[quote name='*kleo*']Cześć wszystkim :)
Zdjęcia się opóźnią, bo dziś do domu nie dotarłam. Cały dzień przesiedziałam na uczelni, wyszłam przed 20, mam dość i chyba sobie piwo otworzę.
A z newsów to tyle, że chłopaki dziś dostali pierwszy raz po kulce karmy.[/QUOTE]
Więc czekamy aż dotrzesz do domu ;)
Poważna sprawa ;) Pierwszy "dorosły posiłek" ;)