Jump to content
Dogomania

Ingrid44

Members
  • Posts

    25305
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ingrid44

  1. Dzisiaj dostalam info gdzie wplacac I ma byc na Anna K. Dobrze pamietalas Szarotko :)
  2. Bardzo Dziekuje za numer konta :)
  3. No wlasnie gdzie maja pojsc pieniazki ?
  4. Nie moge edytowac postow :( Cioteczki , gdzie wplacamy pieniazki . Potrzebuje numer konta. Kasa jest juz wyslana tylko cioteczka,ktora rozsyla moje deklracje nie wie gdzie wplacic.
  5. Mozna sproboac na Dolnoslaskie rowniez.
  6. Ja tez juz wyslalm kase dla Henia :) Szarotko, musza byc pyszne te ciasteczka. Nie zapraszam sie na nie bo I tak nie moglabym ich zjesc :(
  7. Cudne fotki. Jak to milo takie widoki poogladac jak zupelnie szaro za oknem .Dziekuje Bjutko :)
  8. fajnie ze psiaki znajduja domki ale Heniowi jest smutno .Henio potrzebuje domku.
  9. Ten biedny psiak nawet nie ma gdzie sie zalatwic . Tak tam ciasno I bez zadnej budy na zime. Okropni ludzie. Straszne :(
  10. Cudowna wiadomosc. Duzo szczescia Pucusiu na nowej drodze zycia :) :) :)
  11. Moze faktycznie skrocic. Sprobowac zawsze mozna.
  12. Na szczescie nie musimy sie nigdzie przenosic :)
  13. Ciiiiiisza u Henia :lookarou:
  14. Dziekujemy ksiegowej za rozliczenie :)
×
×
  • Create New...