Wafelel pewnie jeszcze ciezko przestraszony. Duzo zmian w jego krotkim zyciu. Dobrze ze ludzie go pilnuja . To dobrze o nich swiadczy.
A tak na marginesie to tacy "dowcipnisie" ktorzy otwieraja futki I wypuszczaja psy na ulice zasluguja na dobre lanie kijem bejsbolowym.