Jump to content
Dogomania

Ingrid44

Members
  • Posts

    25305
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ingrid44

  1. Podniose chociaz watek, moze ktos zobaczy I pomoze starowince.
  2. Przepiekne fotki :) :) :)
  3. Dobrze ze juz po tym calym wariactwie. Co za glupota.
  4. Heniu, zycze ci zebys znalazl swoj domek w tym Nowym Roku .
  5. Dobrze ze psinka ma swoj watek. Moze cis sie ruszy.
  6. Heniu co u ciebie slychac ? :)
  7. Dziekujemy za wiesci. Moze Gwiazdor da sobie zrobic wkrotce jakas fotke. :) :) :)
  8. I juz po Swietach. Uffffffff......
  9. Super fotki. Zawsze bardzo rozrywkowe :) :) :)
  10. Henio krezusem nie jest ale na oplaty mamy uzbierane :)
  11. Dobrze ze wpadlas na pomysl zeby sprawdzic. :)
  12. Ja nie moge jesc glutenu, ktory jest w pszenicy a bez maki to ciezko ckolowiek zrobic.
  13. Wafelel pewnie jeszcze ciezko przestraszony. Duzo zmian w jego krotkim zyciu. Dobrze ze ludzie go pilnuja . To dobrze o nich swiadczy. A tak na marginesie to tacy "dowcipnisie" ktorzy otwieraja futki I wypuszczaja psy na ulice zasluguja na dobre lanie kijem bejsbolowym.
×
×
  • Create New...