Jump to content
Dogomania

Ingrid44

Members
  • Posts

    25305
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ingrid44

  1. A , to sie czegos dzisiaj nauczylam :) :) :)
  2. Szarotka moze miala na mysli weza ogrodowego-Garden snake. U nas one so bardzo popularne I nieszkodliwe. :) :) :)
  3. A, to juz wiem gdzie bywacie :)
  4. Dobrze by bylo miec zdjecia Brysia z czlowiekiem dla porownania .Wiem ze Dora ma roboty po czubek glowy z tyloma bezdomniakami , moze ktos by tam podjechal I obfocil ?
  5. [quote name='Sara2011']Elisabeta, ja jestem cały czas u Soni tylko się nie odzywam:-). A Sarunia na pewno by się z Sonią polubiły bo Sarunia jest mega łagodna i świetnie dogaduje się zarówno z pieskami jak i suniami:-). Tylko kotków nie chce pokochać:placz:.[/QUOTE] Nikt nie jest perfect :) :) :)
  6. [quote name='andegawenka']U nas też :) [URL]https://www.youtube.com/watch?v=eoUG0xCCU4A[/URL][/QUOTE] U was tez pieknie :)
  7. [quote name='DORA1020']Brys jest coraz smutniejszy,taki chudzinka mimo,ze go codziennie karmie i pchly po nim laza:( Boje sie,ze nie uda mu sie pomoc,ze bedzie za pozno tak jak z Mikusiem,wyrzucil go facet kryminalista,ale nie wiem gdzie,a sam poszedl do kryminalu co sie stalo z psiakiem...nie wiem:( ciagle o nim mysle....[/QUOTE] Czy mozna by go dac do DT do Jerzego. Tam bylo by lepiej I moznaby bylo o niego zadbac, ladne zdjecia zrobic. To naprawde sliczny psiak I szybko by znalazl domek .
  8. [quote name='Szarotka']Heniu jestem na malych wakacjach nad jeziorem i lazimy z Maya przy brzegu, bo woda jest plytka i dno piaszczyste :) Jak wroce to wplace za wrzesien :)[/QUOTE] ohhhh jak przyjemnie :) :) :)
  9. Brys jest bardzo ladny. Trzeba go mocno oglaszac z ladnymi zdjeciami. Bardzo mi go zal bo taki strasznie smutny .
  10. [quote name='DORA1020']Ingrid,doszla karma na tymczas,bardzo dziekuje:iloveyou:[/QUOTE] Tym razem zamawiam w Telekarmie I jest znacznie szybciej .
  11. M.P Wielkie Dzieki za ogloszenia:loveu: .Dobrze zeby Heniutek mial swieze I koniecznie na Dolnoslaskie . Ostatnio widzialam na wielu watkach zainteresowanie z Dolnego Slaska.
  12. [quote name='andegawenka']Nie, na mazowieckie już stare i chyba łódzkie nowsze ale tez spadło.[/QUOTE] Dobrze zeby jedna osoba miala na oku te ogloszenia bo robi sie balagan I nikt nic nie wie. Czy jest chetny do pilnowania ogloszen ?
  13. Pieknie Dziekujemy :loveu:
  14. Czy Henio ma ogloszenia na cala Polske ?
  15. [quote name='hodgelas']Pierwsza wpłata już poszła - jeszcze jako sierpniowa , następna będzie ok.10 każdego miesiaca ( ustawiłam zlecenie stałe )[/QUOTE] Witamy na watku I Bardzo Dziekujemy. :) :) :)
  16. Dobrze ze juz po wszystkim. Nie choruj Peginko lepiej jest byc zdrowym :)
  17. [quote name='Szarotka']Tuptus znalazl dom i to jaki to i Henio znajdzie.[/QUOTE] Dokladnie. Jak taki maly zlosnik Tuptus spodobal sie czlowiekowi to I Henio znajdzie.
  18. Moze oni chca lagodna do swoich ale szczekajaca jak ktos bedzie chcial wejsc do mieszkania ? Warto by sprawdzic domek .
  19. Cudowna relacja Bardzo dziekujemy :) :) :)
×
×
  • Create New...