Jump to content
Dogomania

Ingrid44

Members
  • Posts

    25305
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ingrid44

  1. Trzeba miec nadzieje. Henio jest fajny, grzeczny I doczeka sie swojego domku. Trzeba tylko ciagle robic ogloszenia I moze cos na FB.
  2. To juz rok. Niesamowite . :) :) :) W tym czasie Bondziu mial tyle przygod I podrozy ze nie az trudno uwierzyc.
  3. On by sie swietnie nadal dla starszej osoby. Macie racje dziewczyny.
  4. Pimpus sie usmiecha :) :) :) Cudne fotki .
  5. Az trudno uwierzyc ze tyle dobrych wiesci o Pimpusiu. Bardzo sie ciesze ze staruszek ma sie dobrze :)
  6. Piekna fotka o zachodzie slonca:loveu: Zycze zdrowka Gajusi .
  7. Bardzo sie ciesze ze Igunia bedzie juz niedlugo w DS. Niestety juz jest na jej miejsce nastepna. Bardzo to smutne.
  8. Widzialam :) :) :)
  9. Ogromnie sie ciesze z kazdej takiej pieknej wiadomosci :) :) :)
  10. To juz drugi watek Tuptusia. Pierwszy byl juz tak dlugi ze nie mozna bylo nic znalezc. Tuptus mial szczescie bo zostal u Jamora :):) :)
  11. Ale Boniu ma atrakcje. Pieknie plywa :) :) :)
  12. [quote name='Elisabeta']:):):) "Tuptuś, okropna cholera i złośnik"... Brzmi fajnie. :eviltong: Ingrid, a masz link do jego wątku? ;)[/QUOTE] Tuptus do tej pory to okropny zlosnik ale spodobal sie Jamorowi u ktorego sie hotelowal przez kilka lat I tam zostal. Linku podac nie moge bo dzialam na Ipodzie I nic nie wychodzi ale podam Ci dokladny tytul : Tuptuś znalazł dom. Zostaje u Jamora :) Taki dokladnie. Bedzie w dziale DS , napewno znajdziesz chociaz troche dawno juz tam nic sie dzieje. Usmiejesz sie czytajac jak Jarmor o nim pisze.
  13. Pieknie Dziekujemy :) :) :)
  14. Kazdy piesek wczesniej czy pozniej znajdzie swoj domek . Jak ktos nie wierzy to prosze zajrzec na pierwsza strone watku Szczebrzeszyniakow albo metamorfozy.:) :) :) Nawet Tuptus, okropna Cholera I zlosnik(ciezki przypadek), ktoremu sponsorowalam pobytu Jamora znalazl domek po chyba 2 latach.:) :) :)
  15. Piekne wspomnienia. Ja mieszkalam w blokowisku I Puckow tam nie bylo. Kotkow cale mnostwo w piwnicach I te dokarmialysmy wiekszosc czasu . Jednego wzielismy do domu bo siedzial sam I plakal.
  16. Cudne zdjecia. Tyle grzybow I usmiechnietych pycholi (ludzkich tez) nie widzialam od dawna :) :) :) :) :)
  17. Dziekujemy za ogloszenia :) :) :)
  18. Uwielbam opowiesci o zyciu Soni w swojej rodzinie :)
  19. [quote name='Ayame Nishijima']Zaglądam tu często, ale niewiele pisałam i pewnie wiele pisać na razie nie będę z braku czasu. Ale jestem z Wami. A jako, ze moi wszyswcy podopieczni poszli do DS, a nowych miała nie będę, deklaruję na razie 15 zł stałej wpłaty na Szczebrzeszyńskie biedy. A co będzie dalej, to się zobaczy. Jednocześnie - o czym wie już Elisabeta - deklaruję gotowość do zrobienia banerków jakie tylko będą potrzebne i ewentualnie innego rodzaju pomnocy jesli dam radę. Nie bede zaglądać codziennie, w sprawach banerkowych najlepiej piszcie na ayame.nishijima(at)gmail.com - wtedy nie przegapię. Proszę o numer konta do wpłat na pw :)[/QUOTE] Jak to milo widziec jeszcze jedna chetna osobe do pomocy biedakom ze Szczebrzeszyna. Jak to mowia " w kupie sila " :):) :)
×
×
  • Create New...