Subskrypcje to jest teraz "Lubiana zawartośc" , którą znajdziemy w oknie, które otwiera się , gdy klikniemy nasz nick przy miejscu logowania. Tam przechodzą wątki, które znajdziemy w "Mojej zawartości" (wątki, gdzie się odezwaliśmy w przeciągu ostatnich miesięcy), a które chcemy zapisac. Albo wśród nowych wątków, bo przecież będziemy dodawac... Nowe są w "Nowej zawartości" (funkcja nad treścią wątku otwiera listę nowych postów). Żeby zapisac, trzeba oznaczyc wątek funkcją "Śledź ten wątek". Wątek wtedy wędruje do "Lubianej..." i to są nasze subskrypcje. Trzeba je niestety na nowo stworzyc w ten sposób (z tych wątków przychodzą powiadomienia na mail jak dawniej).