Jump to content
Dogomania

Ingrid44

Members
  • Posts

    25305
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ingrid44

  1. Trzymam kciuki z calych sil :)
  2. Lucyna siedzi cichutko I sie nie przyznaje ze tez z Wroclawia :) :) :)
  3. Chyba trzeba przypomniec bo cioteczki maja wiele sparw na glowie :)
  4. My tylko martwimy sie o Henia.:)
  5. Przykro bo Heniutek tak dlugo czeka na swoj domek :(
  6. Kropelki sa konieczne ale czy nie mozna go odseparowac od nowych przybyszow na kilka dni ?. Ze Schroniska moga bys rozne paskudztwa . Napewno masa robali . Boje sie zeby Heniutek czegos nie zalapal.
  7. Nieciekawie sie porobilo z deklaracjami :(
  8. Cudowne wiesci. Wreszcie ma swojego ludzika I wspanaila opieke :)
  9. Super fotka. No I Bondziu ze swoim zabkiem , bardzo slodkie :)
  10. Trzymam kciuki z calych sil.
  11. Dziekujemy za rozliczenie :)
  12. Bidulka pewnie pierwszy raz odpoczywa na czystym I mieciutkim poslanku.
  13. Henius taki fajny a tak ciezko o domek :(
  14. Biedny heniutek, ciagle traci przyjaciol :(
  15. Cudowne wiesci . Az mi sie oczy "spocily" ze wzruszenia. :)
×
×
  • Create New...