[quote name='Wiwi']cholercia i nic nie ruszyło :(
tak samo o Arii :(:(
jakby były potrzebne jeszcze jakieś dajcie znać[/QUOTE]
To bardzo smutne ze nic sie nie dzieje. Jak dzisiaj zrobie ogloszenie do "Moj Pies " to ukaze sie w Styczniu.Mialam nadzieje ze cos sie ruszy z tych co robila Rotek.
[quote name='Wiwi']a Granduś ma jakieś ogłoszenia?[/QUOTE]
Rotek zrobila cale mnostwo-zobacz strone 52. Ja dzisiaj bede robic ogloszenie do "Moj Pies" .
[quote name='rotek_']granduś pewnie podbja serca kolejnej rodziny
wiecie jak nam ciężko było go oddać....ale dzięki temu będzie miał normalne życie i spokojnie będzie szukał domu
mogę mu wystawić allegro, kto za pierwszym razem robił mu ogłoszenia na tym portalu?
potrzebuje tamten szablon bo był świetny i chyba nie warto go zmieniać[/QUOTE]
Allegro dla Grandusia robila Claudia Jazz.
Na innym watku dziewczyny podaly link do Moderatora z pytaniami o dogo i co sie teraz dzieje. Linku podac nie moge bo mi nie wychodzi ale wyszukajcie watek pt." [B]Przegladarki internetowe i dogomania.[/B] " Napisane przez [B]Vectra.[/B] W skrocie pisze ze trzeba zainstalowac sobie przegladarke [B]Firefox[/B] bo do tego nowe dogo bylo stworzone i wszystko bedzie tak jak dawniej. Vectra moze w tym pomoc na tym watku.
Ja narazie nic nie instaluje bo wogole sie nie znam na komputerach i nie chce zeby mi wszystko padlo. Musze kogos zapytac co robic z tym wszystkim.
Kubraczek juz zamowilam:polarowo -ortalionowy,latwy w zakladaniu. Teraz Graffusiowi bedzie cieplo. :)
Wplate 150zl juz wyslalam powinno byc na koncie dzisiaj albo jutro. Dajcie znac jak dojdzie.
[quote name='Wiwi']no ja nie wiem co można jeszcze zrobić, chyba jedynie więcej ogłoszeń.
myślałam, że z dotychczasowych cos ruszy, a tu lipa,
no nic jak znajdę więcej czasu to porobię więcej nowych ogłoszeń...[/QUOTE]
Wiwi jestes Aniolem.
Biedna Dakota,moze tez byc i stres z powodu zmiany srodowiska. Niektore psiaki bardzo to przezywaja. Mam nadzieje ze glodowka pomoze i z czasem bedzie lepiej.
Jaka niesamowita roznica. Reda to nie ta sama sunia. Widac ze przytyla i futerko takie geste i blyszczace. Piekna dziewczynka-ona ma takie slodkie pysio. Nie moge sie na nia napatrzec-taka sliczna. Wielkie uklony dla Ciebie Haniu za ofiarowanie domu i serca Redzie.