[quote name='Wiwi']ona jest szalona i niesamowicie skoczna! takiego psa to ja jeszcze nie widziałam!
żaden, powtarzam żaden mur nie jest dla niej przeszkodą, nawet ponad 2 metrowy!
na dowód zdjęcia:
[IMG]http://img268.imageshack.us/img268/7220/dsc0715o.th.jpg[/IMG][/QUOTE]
Zdjecie mi sie nie otwiera :(