Jump to content
Dogomania

Ingrid44

Members
  • Posts

    25305
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ingrid44

  1. [quote name='zerduszko']Barak, to to czarne cudo? Poka go wiecej :)[/QUOTE] Pieknie Prosimy :) A tak w ogile to Barak jest u Ciebie na stale czy DT ? Sorki,juz sie pogubilam .
  2. Burek tylko potrzebuje ludzia na caly etat i wszystko bedzie dobrze.:loveu:
  3. [quote name='ketunia']Marlena jak nikt chętny sie nie znajdzie to ja mogę go przejąć (oczywiście jeżeli nikt nie będzie miał nic przeciwko temu).[/QUOTE] Napewno nikt nie bedzie mial nic przeciwko. Ja uwazam ze nowy watek to swietny pomysl
  4. Wiwis- sliczny w tym czrwonym sweterku :) :) :)
  5. [quote name='Renata5']Nie gram z nimi w kręgle...w ogóle nie gram z nikim w kręgle:evil_lol: Tylko że wiesz,Ona nie napisała tego złośliwie,bo to fajna dziewczyna jest.Tylko to tak może wyglądać,jak ktos nie był u mnie i nie miał do czynienia z niewidomym psem.Czasami faktycznie podczas dreptania się dotkną,ale wtedy sie powąchają,przywitają i każdy idzie w swoja stronę.One się nawet nie obijają o siebie,bo przecież mają węch i czują,że jakis psiak jest w pobliżu i starają się ominąć.To mądre psiaki.Zresztą co tu dużo pisać.W schronach były by bez szans,nawet jak sie u mnie jeden z drugim puknie,to nic im się nie stanie,najważniejsze,że są bezpieczne i kochane[/QUOTE] Niektorzy nie maja wyobrazni albo nie wiedza jaki czuly nos ma pies. Widzialam niewidome Dogi Niemieckie zyjace razem z innymi i nigdy na nikogo nie nadepnely ani nawet na nikogo nie wlazly. A co dopiero takie drobiny. Chyba ogolnie wiadomo ze sluch i wech psy maja niesamowicie czuly, wiec nie obawiala bym sie o slepaczka . Zreszta co tu duzo mowic: gdzie mu bedzie lepiej ? Teraz to on pozna co to znaczy dobre zycie :)
  6. Na wszelki wypadek dobrze zeby byl kontenerek. Glupio by bylo gdyby sie okazalo ze Redi nie toleruje Lazika i Lazik musial by zostac w Katowicach. Redi mial jechac razem z Sonia ale okazlo sie ze to straszna agresorka i nie pojechal. Tak wiec nigdy nie wiadomo co psiakom do lebkow wpadnie.
  7. [quote name='ketunia']Masz rację Ingrid na początek trzeba mu znaleźć behawiorystę. Musi być jakiś powód tego zachowania.[/QUOTE] Powod zachowania : Tuptek nie ma pojecia co jest dobre a co zle. Pewnie od szczeniaka byl skazany na siebie, wisial na lancuchu . We wszystkich ksiazkach jak tresoawc psa caly czas magluja ze pies musi wiedziec KTO JEST PRZEWODNIKIEM STADA. Kazdy pies musi miec czlowieka ktory jest dla niego Przewodnikiem i uczy go jak sie zachowac. Tuptek nigdy tego nie mial i nadal nie ma ! :(
  8. [quote name='gameta']Tak dokładnie, ale to znów koszty a efekt niepewny ;-/ Czasem się zastanawiam, czy takie psy jak Tupek nie powinny być eliminowane z puli adopcyjnej... Niestety, jak pokazuje dogo, to jest typowy egzemplaż, który po adopcjach wraca jak bumerang i kończy żywot w schronie...[/QUOTE] Tuptek jeszcze jest mlody i napewno sie szybko nauczy ,tylko ktos musi mu w tym pomoc. On cale swoje zycie byl sam bez bliskosci czlowieka to skad ma wiedziec jak sie zachowywac. U Jamora tez robi co chce a to niedobrze. On jest poprostu dziki .
  9. Och jaki on slodziutki. Fotki -rewelacja ! Sliczny maluszek :)
  10. [quote name='gameta']Bo Jamor nie szkoli psów hotelowych!!! Ma to napisane w pierwszym poscie swojego wątku. Z Tuptem będzie problem - wiemy to nie od dziś. On potrzebuje bardzo specyficznego domu...[/QUOTE] Jesli Jamor nie moze go szkolic to trzeba bedzie mu zalatwic kogos kto go nauczy chociaz podstawowej dyscypilny. Ciezko jest znalesc dom dla grzecznego psiaka a co dopiero dla takiego dzikusa .
  11. [quote name='ketunia']Ciotki a może behawiorystę Tuptusiowi załatwić ? Już sama nie wiem. Taki cudny chłopak a wciąż bez domu..[/QUOTE] Koniecznie cos trzeba zrobic bo Tuptus nigdy domu nie znajdzie. Przeciez Jamor szkoli psy , Dlaczego nie mogl by sie zajac Tuptusiem ? Tuptus potrzebuje podstawowego szkolenia. Nie wydaje mi sie zeby umial nawet usiasc na komende a to podstawa.
  12. Domek musi sie znalesc, juz cioteczki sie o to postaraja :)
  13. Napewno komus serce skradnie. :)
  14. Jak to dobrze ze trafily do zuziM, teraz bedzie im dobrze i mniej stresu. W koncu maja swoj osobisty wybieg :)
  15. To fajnie jak sie widzi "swojego " pieska na ulicy jak idzie sobie taki zadbany i odkarmiony :)
  16. [quote name='rotek_']i poszedł......dzisiaj dostaliśmy wieści że wszystko przebiegło bez większych ekscesów[/QUOTE] A gdzie on poszedl ? :)
  17. Spij spokojnie Promyczku i snij o pysznych zupkach pani Teresy :)
  18. Biedny staruszek . :( Chyba trzeba szukac domowego DT ?
  19. My to wiemy ale wiekszosc oscob nie chce psa ktory bedzie atakowal psy i ludzi.
  20. [quote name='Szarotka']Ech zawsze sie ktos znajdzie, kto bedzie go chcial uszczesliwic :):)[/QUOTE] Ale ile to bedzie trwalo ? Niewiele ludzi chce sie meczyc z dzikim psem. Moze ktos go wezmie a jak zobaczy ile problemow to odda i Tuptus znowu bedzie bezdomny. Wiele jest takich przypadkow na Dogo. :(
  21. Poslanie wspaniale, niech Ramsi ma jak najlepiej i niech go mocno kochaja. Nalezy mu sie, to wspanialy psiak:)
  22. [quote name='marlenka']A ile pracy przy tym ..[/QUOTE] Wole nawet o tym nie myslec. Wyslalam 150zl dla Elvisia . :)
  23. Ja naprawde martwie sie o niego ze domku nie znajdzie. Nigdy nikt go nic nie uczyl to skad ma wiedziec. :( To jeszcze mlodypies i bardzo ladny ,gdyby przeszedl szkolenie to juz byla by wielka poprawa. Psy chetnie sie ucza. On pewnie nawet na smyczy chodzic nie umie. :(
×
×
  • Create New...