[quote name='Wiwi']no niestety...ludzie dzwonią, ale nie po niego...nie wiem, może tekst w ogłoszeniu nie taki...może napisałby ktoś lepszy, co?[/QUOTE]
Ja odpadam - ledwo klece na Dogo. Kto ladnie pisze teksty ?
Jakby tak poszla do fryzjera to bylby zupelnie inny piesek. Szkoda ze w Schronie nie ma Fryzjera, pieski szybciej domki by znalazly bo ludzie nie maja wyobrazni i jak widza taka mase koltunow to nie chca nawet patrzec. :(
No to trzeba zmienic troche tekst do ogloszen. Marlenka, czy dalabys rade jakies ladne zdjecia zrobic, moze z nowymi zdjeciami Tuptus mialby wiecej szczescia ? :)
Jeden dzien mnie nie bylo i chyba 20 stron musialam przeczytac-taki tu ruch sie zrobil. :) :) :)
Z takimi WSPANIALYMI Cioteczkami i Wujaszkami Gapcio nie zginie. :)
Bjutko,jasne ze pomoge. Dla Ciebie -zawsze. Deklaracja stala - 20zl.
Tak mi szkoda tego psiaczka, on nie moze wrocic do Schronu ! Trzeba porozsylac watek gdzie sie da. Po grosiku jakos moze da sie uzbierac na Hotelik .