[CENTER]Trzymam kciuki za Ciebie :grins:
Napewno dobrze Ci pójdzie :)
A nie wiem po co z angielskiego pisać skoro u nas do wielu szkół się nie liczy :D[/CENTER]
[CENTER][quote name='Acctiually']
[COLOR=Blue]Taaa srutytutu majtki z drutu:diabloti:
[/COLOR]
[/QUOTE]
To jest obroża z poprzedniego sezonu :diabloti: Król Bonosław nie jest trendy :evil_lol:[/CENTER]
[CENTER][url]http://i42.tinypic.com/bdlldj.jpg[/url] super fotka :loveu::loveu::diabloti:
Coraz lepsze Ci wychodzą foty z tego Nikona :loveu::loveu:[/CENTER]
[CENTER][quote name='Acctiually']
[COLOR=Blue]NO tak nie ma to jak nosić obrożę taką jak ma Bonisław:evil_lol:[/COLOR][/QUOTE]
Ja miałam pierwsza, to król odgapił :diabloti:
[/CENTER]
[CENTER]Fajny wyjazd miałaś :cool3:
[url]http://i526.photobucket.com/albums/cc344/fairytalle3/kacwin-ferie2009114.jpg[/url]
Super widok :loveu::loveu:
Pokaż więcej fot :)[/CENTER]