[SIZE="2"][FONT="Century Gothic"][CENTER][quote name='NUTELLASTELLA']He-ej! :multi:
Co tam u was? ;)
U nas wreszcie fotki Ganji, więc gorąco zapraszamy! :multi::cool3:[/QUOTE]
Hej wszystkim :hand:
Ładne słoneczko mamy, mniej śniegu ale zimno :eviltong:
Mam filmik taki mieszany jakby ze zdjęciami ze wczoraj :diabloti:
Ale coś mi się wgrać nie chce :roll:
Jak się wgra to go tu wstawie.[/CENTER][/FONT][/SIZE]