[CENTER]Ja też nie chcę drugi raz pisać :roll:
Ale pewnie nie będzie trzeba, bo tak jak w tamtym roku też było coś tam z tą lekturą, że niby miał być powtarzany humanistyczny, a nie był xD[/CENTER]
[CENTER][url]http://i41.tinypic.com/16oz1h.jpg[/url] nie ma to jak wystawić tyłek do zdjęcia :evil_lol:
[url]http://i41.tinypic.com/huf0hg.jpg[/url] cudo :loveu::loveu::loveu:[/CENTER]
[CENTER]Mi też z pierwiastkiem wyszło :D:D
Łatwiejszy był ten test niż próbny chyba xD
Teraz czekam do 14 żeby sobie sprawdzić odpowiedzi :evil_lol:[/CENTER]
[CENTER]Ja nie umiem żadnego wzoru z fizyki :D:D
Biologi połowy nie pamiętam, geografi to samo :evil_lol:
Jedynie z chemi coś tam może jeszcze umiem :diabloti: No i z matematyki obwód i pole może kwadratu policzę... :evil_lol::diabloti:[/CENTER]
[CENTER]Ja mam 19/20 xD
Miałabym 20, gdyby nie to powstanie :evil_lol:
Wiedziałam, że ma być 1830 a jakimś cudem zaznaczyłam 1848 :roll:
Rozprawka była dość łatwa :diabloti:
Liczę na 45 punktów ogólnie :evil_lol:
Jutro będzie gorzej :evil_lol:[/CENTER]
[CENTER][FONT="Arial Black"][SIZE="4"][COLOR="#48d1cc"]W[/COLOR][COLOR="Orange"]s[/COLOR][COLOR="DarkOrchid"]z[/COLOR][COLOR="Teal"]y[/COLOR][COLOR="Blue"]s[/COLOR][COLOR="YellowGreen"]t[/COLOR][COLOR="DarkGreen"]k[/COLOR][COLOR="DarkSlateBlue"]i[/COLOR][COLOR="DarkRed"]e[/COLOR][COLOR="Yellow"]g[/COLOR][COLOR="Magenta"]o[/COLOR] najlepsiejszego Boniaczku :loveu::loveu::loveu::diabloti:[/SIZE][/FONT]
[SIZE="1"][COLOR="MediumTurquoise"]Nie wiele się zmienił przez te cztery lata :evil_lol:[/COLOR][/SIZE]
:BIG::new-bday::tort::bday:[/CENTER]