-
Posts
2334 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by LadyK
-
[quote name='Pusiakowa']to opowiadanie jest.. mokre i zimne xDDD . fotki sie juz laduja :) no to co sie na tym wfie dzialo :D Pan powiedział, że wyjdziemy na dwór cieszylismy się jak cholera ;D no to poszliśmy po kurtki i wychodzimy najpierw biegałam se z All :D . potem postanowiłyśmy się połozyć w śniegu nagle podnosimy glowy a na nas wszyscy chłopacy biegną to my w nogi i dostawałysmy śnieżkami :cool3:potem za nami biegli cały czas my uciekamy potem All uciekła ja się na chwile zatrzymałam , bo już nie mogłam :eviltong: i nagle przedemną tak się ustawili, że nie mogłam uciec: kondziu , krzysiu i mati a za mną siatka... i nie miałam gdzie uciec a oni się ciągle przybliżali nagle mati biegnie i mnie w śnieg twarzą wrzucił ja tam leże i oni mnie napierd** śnieżkami pełno mi za bluzke wleciało i wgl. zimno i mokro mi było :mad: xd . w końcu się podniosłam i uciekłam xd to potem stoimi przy ścianie i chłopacy się do nas przybliżają ze śnieżkami to my się tarzami do ściany odwróciłyśmy a oni tak przez jakieś 20 min. śnieżkami napier** . ale dostałam w głowę tak mocnoo :( :P .a potem chyba Ole tak w śnieg rzucili i zaczęli ją zasypywać, że jej wgl widać nie było xd .a potem jak wracałyśmy pod sale to chłopacy na kaloryferze siedzili i ja idę a Mati coś takiego: "O. jeszcze Martyne trzeba natrzeć, bo nie widać, że mokra jest" co jest nieprawda, bo normalnie mi z wlosów kapalo, spodnie cale przemokly i wgl. a i tak nam nic po szkole nie zrobili ;d tylko jedną śnieżką dostałam xd .ale jak mi ziiimno było . ! jak usiadłam w sali to moje krzesło było mokre xDD troszku sie rozpisalam ^^ :diabloti::evil_lol:[/QUOTE] Ty się nie ciesz że Ci dzisiaj nic nie zrobili po szkole, bo jutro może jeszcze więcej śniegu być :diabloti:
-
[FONT="Century Gothic"][SIZE="2"][COLOR="Purple"]Wszystkiego najlepszego!:tort:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[SIZE="4"][B][CENTER]Mamy 122 fotki z dzisiejszego spaceru :diabloti: Ktoś chce? :eviltong:[/CENTER][/B][/SIZE]
-
[CENTER][url]http://i693.photobucket.com/albums/vv296/Myszka_100/DSC00411.jpg[/url] Ares przewodnik :diabloti:[/CENTER]
-
[CENTER]Jak ja tu dawno nie byłam :roll: Muszę nadrobić :diabloti:[/CENTER]
-
[CENTER][url]http://i530.photobucket.com/albums/dd346/agacia_s/Sara/Obraz217.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu:[/CENTER]
-
[CENTER]Witamy się :)[/CENTER]
-
[CENTER][quote name='gordonowa']Fotek ni mo :eviltong:. Nie wiem gdzie jest aparat :shake:[/QUOTE] Nie kłam :diabloti: Chcemy foty :eviltong:[/CENTER]
-
[CENTER]Cześć sweetaśni :diabloti::loveu:[/CENTER]
-
Szczeniaczek Denisek...Ktoś mnie pokochał swiat nagle zawirował bo...
LadyK replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/maly-dwumiesieczny-denis-szuka-domku-przytulisz-go-prosze-o-pomoc-w-ogloszeniach-131553/"][IMG]http://img7.myimg.de/Untitled25c206.jpg[/IMG][/URL] -
Mała 6 tygodniowa kruszynka bez domu,bez miłości...MA DOM :)
LadyK replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/mala-6-tygodniowa-kruszynka-bez-domu-bez-milosci-prosze-o-pomoc-w-ogloszeniach-131646/"][IMG]http://img7.myimg.de/Untitled17aa16.jpg[/IMG][/URL] -
[CENTER]Dziękujemy wszystkim :loveu::loveu:[/CENTER]
-
[CENTER]Śliczna Milka jest :loveu::loveu: Będziemy zaglądać :) Wymiziaj ją :eviltong:[/CENTER]
-
[CENTER]A właśnie, Neska i Sonia też chcą dołączyć do drużyny :diabloti:[/CENTER]
-
[CENTER]Witamy się :) I czekamy na te fotki :diabloti:[/CENTER]
-
[CENTER][IMG]http://i418.photobucket.com/albums/pp268/Owczarkowa/Album3/IMG_4499.jpg[/IMG] [IMG]http://i418.photobucket.com/albums/pp268/Owczarkowa/Album3/IMG_4502.jpg[/IMG] [IMG]http://i418.photobucket.com/albums/pp268/Owczarkowa/Album3/IMG_4525.jpg[/IMG][/CENTER]
-
[CENTER][IMG]http://i418.photobucket.com/albums/pp268/Owczarkowa/Album3/IMG_4492.jpg[/IMG] [IMG]http://i418.photobucket.com/albums/pp268/Owczarkowa/Album3/IMG_4493.jpg[/IMG] [IMG]http://i418.photobucket.com/albums/pp268/Owczarkowa/Album3/IMG_4495.jpg[/IMG] [IMG]http://i418.photobucket.com/albums/pp268/Owczarkowa/Album3/IMG_4496.jpg[/IMG] [IMG]http://i418.photobucket.com/albums/pp268/Owczarkowa/Album3/IMG_4498.jpg[/IMG][/CENTER]
-
[CENTER][IMG]http://i418.photobucket.com/albums/pp268/Owczarkowa/Album3/IMG_4482.jpg[/IMG] [IMG]http://i418.photobucket.com/albums/pp268/Owczarkowa/Album3/IMG_4483.jpg[/IMG] [IMG]http://i418.photobucket.com/albums/pp268/Owczarkowa/Album3/IMG_4485.jpg[/IMG] [IMG]http://i418.photobucket.com/albums/pp268/Owczarkowa/Album3/IMG_4490.jpg[/IMG] [IMG]http://i418.photobucket.com/albums/pp268/Owczarkowa/Album3/IMG_4491.jpg[/IMG][/CENTER]
-
[CENTER][IMG]http://i418.photobucket.com/albums/pp268/Owczarkowa/Album3/IMG_4473.jpg[/IMG] [IMG]http://i418.photobucket.com/albums/pp268/Owczarkowa/Album3/IMG_4474.jpg[/IMG] [IMG]http://i418.photobucket.com/albums/pp268/Owczarkowa/Album3/IMG_4476.jpg[/IMG] [IMG]http://i418.photobucket.com/albums/pp268/Owczarkowa/Album3/IMG_4477.jpg[/IMG] [IMG]http://i418.photobucket.com/albums/pp268/Owczarkowa/Album3/IMG_4478.jpg[/IMG][/CENTER]
-
[CENTER]Fotki :diabloti: [IMG]http://i418.photobucket.com/albums/pp268/Owczarkowa/Album3/IMG_4462.jpg[/IMG] [IMG]http://i418.photobucket.com/albums/pp268/Owczarkowa/Album3/IMG_4465.jpg[/IMG] [IMG]http://i418.photobucket.com/albums/pp268/Owczarkowa/Album3/IMG_4466.jpg[/IMG] [IMG]http://i418.photobucket.com/albums/pp268/Owczarkowa/Album3/IMG_4469.jpg[/IMG] [IMG]http://i418.photobucket.com/albums/pp268/Owczarkowa/Album3/IMG_4472.jpg[/IMG][/CENTER]
-
[CENTER][url]http://images46.fotosik.pl/64/0b328d2c840f473f.jpg[/url] jakie super uchole :loveu::loveu:[/CENTER]
-
[CENTER][quote name='deer_1987']A na moj post nie odpisujesz :P[/QUOTE] Przepraszam :eviltong::diabloti:[/CENTER]