[quote name='Alaskamal']A mnie się podobają wszystkie fotki twojej psinki :cool3:
Może też zrobię swojemu spanielkowi galerię ;)[/QUOTE]
Zrób,zrób,będziemy odwiedzać ;)
[quote name='Skibka']Witanko!
[url]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200808/50661/117988/00000013.jpg[/url]
Cudowne zdjęcie :loveu: Viki też czasami udaje inwalidę i pozostawia nogi w tyle. :evil_lol:
Pozdrawiamy serdecznie![/QUOTE]
to jest typowy styl leżenia Neski :D
[quote name='karja']czesc:lol::lol: Neska śliczna psinka:loveu::loveu:[/QUOTE]
dziękujemy ;)