[CENTER]Dziękujemy wszystkim i witamy :hand:
Namawiam tatę na lustrzankę, ale narazie nic z tego, bo powiedział, że 'na psy mi nie potrzeba' :shake:
A tymczasem mam kilka nowych fotek :cool3:
Żeby Wam nie było mało, bo potem po nowym roku do końca stycznia będę jeszcze oceny podwyższać sobie, bo koniec stycznia = koniec pierwszego półrocza :cool3:
Na początek nasz skromny zbiór smyczy,obróżek itp. :eviltong:
[IMG]http://img2.myimg.de/IMG1564f1a39.jpg[/IMG]
A teraz kilka spacerowych fotek. Jakoś trochę słaba, ale niestety przy takiej pogodzie ciężko dobrą jakościowo fotkę zrobić. :roll:
[img]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200808/50661/201660/00000001.jpg[/img]
[img]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200808/50661/201660/00000002.jpg[/img]
[img]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200808/50661/201660/00000003.jpg[/img]
[img]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200808/50661/201660/00000004.jpg[/img][/CENTER]