[CENTER][quote name='halgre58'][B][COLOR=darkred]Dindek coś chory jest :-( W nocy dwa razy wymiotował. Dzisiaj myślałam, że jest już dobrze bo w parku się chętnie bawił i właśnie 15. minut temu znowu zwymiotował ![/COLOR][/B]
[B][COLOR=#8b0000]Dziwne - bo biegunki nie ma, a wymiotuje w większości nie strawioną karmą (całe chrupki)... Co to może być ? Jutro przejdziemy się do jego doktorka - będzie miał odrazu spacer, bo do weta idzie się też przez park tam i z powrotem... Martwię się, co mu jest :sad:[/COLOR][/B][/QUOTE]
Może to psia grypa żołądkowa? Bo ostatnio dość dużo psów to ma...:shake:[/CENTER]