[CENTER][CENTER]a no wiadomo jeszcze koc, figurki, maskotka z husky[/CENTER]
Też mam koc, figurki i maskotkę z husky :loveu::diabloti:
[url]http://images29.fotosik.pl/308/1e6fac04802d719f.jpg[/url]
Przecudnie :loveu: Maja prawdziwa psia modelka :loveu:[/CENTER]