[CENTER][quote name='App']Do owczarkowej :lol:- cos mnie naszło na przeczytanie jeszcze raz poprzednich postów i kilka stron wcześniej znalazłam informacje :D, że jedziesz pociągiem z Krakowa. Ja też o tym myśle jak już wspomniałam. Pewnie że razem byłoby raźniej !
A masz pieska/suczke ? Musze wywiad przeprowadzić bo nie wiem jak to będzie z moim facetem(małym dominatorem i amantem :D)
Edit. Już znalazłam odpowiedzi na moje pytania :lol:
A na który turnus się wybierasz bo teraz już nie wiem ?[/QUOTE]
OZP1, czyli ten drugi (?) termin.
Ty jesteś z Krakowa? Może pisałaś, ale nie pamiętam :D
Mam suczkę :eviltong:
Zulcia - widzę, że jesteś z Krakowa :) Gdybyś jechała i to w tym samym czasie to by raźniej było :)[/CENTER]