-
Posts
2239 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sator_k_
-
[URL]http://farm6.static.flickr.com/5162/5274524966_993f71df13_z.jpg[/URL] Jaki głupol:roflt:
-
Galeria Moich Psitulasów - Toro & Krosia Zapraszają.!
sator_k_ replied to KT Arts's topic in Foto Blogi
A mi się podobają szelki Tora, a w sumie ten żółty zatrzask, bo reszt nie widać ;) -
ADOPCJE - Bordery i podobne do borderów szukają domów!
sator_k_ replied to bellatriks's topic in Border Collie
Ja jestem zalogowana -
Ostatnie... [IMG]http://i774.photobucket.com/albums/yy25/AsosnaZ/f1-1.png[/IMG]
-
Nikt się nie ujawnia, chyba zaczęłam przynudzać dlatego dzisiaj krótko zdjęcia od Zaty :) [IMG]http://i774.photobucket.com/albums/yy25/AsosnaZ/f7-1.png[/IMG] [IMG]http://i774.photobucket.com/albums/yy25/AsosnaZ/f6-1.png[/IMG] [IMG]http://i774.photobucket.com/albums/yy25/AsosnaZ/f5-1.png[/IMG] [IMG]http://i774.photobucket.com/albums/yy25/AsosnaZ/f4-1.png[/IMG] [IMG]http://i774.photobucket.com/albums/yy25/AsosnaZ/f3-1.png[/IMG]
-
Ja poluję na taką piłkę :D Śliczny Duffel :) A mrozik rzeczywiście jest...
-
UNLEASHED Flyball Team zaprasza na zajęcia! (W-wa)
sator_k_ replied to GrubbaRybba's topic in Flyball
Jak widzę tor i te czasy to wydaje mi się to niemożliwie. Wielkie, ale to wielkie gratulacje -
Jak na razie super. Czekam z niecierpliwością :D
-
Marta_Ares, a może się podzielisz?:razz:
-
Endher szelki z dogdtyle :) Mój pies chodzi w szelkach i obroży, bo przy nodze idziemy na obroży, a na szelkach resztę spaceru :)
-
Teraz ja czekam na nasze szelki :D
-
Galeria Moich Psitulasów - Toro & Krosia Zapraszają.!
sator_k_ replied to KT Arts's topic in Foto Blogi
Ten zwierz jest super ;) -
[URL]http://img546.imageshack.us/img546/8521/dsc03264.jpg[/URL] Śliczny :loveu: I w końcu Neron może popracować zębami i sobie pieska innego popodgryzać :D
-
[quote name='Avaloth']zdjęcia świetne :) nazwa bardzo fajna, podoba mi się i pasuje ;) ile osób jak na razie macie ?[/QUOTE] Takich "chętnych" to by się troche uzbierało, jednak regularnie jeździmy tylko my, Kashodg z Fifką i Zata z Joyem. Niestety u nas jest dość duże zacofanie i nawet podsunięcie ludziom czegoś nie zdaje egzaminu. No ale nie załamujemy się, my się dobrze bawimy, chcemy zacząć zbierać pieniądze na przeszkody. Co nas nie zabije to nas wzmocni :) [quote name='dOgLoV']zdjęcia rewelacyjne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To mnie powaliło [URL]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/DSC_0919.jpg[/URL] [URL="http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/DSC_0919.jpg:loveu:"]:loveu:[/URL][/QUOTE] Ja je mam na tapecie :D Dzisiaj mam trochę podłamanie. Strasznie u nas z posłuszeństwem przy innych psach. Dzisiaj się tak do Lolki rozpędził, że nie wiem jakim cudem go utrzymałam. Do tej pory ręka mnie boli. Czasami widzę jakies przebłyski nadziei, wraca jak pies jest dość daleko i jeśli ten pies nie bawi się, ale i tak jest bardzo źle, w ręcz fatalnie. Więcej do poczytaniu na blogu, bo już nie mam siły jeszcze raz tego pisać :) A żeby nie było, że ciągle narzekam to zaczeliśmy robić ćwiczenia do slalomu tyłem i okrązania mnie tyłem i sator rusza zadkiem, tylko ja nie mogę zrobić wystarczająco dużego rozkroku, żeby nim trafił odpowiednio:evil_lol: Jutro mam mieć podobno zdjęcia od Zaty to wrzucę. :)
-
[quote name='Wyjątek']Witam! Na początek chciałam się przywitać bom tu nowa ;) Poza tym - zdjęcia rewelacyjne!! Można wiedzieć jakim aparatem robione?[/QUOTE] Witamy :) Te ostatnie zdjęcia są autorstwa Kashdog Tu jest galeria jej suni to możesz się pytać :) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/141596-Galeria-Fifkowatej-vel-Brodawej[/URL] [quote name='Niufciak'][IMG]http://www.bloblo.pl/image/25050/default/serducha__walentynkowe.gif[/IMG][/QUOTE] Dziękujemy :loveu:
-
Jest jeszcze wilczak, PON, podhalan i welsh corgi cardigan
-
[quote name='dagaa111'][URL]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/DSC_0919.jpg[/URL] to najlepsze :D fajną nazwę klubu macie :cool3:[/QUOTE] A dziękuję bardzo :) [quote name='Ewa&Duffel']Świetne ujęcie ! Na Satora z frisbee mogę patrzeć i patrzeć ;) [URL]http://i1194.photobucket.com/albums/aa378/satorkowa/Frisbee/DSC06435.jpg[/URL] Genialne, jaka radość :loveu: [URL]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/DSC_0919.jpg[/URL] Filmik mi się zacina na 49 sekundzie :razz:[/QUOTE] U nas wszytsko ok. Próbowałaś odświerzyć stronę, żeby się zupełnie od nowa filmik włączył? Jak mi się tak zrobi czasami to działa zazwyczaj. edit: Nie no, cholera mnie bierze z tymi postami!!!!
-
Zakończyłam walkę z wiatrakami. Jutro się zacznie pies, szkoła, pies, lekcje, pies, spać i tak w kółeczko
-
A to jest kantarek. A ja myślałam, że taki kaganiec-opaska. :)
-
Filmiki są krótkie, kilka nagranych na wystawie w Kielcach. Tam jest tak jakby portret rasy w pigułce. Jeśli ktoś chce się dowiedzieć konkretów, to nie filmik dla niego, ale takie podstawowe informacje są :)
-
Ja teraz ferie miałam i tak sie zabierałam do tego, że na ostatnią chwile robie. Inne rzeczy jakoś zrobiłam, ale to mnie pokonało psychicznie. Na szczęście zblizam się do podsumowania ;)
-
Ja też się nie nadaję, ale nie mam wyjścia. Życie jest okrutne.
-
Nie kuś, na jutro musze rozwiązany test oddać, a teraz męczę się nad rozprawką o tańcu... ble(rozprawka, nie taniec ;))