-
Posts
2239 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sator_k_
-
Końcóweczka [IMG]http://i1194.photobucket.com/albums/aa378/satorkowa/DSC06699.jpg[/IMG] [IMG]http://i1194.photobucket.com/albums/aa378/satorkowa/DSC06696.jpg[/IMG]
-
Przybywam z (kiepskimi) zdjęciami. [IMG]http://i1194.photobucket.com/albums/aa378/satorkowa/DSC06703.jpg[/IMG] [IMG]http://i1194.photobucket.com/albums/aa378/satorkowa/DSC06701.jpg[/IMG] [IMG]http://i1194.photobucket.com/albums/aa378/satorkowa/DSC06697.jpg[/IMG] [IMG]http://i1194.photobucket.com/albums/aa378/satorkowa/DSC06698.jpg[/IMG] [IMG]http://i1194.photobucket.com/albums/aa378/satorkowa/DSC06695.jpg[/IMG]
-
Galeria Moich Psitulasów - Toro & Krosia Zapraszają.!
sator_k_ replied to KT Arts's topic in Foto Blogi
Jak oni fajnie razem wyglądają:loveu: -
Niezłe frisbee :D
-
Maleńka Tosia wywieziona , jak śmieć na wysypisko, już w domu.
sator_k_ replied to erka's topic in Już w nowym domu
A ja właśnie przyszłam odwiedzić Tośkę i życzyć jej domku, a tu takie dobre nowiny :) -
Co chwila jakieś szczeniaki... U nas koło szkoły też jakieś młode się urodziły. Na angielskim słyszałyśmy z Gabi psie skomlenie, więc poszłyśmy potem zobaczyć co to za pies. Okazało się, że na podwórku u kogoś oszczeniła się suka i to małe piszczały. Suka co prawda w kolczatce i wydaje mi się, że pchły miała, ale ogólnie na dobrze odżywione wyglądały.
-
Bardzo ciekawa jestem tej sesji :)
-
[URL]http://www.whippy.pl/hero-atom-rozowy-p-160.html[/URL] Tu jest napisane, że jest coś a'la guma, ale ten dysk jest mały, więc nie wiem czy dobry będzie dla Was.
-
Rzeczywiście już dawno nic u Was nie było wstawiane. Zdjęcia piękne i takie słoneczne. :) A co tam u Nerona? :)
-
Galeria Moich Psitulasów - Toro & Krosia Zapraszają.!
sator_k_ replied to KT Arts's topic in Foto Blogi
No, no, no ;) -
[quote name='Ewa&Duffel']Chodzi Ci o telefon ? Jeśli tak, to prawie rok :lol:[/QUOTE] No to szybka jesteś :D
-
Maleńka Tosia wywieziona , jak śmieć na wysypisko, już w domu.
sator_k_ replied to erka's topic in Już w nowym domu
U nas w szkole powstała gazetaka adopcyjna i wywiesiłyśmy tam kilka psiaków, między innymi Tosię. Nie wiedziałam, że ma tu wątek, więc piszę to dopiero teraz. Nie wiem czy pomoże, ale na pewno nie zaszkodzi :) -
Sprawy mają się tak. Gabrysia zdecydowała się zaadoptować Fridę. Gdyby (tfu, tfu, tfu) sunie żarły się to znalazła jej już ewntualny domek (sparwdzony, kobieat ok, pracuje z jej mamą), ale myślę, że bedzie wszytsko dobrez. jej sunia to typowy jamnik, czylii odważna na odległośc, ale jak przyjdzie co do czego to wielka miłość ;) No i jest parę pytań: 1. Czy Frida jeszcze karmi małego? 2. Czy już jest wysterlizowana? Jeśli nie to kiedy bedzie? 3. Czy jakies transoprt da radę załatwić, bo ona nie będzie mogła po nią pojechać.
-
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
sator_k_ replied to Amber's topic in Foto Blogi
[quote name='Okamia']Ale masz morderce w domu :evil_lol: ja się zastanawiam co on robi tu Dufflowi [url]http://i56.tinypic.com/2dkwprq.jpg[/url][/QUOTE] Pańcia go od zabawy oderwała, no to chłopak szybko do fotki zapozował i wrócił dalej do zabawy ;) Po zapowiedziach na innych tamatach, czuję się zachęcona i będę zagladać ;) -
Nawet toller się złapał:loveu:
-
[URL]http://img861.imageshack.us/img861/9995/aaaa250311010.jpg[/URL] Chciałam się zapytać ile lat ma ta sunia? I jest taka sprawa. Gabrysia (nie wiem, czy ktoś kojarzy, ale przyjeżdżamy tam już kilka miesięcy) chiałaby ją zaadoptować. Tylko jest problem, że ona ma sunię która średnio toleruje inne psy, a w szczególności suki. No i się dziewczyna stersuje, bo nie chciałaby nikogo zawieść. No i w jej imieniu się pytam, czy byłaby możliwosć, żeby jej sunia poznała się z tą sunią. Gdyby dobrze na siebie reagowały to ok, ale gdyby nie no to jej pies ma pierszeństwo. I chciała się jeszcze zapytać, czy gdyby jednak okazało się że w domu nie da się żyć, bo jedna zjada drugą to ona by ją mogła wziąć na tymczas na czas remontu i czy mogłaby ją potem oddać (z ciężkim sercem) do schroniska. mam nadzieję, że ktoś zrozumie cos z mojej chaotycznje wypowiedzi.
-
Galeria Moich Psitulasów - Toro & Krosia Zapraszają.!
sator_k_ replied to KT Arts's topic in Foto Blogi
[URL]http://img225.imageshack.us/i/dsc00555u.jpg/[/URL] Jak on wyglada:roflt: -
Juz ok, przyjęło wszystko :) Może jesze się spotakcie. Myśle, że jak pójdziesz tam o tej porze co dzisiaj to się spotakcie :)
-
To na pewno do mnie? Bo nic mi nie przyszło... A do tych dziewczyn nie możesz się dołączyć? edit. przyszło tylko nie chce się przyjąć ;/ Pisze żeby spróbować później.
-
Bo dziewczyny po bierzmowaniu odpoczywały :) Poszło ;)
-
[IMG]http://i1194.photobucket.com/albums/aa378/satorkowa/DSC06674.jpg[/IMG] [IMG]http://i1194.photobucket.com/albums/aa378/satorkowa/DSC06675.jpg[/IMG] Nowe przeszkody: [IMG]http://i1194.photobucket.com/albums/aa378/satorkowa/DSC06676.jpg[/IMG] [IMG]http://i1194.photobucket.com/albums/aa378/satorkowa/DSC06677.jpg[/IMG] Ludzie słuchajcie założyłam facebooka. Obiecałam, że coś zacznę schroniskowo na face działać no i musiałam założyć, także przyznawać się jak kto się nazywa, bo muszę sobie listę znajomych wypełnić ;)