Jump to content
Dogomania

sator_k_

Members
  • Posts

    2239
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sator_k_

  1. Końcóweczka [IMG]http://i1194.photobucket.com/albums/aa378/satorkowa/DSC06699.jpg[/IMG] [IMG]http://i1194.photobucket.com/albums/aa378/satorkowa/DSC06696.jpg[/IMG]
  2. Przybywam z (kiepskimi) zdjęciami. [IMG]http://i1194.photobucket.com/albums/aa378/satorkowa/DSC06703.jpg[/IMG] [IMG]http://i1194.photobucket.com/albums/aa378/satorkowa/DSC06701.jpg[/IMG] [IMG]http://i1194.photobucket.com/albums/aa378/satorkowa/DSC06697.jpg[/IMG] [IMG]http://i1194.photobucket.com/albums/aa378/satorkowa/DSC06698.jpg[/IMG] [IMG]http://i1194.photobucket.com/albums/aa378/satorkowa/DSC06695.jpg[/IMG]
  3. Jak oni fajnie razem wyglądają:loveu:
  4. Niezłe frisbee :D
  5. A ja właśnie przyszłam odwiedzić Tośkę i życzyć jej domku, a tu takie dobre nowiny :)
  6. Co chwila jakieś szczeniaki... U nas koło szkoły też jakieś młode się urodziły. Na angielskim słyszałyśmy z Gabi psie skomlenie, więc poszłyśmy potem zobaczyć co to za pies. Okazało się, że na podwórku u kogoś oszczeniła się suka i to małe piszczały. Suka co prawda w kolczatce i wydaje mi się, że pchły miała, ale ogólnie na dobrze odżywione wyglądały.
  7. sator_k_

    Duffel

    Bardzo ciekawa jestem tej sesji :)
  8. A ja mam jesazcze takie pytanie co z kosztami ew. transportu dla Fridy? Oprócz paliwa coś jeszcze? Bo się musi Gabryśka przygotować. Co prawda sunia do odbioru dopiero na początku maja, ale dobrze wiedzieć wszystko wcześniej.
  9. [URL]http://www.whippy.pl/hero-atom-rozowy-p-160.html[/URL] Tu jest napisane, że jest coś a'la guma, ale ten dysk jest mały, więc nie wiem czy dobry będzie dla Was.
  10. Rzeczywiście już dawno nic u Was nie było wstawiane. Zdjęcia piękne i takie słoneczne. :) A co tam u Nerona? :)
  11. sator_k_

    Duffel

    [quote name='Ewa&Duffel']Chodzi Ci o telefon ? Jeśli tak, to prawie rok :lol:[/QUOTE] No to szybka jesteś :D
  12. Telefon w sprawie Fridy wykonany. Sunia będzie sterlizowana pod koniec kwietnia i w maju będzie do odbioru. Mam nadzieję, że uda nam się jakiś transport dla panny załatwić :)
  13. U nas w szkole powstała gazetaka adopcyjna i wywiesiłyśmy tam kilka psiaków, między innymi Tosię. Nie wiedziałam, że ma tu wątek, więc piszę to dopiero teraz. Nie wiem czy pomoże, ale na pewno nie zaszkodzi :)
  14. Sprawy mają się tak. Gabrysia zdecydowała się zaadoptować Fridę. Gdyby (tfu, tfu, tfu) sunie żarły się to znalazła jej już ewntualny domek (sparwdzony, kobieat ok, pracuje z jej mamą), ale myślę, że bedzie wszytsko dobrez. jej sunia to typowy jamnik, czylii odważna na odległośc, ale jak przyjdzie co do czego to wielka miłość ;) No i jest parę pytań: 1. Czy Frida jeszcze karmi małego? 2. Czy już jest wysterlizowana? Jeśli nie to kiedy bedzie? 3. Czy jakies transoprt da radę załatwić, bo ona nie będzie mogła po nią pojechać.
  15. [quote name='Okamia']Ale masz morderce w domu :evil_lol: ja się zastanawiam co on robi tu Dufflowi [url]http://i56.tinypic.com/2dkwprq.jpg[/url][/QUOTE] Pańcia go od zabawy oderwała, no to chłopak szybko do fotki zapozował i wrócił dalej do zabawy ;) Po zapowiedziach na innych tamatach, czuję się zachęcona i będę zagladać ;)
  16. Nawet toller się złapał:loveu:
  17. A mam jeszcze pytanie. Sprawdzone jest może jaki jest stosunke do innych suk (w szczególności małych) Rondy i Fridy? A i czy ktoś wie jaka jest na wilekość i ile wazy Frida?
  18. ja już zdjęcia wyżebrałam. ogłoszenia wywieszone i wzbudziły wielkie zainteresowanie. dobrze, że sunia u właściciela, chociaż Gabi pewnie będzie niepocieszona :) O jaką ciemną sunie chodzi? Bo nie moge znaleźć zdjęć...
  19. [URL]http://img861.imageshack.us/img861/9995/aaaa250311010.jpg[/URL] Chciałam się zapytać ile lat ma ta sunia? I jest taka sprawa. Gabrysia (nie wiem, czy ktoś kojarzy, ale przyjeżdżamy tam już kilka miesięcy) chiałaby ją zaadoptować. Tylko jest problem, że ona ma sunię która średnio toleruje inne psy, a w szczególności suki. No i się dziewczyna stersuje, bo nie chciałaby nikogo zawieść. No i w jej imieniu się pytam, czy byłaby możliwosć, żeby jej sunia poznała się z tą sunią. Gdyby dobrze na siebie reagowały to ok, ale gdyby nie no to jej pies ma pierszeństwo. I chciała się jeszcze zapytać, czy gdyby jednak okazało się że w domu nie da się żyć, bo jedna zjada drugą to ona by ją mogła wziąć na tymczas na czas remontu i czy mogłaby ją potem oddać (z ciężkim sercem) do schroniska. mam nadzieję, że ktoś zrozumie cos z mojej chaotycznje wypowiedzi.
  20. [URL]http://img225.imageshack.us/i/dsc00555u.jpg/[/URL] Jak on wyglada:roflt:
  21. Juz ok, przyjęło wszystko :) Może jesze się spotakcie. Myśle, że jak pójdziesz tam o tej porze co dzisiaj to się spotakcie :)
  22. To na pewno do mnie? Bo nic mi nie przyszło... A do tych dziewczyn nie możesz się dołączyć? edit. przyszło tylko nie chce się przyjąć ;/ Pisze żeby spróbować później.
  23. Bo dziewczyny po bierzmowaniu odpoczywały :) Poszło ;)
  24. [IMG]http://i1194.photobucket.com/albums/aa378/satorkowa/DSC06674.jpg[/IMG] [IMG]http://i1194.photobucket.com/albums/aa378/satorkowa/DSC06675.jpg[/IMG] Nowe przeszkody: [IMG]http://i1194.photobucket.com/albums/aa378/satorkowa/DSC06676.jpg[/IMG] [IMG]http://i1194.photobucket.com/albums/aa378/satorkowa/DSC06677.jpg[/IMG] Ludzie słuchajcie założyłam facebooka. Obiecałam, że coś zacznę schroniskowo na face działać no i musiałam założyć, także przyznawać się jak kto się nazywa, bo muszę sobie listę znajomych wypełnić ;)
×
×
  • Create New...