Jump to content
Dogomania

cancer43

Members
  • Posts

    11311
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    16

Everything posted by cancer43

  1. Zapisuję sobie wątek kolegi Tomiego w chorobie
  2. Koffam cię,Usiatko Pozostaje mocno zaciskać kciuki
  3. Dokładnie Rozmawiałam z Togaa,kupują Vetoryl po 305 zł za jedno opakowanie 30mg Kupimy jeszcze jedno opakowanie 60mg za 310zł ,to byłoby na dwa miesiące ,tańszej opcji nie znalazłam
  4. Zaraz podam,dziękujemy [url=http://emotikona.pl/emotikony/][/url] Ja widzę banerek,kilknięcie przekierowuje do Tomiego
  5. Moje tymczasy zalegaja u mnie jeden 3 lata,drugi 3,5 roku +Senior z 50 zł deklaracji od dwóch lat w hoteliku .Przez cały czas ogłaszane,miałam trzy telefony - do budy
  6. Mimisia pożywiła się najpierw Ossim a potem Anetą,czy co ?
  7. Serdecznie dziekuję i za wsparcie i za kfatecek cudny
  8. Jasne,a najlepiej jeszcze jak pies potrzebujący kasy ma jakieś straszne rany albo świeżo urwaną nogę . Dziękujemy w imieniu Tomisia ,założyłam nowe konto tylko na potrzeby Tomiego,zaraz ci podam
  9. Anula,znalazłaś jeden dom dla psiaka z Cushingiem,może jesteś cudotwórczynią i znajdziesz drugi ,pliiis,pliiis,pliiis .Albo chociaż BDT
  10. według mnie jest ok ,tak,tak dla wzmozenia eefektu
  11. Dzięki za założenie wątku .Dzięki poczynaniom niektórych ludzi byłam bardzo bliska odejścia z Dogo .Ale po zastanowieniu stwierdziłam że przecież powodem dołączenia do Dogomanii była pomoc zwierzakom w potrzebie . Szkoda ze nie wszyscy użytkownicy przyszli tutaj w tym celu. Pod ,zdawałoby się anonimowym nickiem ,wyładowują swoje frustracje ,niespełnione ambicje ,złość i chęć dołożenia komuś za wszelką cenę często zagłusza rozsądek. Szczęściem jest jeszcze grupa wspaniałych ludzi ,którym zależy na psiakach i którzy na pomocy zwierzakom się skupiają.
  12. Rozmawiałam dziś z p.Stasią.Tomi przytył,ciągle jest głodny (to ponoć norma w Cushingu) .Swoja dzienną porcję jedzenia ma podzieloną na pięć części .Dostaje Vetoryl w dawce 30mg ,pod koniec lipca ,lub na początku sierpnia trzeba powtórzyć testy ,żeby sprawdzić czy ta dawka jest odpowiednia. Tomi się bardzo zmienił,to teraz pogodny ,chodzący krok w krok za opiekunką chłopak,ogonek cały czas rozmerdany .Mam obiecane zdjęcia
  13. Wszystkie cudne,ale Eli zdecydowanie wymiata
  14. Jest jeszcze jedna sprawa finansowa.Transportem Mufki zajęła się Ania ze swoim tatą,po kosztach. Ania dała na pokrycie kosztów transportu srebro,sprzedałyśmy na bazarku na FB i pieniądze za paliwo i autostradę zostały Ani zwrócone. Ale wypadałoby i tutaj to zaznaczyć,więc wklejam paragony
  15. Mamy wpłatę za lipiec od p.Natalii M., - 50 zł
  16. Przyszłam podpisać listę obecności u słodziaka
  17. Tak,wpłata już na koncie,dziękuję w imieniu Mufki Cieszę się że z Sybil jest lepiej
  18. Konto Tomiego wzbogaciło się o 150 zł ze Skarpety im.Talcot ,jeszcze raz serdeczne dzięki Minus wynosi 55 zł
  19. Bardzo dziękuję za wsparcie dlaTomisia,pieniądze już na koncie chłopaka
×
×
  • Create New...