-
Posts
1363 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ulka 1108
-
Borys - piękny mix owczarka i collie. MA DOM !!!
ulka 1108 replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
witajcie cioteczki z Rzeszowa, co prawda jestem z daleka, ale bardzo chciałabym Wam jakoś pomóc, przeczytałam kilka wątków i wiem, że Wy w odróżnieniu od innych naprawdę kochacie te psy i robicie to bezinteresownie, wielki szacunek dla Was, poza tym w Boguchwale mieszkał mój stryj w czasie wojny i mój ojciec walczył w tamtych stronach, napiszcie czy można przekazać dla przytuliska 1 % podatku to na początek -
ja nie rozumiem dlaczego ta śliczna sunia wyszła z obornickiego " Azorka " taka wychudzona, przecież niedawno pisały dziewczyny z tego schroniska, że u nich pieski dostają dobrze jeść i co drugi to grubasek
-
jestem Ago, dziekuje za zaproszenie, postaram się w kwietniu przekazać parę złotych na Bunię, niestety stałej na razie nie mogę, bo żaden z moich stałych deklarowiczów niestety jeszcze nie znalazł domu, ale postaram się chociaż jakieś jednorazowe
-
Kochany Grubcio już za TM........[*]
ulka 1108 replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
magdyska25, przepraszam, ale 11.03 wpłaciłam dla grubcia 30 zł po 15 zł stałej deklaracji za luty i marzec, miałam trochę kłopotów, ale od kwietnia będę płaciła regularnie co miesiąc -
OPERA - śpij spokojnie maleńka .... przepraszam... - za TM
ulka 1108 replied to Malwi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Malwi kochana, ja wpłaciłam w marcu 30 zł tzn. za luty i marzec po 15 zł stałej dekłaracji, od kwietnia będę płacić co miesiąc i założę jakieś specjalne konto do przelewów bo w moim banku można zbańczyć na opłatach -
Uszatek mix ON już bezpieczny w hotelu. ZA TM (*)(*)
ulka 1108 replied to Pianka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Pianko, mam nadzieję, że jutro dojdą moje pieniądze dla Uszatka za luty i marzec i przepraszam za opóźnienie, ale nie zawsze wszystko zależy od nas, cieszę się bardzo ze szczęścia Uszatka, pozdrawiam wszystkie cioteczki z tego wątku -
Uszatek mix ON już bezpieczny w hotelu. ZA TM (*)(*)
ulka 1108 replied to Pianka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Pianko, mam nadzieję, że jutro dojdą moje pieniądze dla Uszatka za luty i marzec i przepraszam za opóźnienie, ale nie zawsze wszystko zależy od nas, cieszę się bardzo ze szczęścia Uszatka, pozdrawiam wszystkie cioteczki z tego wątku -
Senior-prosi o wsparcie - za TM [*] odpoczywaj
ulka 1108 replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
jestem, dostałam wiadomość od amensalizm, śliczny staruszek też mam w domu starego pieska, adoptowałam go w lipcu ub.roku, jeśli chodzi o deklaracje to mogę dać na razie jednorazowo 30 zł, mam już kilka stałych deklaracji, chyba że Opera znajdzie dom wtedy będę mogła dać coś stałego, podajcie mi nr konta na pw, pozdrawiam Ulu -
Potrącony przez samochód Burek!Wrócił do DOMU:):)
ulka 1108 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
klaudus podaj mi nr konta na pw to przeleję Ci jakieś parę groszy na Burka -
Zuza....niewidząca Oneczka z olkusza-w nowym domu.....:)
ulka 1108 replied to kanna's topic in Już w nowym domu
Aniu, odebrałam przed chwilą Twoją wiadomość odnośnie wizyty przedadopcyjnej w Pile, ja mieszkam 50 km od Piły i mam kogoś z rodziny w Pile więc jeśli chcecie to mogę pojechać -
Uszatek mix ON już bezpieczny w hotelu. ZA TM (*)(*)
ulka 1108 replied to Pianka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Pianko, mam nadzieję, że doszła moja wpłata dla Uszatka na styczeń, cieszę się, że dzięki Wam, dobrym duszom z dogomanii kolejny piesek dostał szansę na lepsze życie -
OPERA - śpij spokojnie maleńka .... przepraszam... - za TM
ulka 1108 replied to Malwi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Malwi, czy doszła moja deklaracja stała za styczeń, mam nadzieję, że znajdą się jeszcze jakieś dobre duszyczki i Operka uzbiera te pieniądze -
kizimizi moje jednorazowe 20 zł na Hope przenieś na Balbinkę, na razie nie mogę deklarować się na stałe, ale postaram się wpłacić parę groszy co jakiś czas
-
nie możesz mieć o to do siebie pretensji kizimizi, że w tym kraju na wszystko brakuje pieniędzy i schroniska nie martwią się komu wydają psa ważne że zniknie im z ewidencji, ja mam dwa adoptowane skarby i jeśli ktoś z dogomanii chciałby mnie odwiedzić to serdecznie zapraszam, dla Was mój dom zawsze będzie otwarty
-
kizimizi, nie było mnie przez jakiś czas, ale jestem przerażona tym co przeczytałam, niestety nie mogę Cię pocieszyć, że z Hope jest wszystko dobrze bo jeśli człowiek nie ma nic do ukrycia to powinien w każdej chwili zgodzić się na wizytę poadopcyjną dlatego trzeba przyjąć najgor- szą wersję tzn. Hope uwiązaną na łańcuchu
-
dziękuję Livko za zaproszenie, widzę, że Tereska już działa, bardzo chciałabym pomóc, ale mogę tylko wpłacić na razie 10 zł jednorazowo mam już trzy stałe deklaracje i dwa swoje pieski a jestem już na emeryturze
-
zapisuję się, a czy nie można poszukać mu na razie jakiegoś DT