Jump to content
Dogomania

Caragh

Members
  • Posts

    1788
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Caragh

  1. [quote name='shanti']Dajcie spokój, to masakra.:shake: Caragh, cóż to napisałaś, że Cię ocenzurowano :evil_lol:[/QUOTE] Ha ha ha, nie no sama wolalam sie ocenzurowac ;) Na takie COS, jak obecna "Dogomania" szkoda banem ryzykowac ;)
  2. Tak, dlatego tez chcialam, by pojechal, no niestety sie nie udalo :( Moze nastepnym razem... No chyba ze do tego czasu bedzie juz w nowym domku :evil_lol:
  3. Podrzuce Cie Miauczerku, co by rszta Cioteczek nie musiala aaazzz tak dlugo szukac :D
  4. Jestescie, kochane jastrzebskie psiaczki :) Strasznie Was ciezko dostrzec w tym nowym czyms :/ Do gory, co by troszke latwiej bylo ;)
  5. Jejjjjku <hura> nareszcie mi sie udalo znalezc Dzinke :))) No to przy okazji podrzuce, co by innym Cioteczkom bylo latwiej :)
  6. Jestes Pedrusiu : ) : ) Ufff jak Cie ciezko znalezc bylo :(
  7. Zniszczyl delikatnie mowiac ; ) Jak dobrze, ze odnalazlas watek naszych kochanych Psinek : ) Ja Pedra znowu nie umiem sie doszukac ; ( <zalamka>
  8. Ooo jest : ) Ufff, juz myslalam, ze watek stracony :/ Nowa "Dogomania" to <cenzura>
  9. wlasnie widze, ze subskrypcje dzialaja... przynajmniej jeden plus... a pisze kolejny post, bo nie moge edytowac postu
  10. A najgorsze, z nawet jak zapisuje sobie w zakladkach przegladarki, to tez NIE DZIALA : ( No jak ja Pedra bede szukac za kazdym razem mam godzine... Ciesze sie, ze przynajniej jednej Cioteczce sie znalezc Psinki udalo : )
  11. Dobrze, ze mi sie Psinki udalo jeszcze wczoraj foki wstawic, dzisiaj nawet edytowac postu nie umiem <roll> (skoro emoty nie dzialaja, pisze tak) Na cale szczescie wasz watek latwo bylo znalezc, z Pedrusiem juz bylo trudniej :/ Na szczescie, znaleziony :)
  12. Dzien Dobry Bestio w psiej skorce :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  13. [quote name='Korciaczki'],,Magia czerni i błysk w oku, czyli hebanowy Miauczer szuka domu" :oops: ?[/QUOTE] Bardzo ladny tytul :)
  14. Pedrusiu, dla Ciebie tu jeszcze siedzie, my moc podrzucic watek i w nocy :razz:
  15. I Nowe foty Waszego ulubienca :D Zwrocic uwage na date prosze :D To nie to samo zdjecie :eviltong: A za pierwszym razem myslalam, ze to jednorazowa zabawa w kota :laugh2_2: aleeee nieeeee, gdzie tam :evil_lol: [IMG]http://images44.fotosik.pl/228/5bf33b17b1dee404med.jpg[/IMG] Ahhhh, Pedrus :loveu::loveu::loveu: i jego przemilaste uszka :loveu::loveu::loveu: [img]http://images36.fotosik.pl/115/c0023ed588144e37.jpg[/img]
  16. Nikogo dzisiaj nie bylo u Psinek :( Moze nowe foty kogos zwabia :D MYSZUNIA TARUNIa Dzisiaj miala dobry dzien :) Wcale nie piszczala z bolu, z oddychaniem tez zadnych problemow :) :)
  17. A gdzie tam, od razu zamorduje :) Jeszcze jak wklejacie takie cudne kociaki :loveu: Juz predzej moderator, jak Was zlapie :evil_lol: Na Dogo mozna tylko 5 fot na post, reszta linki :eviltong:
  18. [quote name='Caragh'] [URL=http://www.fotosik.pl/video/4657f022e26b2e7c.html][IMG]http://video1.fotosik.pl/1/4657f022e26b2e7cm.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Bylo video, no to teraz czas na fotki z sesji zdjeciowej, gdziezby indziej jak nie w moim lozku :razz: Oto i one: [IMG]http://images47.fotosik.pl/227/055f6d81c1fbba13med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/227/c35f0ac93995201fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/223/8191ee0d2ad1b97amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/224/13c6e4f90319d588med.jpg[/IMG]
  19. Nikt do Ciebie nie zaglada, Czarusiu :-(
  20. Sa fotki na ich stronie [url=http://www.fundacjasosdlazwierzat.org/akcja-adopcyjna-w-scc-pazdziernik-2009,187.html]Akcja adopcyjna w SCC październik 2009 - FUNDACJA S.O.S. dla ZWIERZĄT[/url] Kolejna akcja jest 28-29 listopad, jak bede mogla, to moge porobic :) SCC jest przestronna, robia to zawsze pod zoologicznym, takim plotkiem ogradzaja psiaki, a koty i kroliczki w klatkach.
  21. Uffff, przeczytalam caly watek :lol: Zapisuje i obiecuje odwiedzac :)
  22. Dostalam Pw... Czytam i szok, na oprawce mam kilka okreslen, nie chce jednak bana :angryy::angryy::angryy: Biedna sunia :-( :-( Az sie dziwie, ze taka chudzinka jeszcze jest z nami :-( Skora i kosci... :shake::shake:
  23. Ta wystawa kociakow, to pewnie z przykladu akcji Funacji S.O.S dla Zwierzat, ktora swoje psy i koty przynosi do Silesia City Center w kazdy trzeci weekend miesiaca :)
  24. [quote name='fiorsteinbock']Miauczerku! wielka szkoda, ze sie nie udalo...nawet taki wystep goscinny to szansa, a moze akurat ktos by Cie wypatrzyl. Swoja droga, swietny pomysl z takimi wystawami! Jest duzo adopcji w takich dniach??[/QUOTE] Ojjjj tak. W tamtym miesiacu poszlo 14 kotow do adopcji :-o:-o:-o W ta sobote 4 :) jak na jeden dzien, to nawet te 4 to super liczba
×
×
  • Create New...