-
Posts
1788 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Caragh
-
[quote name='shanti']Dajcie spokój, to masakra.:shake: Caragh, cóż to napisałaś, że Cię ocenzurowano :evil_lol:[/QUOTE] Ha ha ha, nie no sama wolalam sie ocenzurowac ;) Na takie COS, jak obecna "Dogomania" szkoda banem ryzykowac ;)
-
Jestescie, kochane jastrzebskie psiaczki :) Strasznie Was ciezko dostrzec w tym nowym czyms :/ Do gory, co by troszke latwiej bylo ;)
-
Ooo jest : ) Ufff, juz myslalam, ze watek stracony :/ Nowa "Dogomania" to <cenzura>
-
I Nowe foty Waszego ulubienca :D Zwrocic uwage na date prosze :D To nie to samo zdjecie :eviltong: A za pierwszym razem myslalam, ze to jednorazowa zabawa w kota :laugh2_2: aleeee nieeeee, gdzie tam :evil_lol: [IMG]http://images44.fotosik.pl/228/5bf33b17b1dee404med.jpg[/IMG] Ahhhh, Pedrus :loveu::loveu::loveu: i jego przemilaste uszka :loveu::loveu::loveu: [img]http://images36.fotosik.pl/115/c0023ed588144e37.jpg[/img]
-
[quote name='Caragh'] [URL=http://www.fotosik.pl/video/4657f022e26b2e7c.html][IMG]http://video1.fotosik.pl/1/4657f022e26b2e7cm.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Bylo video, no to teraz czas na fotki z sesji zdjeciowej, gdziezby indziej jak nie w moim lozku :razz: Oto i one: [IMG]http://images47.fotosik.pl/227/055f6d81c1fbba13med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/227/c35f0ac93995201fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/223/8191ee0d2ad1b97amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/224/13c6e4f90319d588med.jpg[/IMG]
-
TYCHY Pilnie dom dla 6l jamnika, pani ciężko chora i już nie ma sił:(
Caragh replied to Kessi77's topic in Już w nowym domu
Nikt do Ciebie nie zaglada, Czarusiu :-( -
Podniose na dzien dobry :razz:
-
Sa fotki na ich stronie [url=http://www.fundacjasosdlazwierzat.org/akcja-adopcyjna-w-scc-pazdziernik-2009,187.html]Akcja adopcyjna w SCC październik 2009 - FUNDACJA S.O.S. dla ZWIERZĄT[/url] Kolejna akcja jest 28-29 listopad, jak bede mogla, to moge porobic :) SCC jest przestronna, robia to zawsze pod zoologicznym, takim plotkiem ogradzaja psiaki, a koty i kroliczki w klatkach.
-
Uffff, przeczytalam caly watek :lol: Zapisuje i obiecuje odwiedzac :)
-
Skóra i kości Skazana na śmierć głodową SABA Łodź JUŻ W DOMU
Caragh replied to Temida's topic in Już w nowym domu
Dostalam Pw... Czytam i szok, na oprawce mam kilka okreslen, nie chce jednak bana :angryy::angryy::angryy: Biedna sunia :-( :-( Az sie dziwie, ze taka chudzinka jeszcze jest z nami :-( Skora i kosci... :shake::shake: -
[quote name='fiorsteinbock']Miauczerku! wielka szkoda, ze sie nie udalo...nawet taki wystep goscinny to szansa, a moze akurat ktos by Cie wypatrzyl. Swoja droga, swietny pomysl z takimi wystawami! Jest duzo adopcji w takich dniach??[/QUOTE] Ojjjj tak. W tamtym miesiacu poszlo 14 kotow do adopcji :-o:-o:-o W ta sobote 4 :) jak na jeden dzien, to nawet te 4 to super liczba