-
Posts
1788 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Caragh
-
Skóra i kości Skazana na śmierć głodową SABA Łodź JUŻ W DOMU
Caragh replied to Temida's topic in Już w nowym domu
Sabuniu, co tam u Ciebie :loveu: -
[quote name='Justa&Zwierzaki']Bardzo , bardzo dziekujemy :):):) A ja przed chwilka miałam tel że pani ktora miała sunie podobną do mojej Taruni tylko że mniejszą że ją uspiła bo była agresywna !!! a ja jej mówiłam ze powinna zadzwonic do pani Małgosi do zoopsychologa , dobija mnie takie postępowane :(:(:( Ludzie idą po najmniejszej lini oporu :(:(:( Sorry, ale ze sie tak wyraze: glupi babsztyl :angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy: Bez zadnych konsultacji, bez niczgo?? :crazyeye: I wet uspil zdrowego psa?? :crazyeye: :mad:
-
BARY - miał być uśpiony a jednak znalazł swój dom :)
Caragh replied to Owieczka's topic in Już w nowym domu
Podniose, moze ktos nocna pora zauwazy :( -
ON DŁUGOWŁOSY -piękny kiedyś a teraz wrak psa -ZOSTAJE Z NAMI:)
Caragh replied to ruda76's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewatonieja'][IMG]http://img44.imageshack.us/img44/3687/lordzik007.jpg[/IMG] onkomaniacy powinni docenić urok Lorda, były telefony jakies konkretne?:cool3:[/QUOTE] Oooo kurcze, jaki przystojniak :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: -
[quote name='natalijo']Ja też mam do niego sentyment, ale cóż znaczy parę zjedzonych kości, czy karmy wobec wspaniałej kompanki do zabawy??:) Poza tym oni przebywają ze sobą max 3 godz. dziennie, więc przez pozostałe 21 godzin znów jest Panem i Władcą swojej miski i zabawek ;)[/QUOTE] Aaahhh no to te 3h przezyje :evil_lol: On pewnie sie dal, bo to kobieta na niego naklapala :evil_lol: wymiziaj ode mnie Dabi i ONka :loveu: I dla Pedrunia oczywiscie tez mizianko ode mnie :loveu: