elinka
Members-
Posts
3582 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by elinka
-
Łazik-Wili - cudny kudłacz - już w swoim domku w Belgii
elinka replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Zdjęcia SUPER!!! A właściwe to nowe życie Łazika jest Super! Super!! Super!!! :cunao: -
Otrzymałam dzisiaj od Pani Małgosi e-maila takiej treści: [QUOTE]Dzień dobry, Przesyłam nowe wieści o Mai. Suczka czuje się świetnie, jest już zadomowiona i chętna do zabawy. Jest bardzo grzeczna i posłuszna. Z mężem już się zaprzyjaźniła, z synem jeszcze na dystans. Ma apetyt, chodzi chętnie na dłuższe spacery. Jeszcze trochę boi się psów, tych większych. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania o Maję. Zrobiła Pani świetną robotę, Pani Ilono. Na razie tyle,zdjęcia trochę później. Pozdrawiam serdecznie, Małgorzata K. [/QUOTE] :loveu::loveu::loveu:
-
Dwa słodziaki! [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/15/15_8_109.gif[/IMG]
-
Z wątku wynika, że guardy są najlepsze. Ale czy tu chodzi o firmę czy raczej o rodzaj szelek? Bo w necie znalazłam nieco tańsze firmy TRIXIE, jest to uprząż. No i teraz nie wiem, czym się kierować i które kupić? Pieska mam małego, do połowy łydki, może uprząż nie jest tu aż potrzebna, jednak chcę wyjść z obroży. Nie wiem, które szelki dla mojej suni wybrać? (kliknij na obrazek, aby powiększyć) [URL="http://www.kuchniapupila.pl/files/130999837/4_9.jpg"][IMG]http://www.kuchniapupila.pl/files/130999837/4_9_xht_200_small.jpg[/IMG][/URL] i dla porównania szelki firmy Guard [URL="http://www.pelna-miska.pl/sklep/_var/gfx/bd6a65a9102417827e648c3d6597436a.jpg"] [IMG]http://www.pelna-miska.pl/sklep/image_func.php?img=gfx/bd6a65a9102417827e648c3d6597436a.jpg&maxwidth=250[/IMG] [/URL]
-
ale śliczności z tej Dafne! :loveu:
-
3 dni pies w rowie, z okiem na wierzchu....pomocy!!
elinka replied to eneda's topic in Już w nowym domu
niestety, finansowo nie mogę pomóc, ale jestem z Kubusiem -
w takim razie będę śledzić wątek ;)
-
[quote name='ciapuś']Jak tylko Groszek pojedzie do DT będzie wiadomo jak zachowuje się do dzieci bo jest tam małe dziecko.W schronisku niestety nie można tego sprawdzić.[/QUOTE] a kiedy pojedzie do tego DT bo mam chętną panią na pieska, ale ma 1,5- roczne i 6- letnie dziecko.
-
nie czytałam całego wątku, ale czy wiadomo jak Groszek zachowuje się w stosunku do dzieci? Czy można to sprawdzić?
-
No to rzeczywiście masz ten sam problem. Tym bardziej, że Lizi ma takie słodkie spojrzenie, gdy ją wołasz. [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/90.gif[/IMG]Ale muszę Ci powiedzieć, że po wiadomościach o Mai z nowego domku dzisiaj już jestem spokojniejsza. Wczoraj, gdy sunia odjeżdżała osiągnęłam apogeum stresu, dzisiaj chociaż nadal jestem rozbita, zajęcia dnia codziennego trochę odwróciły moje myśli o Mai. Wychodzi na to, że najgorzej jest podjąć tę decyzję i to zrobić. Na następny dzień wszystko nabiera już innych kolorów. Poza jednym, na razie chcę odpocząć od tymczasów. Tylko nie jestem pewna, czy tymczasy dadzą mi odpocząć?
-
Wiadomości od Leni przeczytałam ze łzami szczęścia w oczach. Przed południem dzwoniła też do mnie Pani Małgosia. Chociaż jeszcze czasami zakręci się łezka to moja buzia już się uśmiecha. Nic więcej nie potrzebuję. Dla mnie najważniejsze jest to, że Maja jest zapatrzona w swoją nową Pańcię i że wcale nie tęskni za tą starą. [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_1_13.gif[/IMG] [B]Leni[/B], a Ty tak sobie piszesz tu cichutko, ale nie myśl, że Ci się uda i ja tu zapomnę o Tobie! [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_1_200v.gif[/IMG] No bo w tym miejscu chcę i muszę Ci podziękować za poświęcenie i pomoc, której nigdy nie odmawiałaś jeśli chodzi o Maję. Jestem przekonana, ze bez Ciebie niewiele bym zdziałała dla Mai i sunia zapewne by nadal siedziała w schronie. Od samego początku byłaś zawsze na posterunku, jeśli chodzi o pomoc. Kiedy okazało się, że na wyciągnięcie Mai ze schroniska nie ma pieniędzy, wyłożyłaś ze swoich i biegałaś po Warszawie, aby je przekazać Pati-C. Historii z potrzebnymi moimi dokumentami do schronu nawet nie wspomnę - też pomogłaś. Później, kiedy były potrzebne pieniążki na weta i karmę, przysłałaś mi je natychmiast. Kiedy wysiadł mi komp, to Ty zajęłaś się całą organizacją transportu Mai do Warszawy. A najważniejsze jest to, że spośród wielu chętnych wybrałaś właśnie Panią Małgosię. Twoja intuicja i doświadczenie Cię nie zawiodły. Leni, to dzięki Tobie Maja jest teraz w swoim domku. Dziękuję! [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/11/11_4_121.gif[/IMG] Pani Małgosiu, a w imieniu Kudłaczy bardzo dziękuję za wsparcie finansowe. I do tego takie duże![IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_1_203.gif[/IMG]
-
Sheyna w typie MALINOIS oraz jej dzieci już szczęśliwe w swoich domach!
elinka replied to Lilmo's topic in Już w nowym domu
esperanzo, zaraz napiszę do Ciebie PW -
Wieści będą. Już wczoraj Pańcia mi napisała, że sunia zachowuje się jak dama, spokojnie i godnie. Dzisiaj wieczorem Pani ma do mnie zadzwonić, a chyba teraz z wizytą jest już tam Leni. Na pewno zaraz po wyjściu od Pani napisze nam co słychać u Mai?
-
Niestety, w drodze do mnie też wymiotowała. Dlatego wysłałam ją na głodno, ale widać to nic nie dało. Szkoda, że nie dałam jej tabletki na chorobę lokomocyjną. Przez te moje rozklejenie zupełnie o tym nie pomyślałam.:mad:[SIZE=1](emotka dla mnie)[/SIZE] Leni, chyba będzie trzeba znowu zmienić tytuł. Tylko bardzo proszę, już bez tej elinki. :razz:
-
Przed chwilą otrzymałam wiadomość od Pati-C, że Maja jest już w swoim domku. Podróż minęła dobrze. Maja ma chorobę lokomocyjną bo w czasie jazdy wymiotowała. Po wyjściu z samochodu sunia była zestresowana. Teraz jest ze swoją Pańcią na wieczornym spacerku.
-
Ale w domu smutno! Zupełnie tak, jakby zabrakło jednej osoby. Wcześniej było wesoło, sunie ciągle się bawiły, dom po prostu żył. [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_9_19.gif[/IMG] Szarotko, w Polsce panuje taka bieda, że bez dotacji to nie za wiele da się tu coś zrobić. No chyba, że ktoś mógłby nie jeść. Zobacz, nawet nie miałabym na karmę i weta dla Mai bez wsparcia ze [I]Skarpetki Kudłaczy.[/I] I moje DT wcale nie jest tu wyjątkiem, wiele osób, aby móc pomóc pieskom, prosi o wsparcie finansowe.
-
Właśnie przed chwilą Maja odjechała. Ból ściska serce, a w domu grobowa cisza. Córka jest u babci, Loula była ze mną odprowadzić Maję. Po powrocie do domu zaczęła merdając ogonkiem biegać po wszystkich pokojach i szukała Mai. Biedaczka miała nadzieję, że w którymś pokoju ją znajdzie. Teraz smutna się położyła. Maja przed blokiem wybawiła się z psami Pati, ale zamarła w bezruchu, gdy zamknęłyśmy ją w transporterku. Pogłaskałam ją po nosku, powiedziałam coś przez kratki transporterka i odjechały.
-
Sheyna w typie MALINOIS oraz jej dzieci już szczęśliwe w swoich domach!
elinka replied to Lilmo's topic in Już w nowym domu
wcześniej tego pytania chyba nie było, bo nie widziałam. ;) esperanzo, nie wiem. Obecnie jestem zbyt rozbita Mają, aby myśleć o czymkolwiek. Właśnie za pół godziny przyjeżdża po nią Pati-C. :placz: Mój TZ powiedział, że jeśli będę tak emocjonalnie podchodzić do tymczasowiczów, to na żadnego następnego psa już się nie zgodzi. Dlatego muszę trochę dojść do siebie. Dam Ci później odpowiedź. -
Sheyna w typie MALINOIS oraz jej dzieci już szczęśliwe w swoich domach!
elinka replied to Lilmo's topic in Już w nowym domu
[FONT=Arial][COLOR=Black][SIZE=2]Wiem tyle:[/SIZE][/COLOR][/FONT][B][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#008000] [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][QUOTE][B][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#008000]Imię: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#008000][COLOR=Black]Elipsa[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][B][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#008000] Płeć: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#008000][COLOR=Black]suka[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][B][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#008000] Wiek: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][FONT=Arial][COLOR=Black][SIZE=2]5 miesięcy[/SIZE][/COLOR][/FONT][B][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#008000] Miejsce pobytu: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][FONT=Arial][COLOR=Black][SIZE=2]Inowrocław[/SIZE][/COLOR][/FONT][B][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#008000] Województwo: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][FONT=Arial][COLOR=Black][SIZE=2]kujawsko-pomorskie[/SIZE][/COLOR][/FONT][B][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#008000] Szczepienia: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][FONT=Arial][COLOR=Black][SIZE=2]brak info[/SIZE][/COLOR][/FONT][B][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#008000] Historia: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][FONT=Arial][COLOR=Black][SIZE=2]???[/SIZE][/COLOR][/FONT][B][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#008000] Rozmiar: ( S/M/L...) [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][FONT=Arial][COLOR=Black][SIZE=2]docelowo chyba L?[/SIZE][/COLOR][/FONT][B][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#008000] Charakter: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][FONT=Arial][COLOR=Black][SIZE=2]zachowanie jak typowy szczeniak Malinois [/SIZE][/COLOR][/FONT][B][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#008000] Kontakt[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#008000][B]: [/B][COLOR=Black]mam nr telefonu Karoliny, ale nie wiem, czy mogę go podawać? To może esperanza poda swój?[/COLOR][B] Wątek: [/B][COLOR=Black] na razie jest tylko ten[URL="http://www.dogomania.pl/threads/174456-Elipsa-szczeniak-w-typie-owczarka-MALINOIS-pilnie-szuka-domu-Mama-Sheyna-takA-e"] http://www.dogomania.pl/threads/174456-Elipsa-szczeniak-w-typie-owczarka-MALINOIS-pilnie-szuka-domu-Mama-Sheyna-takA-e[/URL][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][/QUOTE]