-
Posts
1250 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Czarnulka
-
[quote name='bianka19']A dziękuje ;) Byłaś tu już u nas? :hmmmm: Bo jakoś Cię nie kojarzę .. Ale witaj mam nadzieję , że będziesz częściej zaglądać do nas :loveu:[/quote] Na twojej galeri jestem 1 raz. I bede tu wpadać:p
-
[url]http://images33.fotosik.pl/360/f8be2b235241574f.jpg[/url] Śliczności :loveu: [url]http://images47.fotosik.pl/7/c3a6baa06667e0a7.jpg[/url] Buzi, buzi :loveu: Słodko:p:p [url]http://images34.fotosik.pl/354/4e67708a7867013c.jpg[/url] Śliczny maluch :loveu::loveu:
-
Luna-Rudy potworek i jej przyjaciele witają w galeri.;p
Czarnulka replied to Czarnulka's topic in Foto Blogi
[quote name='bianka19'][URL]http://img338.imageshack.us/img338/5173/p1030522.jpg[/URL] Jejku jaka ona jest cudowna..!! :loveu::loveu: Ma śliczny kolorek :iloveyou: Będziemy często zaglądać ;) I dodaj więcej fotek Lunki :D:D:D[/quote] Dziękuje. Dodam jak zrobie . -
[url]http://i30.tinypic.com/33wbpu9.png[/url] Śliczna fotka I psiaki piękne. :loveu:
-
[url]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/oo9322_DSC02843.JPG[/url] Cudaśny :loveu: [url]http://www.otofotki.pl/img9/obrazki/hm9398_DSC01659.JPG[/url] Jaki śpioszek :iloveyou: [url]http://www.otofotki.pl/img9/obrazki/ar4965_040908162754.jpg[/url] Śliczny jest Cezar:loveu:
-
Dodaj więcej fotek Shirki . :loveu:
-
Luna-Rudy potworek i jej przyjaciele witają w galeri.;p
Czarnulka replied to Czarnulka's topic in Foto Blogi
[quote name='HuSkYy-Paulina-94']to nie szukaj tylko porób kilka fotek :evil_lol::diabloti::loveu:[/quote] Okej zrobie nowe, jak maleńka sie obudzi. :) -
[url]http://images37.fotosik.pl/170/752db15e605ff655.jpg[/url] Cudnie wyszła :loveu: [url]http://images43.fotosik.pl/175/658420177c84168e.jpg[/url] Dwa słodziaki;) [url]http://images50.fotosik.pl/175/1605942e18d12c80.jpg[/url] Jaka postawa. Pięknie wyszła.
-
Witam ja tu 1 raz . ;) [url]http://szopolisopanda.eu.interii.pl/18.JPG[/url] Jaki słodziak. :loveu: [url]http://szopolisopanda.eu.interii.pl/c3.JPG[/url] Cudne maleństwo.:loveu:;)
-
[url]http://www.fothost.pl/upload/09/06/34beed09.jpg[/url] Ślicznie wyszedł z tym patyczkiem w pyszczku. :p:p [url]http://www.fothost.pl/upload/09/06/54969e40.jpg[/url] Buszujemy po lesie.:cool3: [url]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/PICT0053-1.jpg[/url] Cudny psiak . :loveu: Pozdrawiam
-
[url]http://img10.imageshack.us/img10/4162/1000214k.jpg[/url] Śliczny psiak :loveu: [url]http://img10.imageshack.us/img10/1357/1000559ekq.jpg[/url] Jak tu pięknie wyszedł .:loveu: Pozdrawiam i zapraszam do mnie . ;)
-
[url]http://i32.tinypic.com/15d5daa.jpg[/url] Ślicznie wyszedł. I jaką ma śliczną obróżkę. :loveu::loveu:
-
Luna-Rudy potworek i jej przyjaciele witają w galeri.;p
Czarnulka replied to Czarnulka's topic in Foto Blogi
Dziekuje :p Niestety narazie nie mam fot, no chyba ze cos znajde to dam . -
Luna-Rudy potworek i jej przyjaciele witają w galeri.;p
Czarnulka replied to Czarnulka's topic in Foto Blogi
[quote name='ARGIS']Piękna Lunka :loveu::loveu: Więcej fotek :eviltong:! Pozdrawiamy:p[/quote] Postaram sie zrobic więcej fotek , i moze jutro wstawie . -
Aguś dodaj jakies fotki.
-
Luna-Rudy potworek i jej przyjaciele witają w galeri.;p
Czarnulka replied to Czarnulka's topic in Foto Blogi
[quote name='HuSkYy-Paulina-94']jaka słooodka bosh :loveu::loveu::loveu:[/quote] Dziękuje ;) -
JejQ Fado jest przepiękny, a jak był malutki to takie fajne futerko miał. ;) Pozdrawiam i zapraszam do galeri mojego Haszczaka . ;) [url]http://www.dogomania.pl/forum/f80/lunka-143114/[/url]
-
Fionka jest prześliczna . Pozdrawiam. ;)
-
Luna-Rudy potworek i jej przyjaciele witają w galeri.;p
Czarnulka replied to Czarnulka's topic in Foto Blogi
[IMG]http://img35.imageshack.us/img35/4416/dsc00029ypt.jpg[/IMG] Odpoczywamy sobie . [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/9571/dsc00031cqk.jpg[/IMG] [IMG]http://img8.imageshack.us/img8/5028/dsc00028iiu.jpg[/IMG] No to tyle . -
Luna-Rudy potworek i jej przyjaciele witają w galeri.;p
Czarnulka replied to Czarnulka's topic in Foto Blogi
[IMG]http://img212.imageshack.us/img212/8020/dsc000092.jpg[/IMG] Ej ty. ! Nie patrz sie tak. [IMG]http://img33.imageshack.us/img33/1420/dsc000102r.jpg[/IMG] Ze mną lepiej nie zadzieraj. Jestem groźna . :diabloti::diabloti: [IMG]http://img41.imageshack.us/img41/7526/dsc000111v.jpg[/IMG] No i sobie poszła. :roll: [IMG]http://img196.imageshack.us/img196/4641/dsc000032i.jpg[/IMG] Cos tam jest, tylko co? [IMG]http://img411.imageshack.us/img411/7673/dsc00017m.jpg[/IMG] Najlepiej na spacerkach z moją pańcią . -
Luna-Rudy potworek i jej przyjaciele witają w galeri.;p
Czarnulka replied to Czarnulka's topic in Foto Blogi
Dzisiaj Luna idzie na 2 szczepienie.:cool3: [IMG]http://img259.imageshack.us/img259/6642/p1030578e.jpg[/IMG] Uwielbiam sie bawic piłeczką . ;) [IMG]http://img146.imageshack.us/img146/8852/p1030592.jpg[/IMG] Trzeba trochę ją zniszczyć bo załadna .:eviltong: [IMG]http://img136.imageshack.us/img136/4848/p1030602.jpg[/IMG] [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/223/p1030609.jpg[/IMG] Ah ten mój pyszczek. -
cudne foteczki ;-) Daktylku [*] przykro mi :placz:
-
Luna-Rudy potworek i jej przyjaciele witają w galeri.;p
Czarnulka replied to Czarnulka's topic in Foto Blogi
[quote name='sunshine']Już drepta na szelkach:loveu:. I po pysku widać że spacerek to jej drugie imię:cool3:. Pamiętam jak Shirka chodziła ładnie na smyczce od początku... teraz też chodzi^^ tyle że z przodu... a ja jestem ciągnięta ;p. Ale kochany rudzielec z niej :loveu:[/quote] Dziękuje ;) Heh moja tez mnie ciągnie i idzie zawsze przede mną. [quote name='Inarugowa']Z jakiej hodowli ta urocza czekoladka? ;) Śliczne ma szeleczki i smycz:eviltong:[/quote] Niewiem, nie pytałam sie jaka to nazwa hodowli. A dziękujemy . [quote name='Bewarka']Witam! Śliczna psinka :loveu: Uwielbiam patrzeć jak szczeniaczki dorastają, także będę wpadać :loveu: :D Mizianko dla Lunki![/quote] Dziękuje;-) [quote name='Cavy']Cudnie wygląda w tych szeleczkach, pasuje do niej niebieski :razz: :loveu:[/quote] ;-) wahałam sie własnie nad wyborem koloru . Ale wybrałam niebieski. Jutro dodam nowe fotki . ;);)