Wczoraj spotkałam identyczną sunie jak moja, tylko że była dorosła. Miała ten sam kolor maści, tej samej rasy i miała tak samo na imię. Tylko oczka miała niebieskie. Po prostu cudny z niej psiak. :loveu::loveu:
[IMG]http://img43.imageshack.us/img43/7103/dsc00006ejx.jpg[/IMG]
Coś wyniuchała.
[IMG]http://img33.imageshack.us/img33/4591/dsc00030vmi.jpg[/IMG]
Trochę rozmazane, ale tak wygląda Luna któą spotkałam na spacerze z moim psiakiem. :loveu::loveu:
[IMG]http://img268.imageshack.us/img268/1448/dsc00016pri.jpg[/IMG]
Sry że takie rozmazane, ale mój telefon lepszych zdjęć nie robi. A apartu przy sobie nie miałam.
[IMG]http://img38.imageshack.us/img38/8836/dsc00021jdh.jpg[/IMG]
Lunka , obróciła się tyłem. To z niej modelka nie będzie. Ma 5 lat. :loveu: