Jump to content
Dogomania

Czarnulka

Members
  • Posts

    1250
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Czarnulka

  1. Dzięki ;) [IMG]http://img43.imageshack.us/img43/2171/p1030786o.jpg[/IMG] Mały śpioszek. :loveu: [IMG]http://img90.imageshack.us/img90/3894/p1030792.jpg[/IMG] Moja piłka. Nie ruszać! :p [IMG]http://img401.imageshack.us/img401/534/p1030796.jpg[/IMG] Oddaj mi tą piłkę. !
  2. [url]http://img526.imageshack.us/img526/9623/zdjcie037t.jpg[/url] pięknie . :loveu::loveu:
  3. [url]http://www.studio-rogol.pl/Gaja/slides/IMG_8926.jpg[/url] śliczna psinka:loveu::loveu:
  4. Witamy. ;) [url]http://img25.imageshack.us/img25/651/p1170385.jpg[/url] Cudny psiak, jaki juz duży. [url]http://img25.imageshack.us/img25/1861/p1170389.jpg[/url] Ślicznie :loveu:
  5. [quote name='iwcza'][URL]http://img25.imageshack.us/img25/9631/p1030754bba.jpg[/URL] Ale śliczności :loveu::loveu: Dobrze widzę, panienka z okienka? :loveu::loveu: [SIZE=1]p.s. fajne spodnie ;)[/SIZE][/quote] Wejscie na balkon. ;pp Dziekuje ;)
  6. Ja z moją Luńcią . :loveu: Trochę ją ucięło. Buzii. ;** [IMG]http://img170.imageshack.us/img170/809/p1030747.jpg[/IMG] Lunka :loveu::loveu: [IMG]http://img25.imageshack.us/img25/9631/p1030754bba.jpg[/IMG] Narazię tylko dwie fotki, już w piątek z Boness na dolinę z naszymi psiskami. Już się nie mogę doczekać.:loveu::eviltong:
  7. Chciałabym dołączyć do klubu zaprzęgowców. Ale słyszałam od koleżanki że trzeba płacić, no a pewnie tata mi za to nie zapłaci. A bikejoring raczej nie , bo bym bała się że jak mnie pociągnie to kajś się wywale
  8. [url]http://img150.imageshack.us/img150/5951/shir2.jpg[/url] Jaki brudny pyszczek, na pewno się w czymś wytarzał. ;) [url]http://img188.imageshack.us/img188/7831/a12ins.jpg[/url] Jim jaka postawa:cool1: [url]http://img522.imageshack.us/img522/8631/46298620.jpg[/url] Super skok. Tylko ucięłaś fotkę, bo ciebie było widać xDD [url]http://img35.imageshack.us/img35/1588/33083890.jpg[/url] Jaki Jim groźny.:loveu: [url]http://img145.imageshack.us/img145/792/shir13.jpg[/url] Jim tak słodko tutaj wyszedł. :loveu::loveu::loveu:
  9. Czarnulka

    Tofik ;)

    [url]http://img193.imageshack.us/img193/3262/1000645n.jpg[/url] Spragniony Tofik. ;) [url]http://img7.imageshack.us/img7/8176/1000616myq.jpg[/url] Słodki pyszczek . [url]http://img193.imageshack.us/img193/3415/1000636f.jpg[/url] Ślicznie :loveu::loveu:
  10. Czarnulka

    Ares...

    [url]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/PICT0132.jpg[/url] Ślicznie:loveu: Ładną ma obróżkę. [url]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/PICT0127.jpg[/url] Pogoń. :p Masz cuuuudne psiaki . :loveu::loveu::loveu:
  11. [url]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/gl1641_DSC02915.JPG[/url] Jaki słodki pyszczek.:loveu: [url]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/vl6034_DSC02912.JPG[/url] Pięknie. [url]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/qr152_DSC02928.JPG[/url] Na łóżku najwygodniej. :p:p [url]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/km4183_DSC02930.JPG[/url] Jaka piękna łapka . :eviltong: [url]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/lf3707_DSC02917.JPG[/url] Bawimy się piłeczką. :lol!:
  12. Dzięki .:loveu: Macie jeszcze pare fotek .;) [IMG]http://img44.imageshack.us/img44/9634/p1030629.jpg[/IMG] [IMG]http://img200.imageshack.us/img200/1208/dsc000062.jpg[/IMG] Serduszko z psich smakołyków. :p [IMG]http://img193.imageshack.us/img193/2016/p1030644v.jpg[/IMG] [IMG]http://img44.imageshack.us/img44/7660/p1030716i.jpg[/IMG] Bawimy się pieskiem. :eviltong::cool3:
  13. [url]http://i44.tinypic.com/24mw5ee.jpg[/url] Lunka jest słodka.:loveu::loveu: Zapraszam do mnie
  14. [url]http://i32.tinypic.com/2wr2mhl.png[/url] Śliczny psiak. :loveu:
  15. Sara jest cudna:loveu::loveu: bede tu czesciej wpadać.
  16. [quote name='Onomato-Peja']Pomyliłaś galerie :D[/quote] Oh no tak, to przez to ze mam pare kart otwartych. Dzieki ze powiedziałaś.
  17. No to czekamy na fotki z niecierpliwością. ;)
  18. Heh, a tam schowała ogonek, bo pewnie przestraszona była. Nawet nie zauwazyłam jak szybko urosła.;):eviltong:
  19. No nareszcie dodałas fotki ;)) [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]http://images46.fotosik.pl/154/d3aaa079ce53fdb5med.jpg[/FONT][/COLOR] Jak słodko wyszedł. Jest uroczy:loveu::loveu: [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]http://images44.fotosik.pl/177/fc323842f979b4d7.jpg[/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]W zaprzęgu. Superaśnie, chciałabym zeby moja tak biegała. Narazie za mała jest , ale jakby podrosła to by było super. I gdzie ty z nim uprawiasz ten sport, jeśli moge wiedzieć. ;)[/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2] [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]http://images44.fotosik.pl/177/9d17c6a28a6f0669.jpg[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]Jejciu jaki on słodki.:loveu:[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2] [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]http://images48.fotosik.pl/177/04707e5590bcb7d0med.jpg[/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]Urocze maleństwo.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2] [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2] [/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]
  20. [IMG]http://img7.imageshack.us/img7/2727/p1030471o.jpg[/IMG] [IMG]http://img12.imageshack.us/img12/9839/p1030468r.jpg[/IMG] Ja i Lunka ;) [IMG]http://img37.imageshack.us/img37/9287/p1030472a.jpg[/IMG] Juz sie bawic nie chciała. I tak sie zmęczyła. Tu tez miała 7 tyg.:p
  21. Przepraszam ze nie dałam wczoraj fotek, ale nie miałam czasu. No to macie jeszcze pare fotek. [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/4436/dsc000131u.jpg[/IMG] Skradamy się. [IMG]http://img39.imageshack.us/img39/6523/dsc000071.jpg[/IMG] [IMG]http://img194.imageshack.us/img194/7053/p1030598v.jpg[/IMG] Zielona piłeczka była lepsza. A kto to mnie woła? [IMG]http://img43.imageshack.us/img43/2315/dsc000022e.jpg[/IMG] Jak ją wzieliśmy miała 7 tygodni.
  22. [url]http://i44.tinypic.com/30lz9ja.jpg[/url] Co za kochana mordka. :loveu: [url]http://i41.tinypic.com/1zoksaw.jpg[/url] Już lubi grac w piłkę:roll: [url]http://i43.tinypic.com/2ilikco.jpg[/url] Ślicznie.:loveu: [url]http://i27.tinypic.com/168snwx.jpg[/url] Jak jest już duży . ;)
  23. Witam w sobotę .;) Chcemy więcej zdjęć psiaków
×
×
  • Create New...