-
Posts
26216 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by DORA1020
-
[quote name='ala123']jedna z dziewczyn ma na imię Karolina - ona przysłała mi zdjęcia i pisze mi na maila info o suczkach,jej siostra - nie wiem;no i jest jeszcze Krystyna. Zaraz napiszę do Karoliny w kwestii imion suczek:lol:[/QUOTE] Druga z dziewczyn to Magda,jutro ma byc akcja zlapania suczek,oj nie bedzie to latwe:shake:ale moze we trzy wspolnymi silami jakos sobie poradza.
-
[quote name='ala123']na jakie konto przelałaś?:evil_lol:,teraz do mnie mają wpływać:lol:[/QUOTE] Funia przelala na wlasciwe konto;)rozmawialam z nia dzisiaj
-
[quote name='ala123']Kropki "droga przez mękę" szczęśliwie zakończona:lol:[/QUOTE] Jak sobie pomysle o tym co ja spotkalo,to:angryy: To cud,ze Mitra pojawila sie na drodze Kropki,teraz to Lory,ciekawe jak sie ma kochane malenstwo.
-
[quote name='funia']Przelałam 50zł na Dorka .[/QUOTE] Dzieki Monika:lol::multi: dzieki Kasia:loveu::multi:To dla Dorka szczesliwy dzien,taka kaska.
-
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
DORA1020 replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='majqa']Przepiękny pies ale swoją drogą podziwiam i rękę i oko do robienia zdjęć. :-)[/QUOTE] I ja:lol:cudo zdjecia,Barnaba gosc,wiem,ze wyniki histo beda w porzadku. -
[quote name='Monika z Katowic']Jutro wyślę Dorkowi troszkę kaski:) Dobrej nocy, Dorku![/QUOTE] Dziekuje Monika:multi:Dorek sie ucieszy
-
[quote name='ala123']dzień dobry Doreczku,co u Ciebie słychać po świętach?[/QUOTE] Czekamy na maj:lol:i ogloszenie w PP
-
[quote name='majqa']Aha, czyli [COLOR=Red][B]obecny stan konta to plus 10.80zł[/B][/COLOR], do tego dojdzie jeszcze pomoc od Funi.[/QUOTE] No nie:shake:Ala wyslala do Omar dlug za 13 dni marca 171.20zl. Do 31marca trzeba Astaroth zaplacic 144zl.Minus te 10.80zl. ktore zostalo,to dlug za marzec wynosi [B][COLOR=Red]-133.20zl.[/COLOR][/B]
-
Nie przepraszaj,chcialas dobrze i dziekujemy Ci,ze pojawilas sie na tym watku i szybko pospieszylas z pomoca Zuzi,trudno mi skupic mysli,zeby cos napisac,Zuzia taka kochana,dobra,madra,ufna,nie chciala wysiadac z samochodu,jak ja wiozlam na kilka dni do funi,musialam ja wyciagac zza fotela,gdybym wtedy wiedziala......mialam nadzieje,ze czeka ja lepsze zycie i dlatego teraz tak mi smutno.
-
[quote name='ala123']otrzymałam zdjęcia,są super! jutro wyślę do redakcji PP.[/QUOTE] Jeszcze w tym ogloszeniu cala nadzieja
-
Co kilka dni wchodze na ten watek i zastanawiam sie nad bytem.Zycie jest tylko chwila..........spiewal R.Rydel,tylko zalezy jak te chwile przezyjemy i co pozostawimy po sobie.Talcott zostawila wiele,pomoc zwierzakom w potrzebie,a wpisy na tym watku swiadcza o jej zyciu,wspanialym zyciu,mimo choroby.....
-
Dzisiaj taka piekna pogoda,pewnie rudasek buszuje w trawie
-
[quote name='majqa']To jaki teraz jest ostateczny minus Dorka? Czy taki jak na 1 stronie?[/QUOTE] Czekam na Omar,ktora miala zrobic rozliczenie,wtedy bedzie wiadomo jak z finansami Dorka,bo doszla tez wplata Ewy gonzales,ktora wplacila 53zl.wiec dlug zmniejszyl sie.
-
[quote name='Piromanka']Wpłata powinna już być na koncie. Proszę o potwierdzenie i uaktualnienie rozliczenia na pierwszej stronie.[/QUOTE] Tak,pieniazki sa juz na koncie,dziekuje Piromanko:lol: