-
Posts
26216 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by DORA1020
-
[quote name='J_ulia']Allegro Dorka [URL]http://www.allegro.pl/item1056613206_skrzywdzony_przez_ludzi_dorek_szuka_domu_pies.html[/URL] Cioteczki kochane ciężko mi będzie przebrnąć 130 stron ... jeśli są tu jeszcze ładne zdjęcia Dorka to proszę podajcie , a ja dorzucę do allegro .[/QUOTE] Nie moge wstawic tych zdjec,probowalam:oops:Moglabys J_ulia tam zajrzec? Sa bardzo ladne---str.31post303 , str.34post337 , str.36post352
-
Psy z hoteliku u Alinys - wspólna pomoc poszkodowanym
DORA1020 replied to kkanarekk's topic in Już w nowym domu
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/181712-Suńka-w-typie-foksteriera-miała-rodzić-2-razy-do-roku-niestety-już-za-TM.../page16[/URL] A Zuzia nie przezyla u Aliny S sterylki,co tak naprawde sie stalo nie dowiemy sie nigdy,Zuzia mloda,sliczna,ufna sunia pojechala tam razem z Korkiem.No i Zuzi sie nie udalo,a ja nie moge sobie tego darowac:placz:Juz troche pogodzilam sie z tym,ze bylo tak jak pisala Alina S , a teraz watpliwosci i wyrzuty sumienia wrocily:-( -
[quote name='Monika z Katowic']Teraz, wszystkie zakochane domki, proszę dzwonić po DORECZKA! :):):) Doreczek już nie chce czekać...[/QUOTE] Jakos nikt nie dzwoni:shake:
-
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
DORA1020 replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
O funia,widze,ze w tym samym czasie myslalysmy o Barnabie:lol:Dzieki za deklaracje:loveu: -
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
DORA1020 replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wyruszylam na zebry dla Barniego,ale widze,ze z marnym skutkiem. -
[quote name='Awit']A mnie najbardziej się podoba te z pysiaczkiem:-)[/QUOTE] A mnie tez,od poczatku uwazalam to zdjecie za najladniejsze:lol:/to w srodku/gdyby panie red.daly to zdjecie w Przyjaciel Pies byc moze Dorus mialby juz swoj domek.Dziekuje funi za superowy tekst:loveu: i Monice za wyroznione allegro:loveu:
-
[quote name='Monika z Katowic']Poprosiłam o jednorazową pomoc finansową dla Dorka na wątku Tiny, która szczęśliwie trafiła do domku stałego w Warszawie. Decyzja będzie w przyszłym tygodniu. Trzymajcie kciuki - może Doreczek dostanie jakiś grosik... A dla Niego każdy grosik na wagę złota![/QUOTE] Bardzo sie ciesze,ze Tina znalazla swoj wymarzony domek,zeby i Dorcia tak ktos wypatrzyl.A na razie kazdy grosik jest dla kochanego rudaska tak wazny,bo nie wiadomo,jak dlugo jeszcze Dorek bedzie czekal na swoj domek.Trzymam kciuki,moze maluchowi kapnie jeszcze jakis grosik,ktory zostal Tince:lol:
-
[quote name='Monika z Katowic']Wysłałam DORECZKOWI 15 zł. To moja deklaracja stała za kolejne trzy miesiące (czerwiec, lipiec, sierpień).[/QUOTE] Dorek slicznie dziekuje:loveu: i ja tez:lol:
-
I ja tez bardzo sie ciesze,dzieki takim osobom jak p.Natalia wierzymy ze sa dobrzy ludzie,nie tylko zlo,znecanie sie nad zwierzetami,ale milosc,dobro i wspaniale,kochajace serce.Pozdrow p.Natalie i powiedz,ze jest WSPANIALYM CZLOWIEKIEM.
-
Poprosilam funie o napisanie nowego tekstu,zgodzila sie.
-
Kto napisze Dorkowi tekscik?Ja nie bardzo potrafie,a czy ten ktory byl wczesniej nie moze byc?
-
PONKA z DOBROCINA, wiele tam zginęło. Dt stał się jej domem :).
DORA1020 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Boze,gdzie te psiaki pojda?Wiem,ze nie masz czasu,ewakuacja schroniska-koszamar,ale jak znajdziesz chwile-zadzwon.A moze ktos ma numer tel.do niej? -
PONKA z DOBROCINA, wiele tam zginęło. Dt stał się jej domem :).
DORA1020 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Dogo07 zadzwon do mnie w sprawie adopcji Ponki,moze sie uda,nie wiem 664500434 -
[quote name='asiulek-85']Sunia jest bezpieczna i raczej zostanie u p. Natalii. Sunia znalazła swojego anioła :)[/QUOTE] Tak sie ciesze:lol:p.Natalia jest wspaniala:lol:
-
[quote name='Monika z Katowic']Doreczek? A jakiś domek na horyzoncie jest? Może wykupić Dorkowi dodatkowe ogłoszenia?[/QUOTE] Na horyzoncie domku nie widac:shake:przydalyby sie dodatkowe ogloszenia.
-
Dobrze,ze Mala jest bezpieczna u p.Natali
-
[quote name='Astaroth']wrzuciłam na wątek hoteliku kilka grupowych zdjęć psów podczas zabaw w ogrodzie, Dorka też tam można wypatrzeć więc zapraszam[/QUOTE] Superowy widok Dorka buszujacego w trawia:lol:,cale jego zycie,to bylo wiezienie,dobrze,ze chociaz na starosc moze"pozyc".Fajni ci starsi panowie dwaj:lol:zeby wszystkie psiaki mialy takie klawe zycie.
-
[quote name='Redpit']Pasek napewno antypchełkowy - fajnie wygląda wiosną - ale jednak smutny - jaki jest nr konta? nie wiem gdzie przesyłać a nie dostałem odpowiedzni na prw. :)[/QUOTE] Tez zauwazylam,ze Dorek taki jakis smutny,czy on wychodzi na spacery na smyczy?Nie biega sobie po trawce?Redpit wysylam Ci numer konta na pw.
-
Dorus,jaki ty jestes sliczny,a co on ma na szyi,jakis zolty pasek,co to jest?
-
[quote name='sylwija']To trzymamy mocno :)[/QUOTE] Tak,trzymamy .I pozdrowienia dla p.Natali:lol:
-
Co slychac u Malej?
-
[quote name='papryka']Oby mala zostala tam gdzie jest:))))))))))[/QUOTE] Oby,marze o tym.