Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26218
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. [quote name='Rodzice Maciusia :)']a ja miałam dostać więcej fotek Zahirka i nic. Z tymi dwoma zdjęciami to on nie zaleci daleko na tych ogłoszeniach :( Czy z bazarku przewidziana jest też opłata za allegro? Bo ja myślę, zę trzebaby też wystawić, najwięcej psiaków idzie stamtąd. Najlepiej zrobić takie za 12 zł, przekonałam się już, że droższego nie ma potrzeby kupować, z tego względu, żę i tak liczy się tylko to, aby psiak był na I stronie w swojej kategorii. Żeby wydać jak najmniej kaski to można by zrobić jedno allegro dla np. trzech psiaków. Co Wy na to?[/QUOTE] W drugim poscie jest 5 fotek Zahirka,czy jeszcze pstryknac pare?Czy wystarczy?
  2. [quote name='ala123']ja wysłałam Beli zdjęcia i opisy fantów , jaki problem Dora masz z aparatem?[/QUOTE] Nie moge wyslac zdjec,bo nie mam kabelka laczacego aparat z komputerem,ale prawdopodobie kazdy pasuje do tego aparatu,wiec moze jutro uda mi sie pozyczyc.
  3. [quote name='Rodzice Maciusia :)']Mi się bannerek ten co mamy podoba :) Dora - musisz zmniejszyć sobie podpis, bo Cię zbanują i kto będzie psiakom pomagał? Można mieć tylko dwa banery 500 na 100 pikseli.[/QUOTE] Mi tez sie banerek podoba:lol:jest super. A co do banerkow u mnie,nie wiem jak skasowac te,ktore sa,probowalam,ale nie udaje sie:oops:Moze jakas podpowiedz? Czy wyslalas fotki fantow do beli?Nie wiem tez czy ala123 wyslala.Ja mam troche fantow,ale mam problem z aparatem.
  4. Lalka czuje sie dobrze:lol:prawie caly dzien spala i tylko pila,jesc nie chciala,ale wieczorem apetycik wrocil:lol:i sunka zjadla kolacyjke.
  5. [quote name='bela51']Dostałam wiadomośc od DORY, oczywiście, ze zrobie bazarek. Biedne psinki.:-([/QUOTE] Dzieki belciu,za szybki odzew:lol: Rodzice Maciusia i ala123 wysla Ci fotki i opisy
  6. [quote name='Rodzice Maciusia :)']Ja mogę dorzucić fanty na bazarek. Jak już znajdziecie kogoś do wystawienia to napiszcie, a ja podeślę foty. Od bannerków nie odpisały te 2 osby :([/QUOTE Dziekujemy za fanty:lol:prosze podeslij zdjecia z opisami do beli
  7. [quote name='sonia71']to dobrze że Lalka dzielnie wszystko zniosla,teraz czekamy aż dziewczynka wydobrzeje i trzymamy kciuki za potencjalny domek :0 ,Qrcze je też nie kumata z tym bazarkiem :( a jak tam Janka i Zojka dalej pod cmentarzem adorowane przez męskie psiule,:([/QUOTE] Janka i Zojka nadal na cmentarzu,musza czekac,az zwolni nam sie jakies miejsce/psiak bedzie adoptowany/ bedzie tez problem ze zlapaniem,bo to nieufne suczki,podchodza bardzo blisko,jednak poglaskac sie nie dadza,trzeba bedzie usypiac/i posiedziec godzinke na cmentarzu:evil_lol:az sen je zmorzy/ no i juz sterylka z aborcja.
  8. [quote name='Monika z Katowic']Wysłałam kochanemu Doreczkowi moją deklarację stałą za wrzesień i maleńki mały grosik dołożyłam.:loveu:[/QUOTE] Dziekuje slicznie:loveu: w imieniu Doreczka:lol:
  9. Prawda,prawda,psiak to odpowiedzialnosc,nie lepiej spac w niedzielny ranek,a tu trzeba sie zrywac i z psiakiem ganiac szeroko ziewajac:razz: albo leje deszcz,a ty rad nie rad musisz wyjsc:cool3: bo przyszla godzina wyjscia i psinka stoi pod drzwiami radosnie merdajac ogonkiem:lol: naprawde potrzeba tutaj wielkiej milosci:eviltong:
  10. Wetka nadala bialej suni imie Lalka/taka sliczna:lol:/bo ja zapomnialam jak w koncu ma na imie,Lalka juz po sterylce,niestety nie obylo sie bez komplikacji,sterylka z aborcja,sunia byla juz w ciazy/8 szczeniakow/,wetka nas ochrzanila,ze nie poinformowalysmy jej o takiej sytuacji,no i,ze to dla niej wieksze koszty,nie bede wdawala sie w szczegoly,bo ona lubi sobie ponarzekac:razz:. Na szczescie z sunia wszystko w porzadku.Istnieje mozliwosc adopcji do Radzynia Podlaskiego,pani ma zadzwonic pod koniec tygodnia,czy zadzwoni nie wiadomo,bo roznie to bywa z tymi telefonami.Moze jest ktos chetny do zrobienia bazarku,bardzo prosze,potrzebyjemy kasy na szczepienia i ewentualny transport do Radzynia.
  11. [quote name='sonia71']ciotki częstować się banerkiem z podpisu-proszę bardzo :) tak jak pisałam zamówię allegro u isadory ,myślę że dla Karmelki i ... no właśnie Elza czy Lotka ,obie śliczności ale która pilniejsza(bo 3 to kasowo nie dam rady w tym m-cu)chyba Lotka ,Qurczę nie wiem :([/QUOTE] W tej chwili pilniejsza Elza,Lotka/jakos mi do niej nie pasuje to imie/ idzie w poniedzialek na sterylke
  12. Ja tez sie ciesze:lol:tymbardziej,ze domku dla Dorka nie widac....nikt nie chce takiego pieknego i dobrego staruszka:-(
  13. No i sa dwie,nie mozna jednej zabrac,a druga zostawic.Osoba,ktora mieszka w poblizu cmentarza zglaszala to do UMiG w poniedzialek,dzisiaj sobota i nic sie nie zmienilo.A moze jest ktos chetny do zabrania suczek na tymczas za drobna oplata/bo nie mamy juz kasy na ratowanie psiakow/ + karma?
  14. [quote name='Rodzice Maciusia :)']Łapcie to suńkę w cieczce, to priorytet, trzeba ją natychmiast sterylizować!! Nie ma kaski na nią? To trzeba do skarpety sterylkowej raz dwa zgłaszać, łapać i sterylizować. Kasa się znajdzie. Ostatecznie ja zapłacę a wy mi z bazarków oddacie połowę (mam też rzeczy na bazarek mogę przesłać fotki osobie, która będzie wystawiać)[/QUOTE] Niestety nie chodzi o sterylke,bo to juz zalatwilam,chodzi o to,ze suni nie mamy gdzie umiescic:-(
  15. [quote name='Ingrid44']bazarek odwiedzialam i bede podnosic :) :) :)[/QUOTE] Dziekuje za kazda pomoc:lol:
  16. Sa nowe zdjecia Zahirka:lol:/wysylam do Ali/ wtej chwili to bardzo smutny i zmeczony zyciem psiak,wet.okreslil wiek na 1-2 lata,wiec to mlody psiaczek,ale juz bardzo steskniony za swoim czlowiekiem. [COLOR=#0000ff][B]Pomoc Taks dla bezdomniakow: [/B][/COLOR][COLOR=darkslateblue]-[/COLOR][COLOR=darkslateblue][B]-02.09.2011--60kg.suchej karmy BRIT[/B][/COLOR] [B][COLOR=#483d8b]--05.10.2011---200zl na bude dla szczeniakow[/COLOR][/B] [B][COLOR=#483d8b]--22.10.2011----50zl. na odrobaczanie szczeniakow[/COLOR][/B] [B][COLOR=#483d8b]--08.11.2011---z bazarku--1292zl:loveu:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#483d8b]--01.02.2012--30kg suchej karmy BRIT[/COLOR][/B] [B][COLOR=#483d8b]--29.03.2012--40zl na szczepienie Pusi i Nel[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff00ff][/COLOR][/B]
  17. [quote name='Rodzice Maciusia :)']No to może pomóc w ogłoszeniach? Czy jest możliwość abyście porobiły troszkę więcej fotek? Np. ten piesek z zielonymi oczkami jest bardzo ładny, ja mogę zrobić mu komplet ogłoszeń, ale z jednym zdjęciem nie ma co nawet zaczynać..[/QUOTE] Bardzo dziekujemy:lol: zrobie mu jeszcze kilka fotek.
  18. [quote name='yumanji']Nero zaszczepiony,drobna korekta ,szczepienie 40 zl.[/QUOTE] Oby takiej korekty nie bylo przy kastracji....:cool3:
  19. No faktycznie......ciesze sie:lol:,a Nero jak sie cieszy:multi:
  20. [quote name='Ingrid44']Trzeba cos robic bo jak sie siedzi cichutko bo wszyscy mysla ze problem nie istnieje. Naglasniajcie jak sie da. Moze by jakas Fundacja pomogla ?Oni maja dostep do prasy i TV.[/QUOTE] Nie siedzimy cichutko,naglasniamy,prosimy ,blagamy,zrobilysmy wszystko co mozna bylo,korzystalysmy z kazdej podpowiedzi co zrobic,zeby to zmienic.Wyrzucony na bruk psiak nie bedzie czekal,az burmistrz sie zlituje,bo takiej litosci nigdy nie doczeka.Wiec-pomagamy same.A nie jestersmy zadna organizacja,fundacja,czy stowarzyszeniem,nie mamy kasy,za wszystko musimy placic same;paliwo,karma,sterylki,odrobaczanie,odpchenie,leczenie.Jednego psa oddamy do adopcji,na jego miesce pojawia sie drugi,a czasami trzy,ale pomoc trzeba,moja wada jest to,ze nie potrafie przejsc obojetnie i w zwiazku z tym ciagle mam klopoty.Zalozylam ten watek,bo bardzo licze na Wasza cioteczki pomoc,nie bede zakladala kazdemu psu odzielny watek,bo w koncu tego nie ogarne.
×
×
  • Create New...