-
Posts
26218 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by DORA1020
-
[quote name='Rodzice Maciusia :)']No i muszę z przykrością powiedzieć, że sunie mają najmniejszą oglądalność.. Zaledwie 86 wejść, w porównaniu z Forestem, który ma 335, czy suniami, które mają już 436... Sorki, że znowu ględzę swoje, ale one nie mają szans bez fotek takich jak miała np. Karmelka czy Forester. Nie są tak ładne aby kogoś zauroczyć, ot zwykłe kundliczki, dlatego PIĘKNE i słodkie foty to ich jedyna szansa. Czy da się im cyknąć takie pozowane foty?[/QUOTE] Niestety,nie uda sie im cyknac pozowanych fotek,te sunie nie ufaja ludziom,jak przwoze jedzonko strasznie sie ciesza,jednak z poglaskaniem jest juz gorzej,czarna daje sie juz poglaskac,jednak ze zdjeciami nie bedzie latwo,sprobuje dzisiaj potrobic im fotki,ale nie wiem czy to sie uda.
-
Ingrid,bardzo Ci dziekuje:lol: jeden worek karmy oddam Krystynie,ona ma na tymczasie 3 psiaki ze Szczebrzeszyna,dwa szczeniaki uratowane przed smiercia,do dzisiaj te psiaki nie moga dojsc do siebie,i to rodzenstwo jest nierozlaczne,jak sunia jechala na sterylke,to jej brat wariowal,myslal,ze ktos chce ja skrzywdzic,uspokoil sie dopiero jak wrocila.I jest u niej staruszek Kruszynka,tez zabrany z ulicy Szczebrzeszyna.
-
Dorciu,mysle o tobie....jak tam ci sie wiedzie.....
-
Nero już prawie dwa lata u Jamora, bardzo potrzebuje swojego domku ...
DORA1020 replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
Nero,co u ciebie kochanienki?Zasiedziales sie bidaku w hoteliku,a domku ani widu,ani slychu:shake: -
Niestety Karmelka to byl tymczas tylko jednorazowy,i tak bylam zaskoczona,ze ta kobieta pomogla suni,Janki i Zojki nie wezmie,bzdurne wymowki,nie zmusisz nikogo do pomocy.Ma warunki,moglaby wziac sunie na jakis czas,nie maja bidulki szczescia.Suniom przed adopcja potrzebny tymczas,one sa poldzikie,obie przybiegaja do mnie,ciesza sie,jednak jak chce je poglaskac,odskakuja,one bardzo pragna kontaktu z czlowiekiem,jednak boja sie:-(
-
A Janka i Zojka nic:-( strasznie sie martwie o te chore,zziebniete sunie:shake: A co do Czako,to odzew byl,tylko ludzie niekonkretni,takim nie mozemy oddac super psa:p,kastracja mozliwa,tylko funduszy brak:-( Karmelka znalazla wspanialy dom:lol: dzieki ogloszeniu na allegro,pani mowila,ze oczoplasu mozna dostac od tych ogloszen,ale Karmelke wypatrzyla,martwila sie tylko,ze sunia mieszka na drugim koncu wojewodztwa,a jak sie dowiedziala,ze blisko,to hop do auta i po Karmelke:lol:
-
Mam dobra wiadomosc,Karmelka juz w swoim domku:multi: Dzisiaj zadzwonila pani z Zamoscia,przyjechala po sunie z cala rodzina:lol:pani sie zakochala w Karmelce od pierwszego wejrzenia:lol:bylo tyle zamieszania,cala rodzinka chciala trzymac na rekach sunke,a ta troche przestraszona,nie wiedziala co sie dzieje.Za jakis czas pojade/albo pojedzie Krystyna/ w odwiedziny do Karmelki.:multi::lol::multi:
-
Nero już prawie dwa lata u Jamora, bardzo potrzebuje swojego domku ...
DORA1020 replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
[B][COLOR=blue]Lucynko,wielllkie dzieki:loveu:[/COLOR][/B] -
[quote name='IVV']pisalyscie z prosba o przetrzymanie tych suczek na tym watku ? [URL]http://www.dogomania.pl/threads/191868-BEZPŁATNY-Dom-Tymczasowy-wątek-zgłoszeniowy-Hotele-NIEMILE-widziane[/URL] ile te budy kosztuja ? z tego co widze to nie wiecie gdzie je umiescic by psy byly bezpieczne ... jeszcze raz ponawiam pytanie o karme -czy mozna zamowic wieksza ilosc na allegro i lie to by kostowalo ?[/QUOTE] Nie pisalam,zaraz poprosze o pomoc.Wiemy gdzie budy umiescic,nie wiem,gdzie napisalam,ze tego nie wiemy.Potrzebujemy 6 bud na tymczas,jedna bude na wies,gdzie starsza kobieta przygarnela 2 psiaki,a 2 spia na dworze,zabrac do domu ich juz nie moze,bedzie je karmic,tylko nie maja gdzie sie polozyc,jedna potrzebujemy do Bodaczowa,dla Sajmona,psiaka starszej pani,gdzie na tymczasie byla kiedys Kropka,i dzisiaj na dozynkach podeszla do nas pani,rowniez z prosba o mala bude.Pani ta przygarnela suczke malutka,ktorej opiekunka zmarla,i sunia poszla do sasiadow,a ci ja przygarneli,jednak prosza o bude i sterylizacje.W sumie potrzebujemy na dzien dzisiejszy 9 bud.A co do karmy,juz pisalam :kupujemy w Biedronce.Nie wiem czy mozna zamawiac na allegro,ja tam nie wchodze,nie mam na wszystko czasu,nie wiem ile by to kosztowalo,jezeli ktos moze to sprawdzic,bardzo prosze.
-
[quote name='as_ko']myślałam, myślałam... i wymyśliłam :D Zapraszam na bazarek ogłoszeniowy, z którego duża część dochodu pójdzie na szczebrzeszyńskie psiaki :) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/192257-BAZAREK-OG%C5%81OSZENIOWY-35-og%C5%82osze%C5%84-za-10z%C5%82-do-20.09-ZAPRASZAM!?p=15320039#post15320039[/URL][/QUOTE] Dziekuje bardzo,za kazda pomoc jestesmy wdzieczne:lol:
-
Nero już prawie dwa lata u Jamora, bardzo potrzebuje swojego domku ...
DORA1020 replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
Allllleeee ogloszen,teraz napewno ktos Nerusia wypatrzy -
[quote name='Rodzice Maciusia :)']Za chwilę wystawiam allegro wspólne mojemu tymczasowi i Zahiśkowi. Pozostałe psiaki mają sporą oglądalność, niechże ktoś zadzwoni no...[/QUOTE] No niechze,sama czekam z utesknieniem.Juz po dozynkach,zimno,mokro,kicha.Tak jak przewidywalam obrazy nie sprzedane.Jednak przydalaby sie aukcja na allegro.Rodzice wysylam Ci mailem fotki obrazow,prosze zastanow sie co moznaby zrobic,zeby sprzedac te obrazy.
-
[quote name='bela51']Czytam ten Wasz watek i widze, ze naprawde sytuacja jest dramatyczna. :-( Załuje ze nie moge pomóc. Ale chociaz moze rzeczy z bazarku sie beda sprzedawac?[/QUOTE] Bela,pomagasz jak mozesz:lol: jak chociazby bazarek:lol: ale i watek Barnaby,bo ja jak widzisz niestety nie mam czasu,a sytuacja jest faktycznie dramatyczna,nawet o wszystkim nie pisze na watku.
-
[quote name='Dogo07']Zostałam zaproszona przez olga7. Czy te pieski szukają domków czy raczej tymczasowego schronienia ?[/QUOTE] Witamy na watku:lol: W tej chwili tymczasowego schronienia potrzebuja Janka i Zojka,ktore mieszkaja na cmentarzu,zabralam stamtad Foresta,zona weta wziela na tymczas Karmelka,ale zostaly jeszcze dwie malizny,zrobilam im prowizoryczna bude,bo przeciez ciagle leje,ale sunie sa krotkowlose i jest im zimno,sa przeziebione.Janka i Zojka pilnie potrzebuja tymczasu:placz: Potrzebne sa tez ogloszenia,Rodzice Maciusia i Sonia robia i pomagaja jak moga,ale tych ogloszen potrzeba mase,jest tych psiakow niestety duzo.
-
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/191040-Bezdomne-psiaki-ze-Szczebrzeszyna-prosza-o-pomoc!!!!!!?p=15311549#post15311549[/URL] Dorek juz w swoim cieplutkim domku,teraz o takim marza inne bidulki.Zapraszam na watek:lol:
-
Ale mnie Basiu przestraszylas,zobaczylam Twoj wpis i od razu pomyslam,ze znowu z Kropka cos zlego
-
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
DORA1020 replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='sonia71']yyyyyy....witrualnych gościach :cool3:co by se chłopak nie myślał że miejscowi o nim zapomnieli :evil_lol:[/QUOTE] Nie zapomnieli,nie zapomnieli:lol:zagladam do chlopaka prawie codziennie,i ciesze sie,ze jest pod dobra opieka.