-
Posts
26225 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by DORA1020
-
Rodzice,na tymczasie jest jeszcze mloda 7-mies. sunia zabrana z rodziny patologicznej,Miska i malutki 6,5kg.psiak Strazak,zabrany od Strazy Pozarnej,przyblakal sie do nich,a podczas jednej akcji,malo nie przejechal go woz strazacki.Zdjecia wyslalm Ci mailem,doszly? Kilka Miski i niestety tylko jedno udalo mi sie zrobic Strazakowi.I kilka fotek ma Zahirek,wspanialy chlopak,jednak ma sklonnosc do ucieczki,Zahir to taki rudy huski,uciec lubi,wyje,nie szczeka,ale to strasznie dobre i kochane psisko.I jest jeszcze szczeniak,synek Janki,ma 2 m-ce.
-
[quote name='Rodzice Maciusia :)']Dora - daj fotki i opis na maila i pusc mi smsa (masz do mnie numer) albo sygnal jak juz wyslesz to wejde na kompa i wrzuce na I strone. Dzisiaj postaram sié uporzadkowac pierwsze posty.[/QUOTE] Nie mam zdjec tych szczeniakow,one sa w Zawadzie /15km.od Sz-yna/ dzwonila do mnie Krystyna /ona tam mieszka/ i mowila o tym problemie,ktory musimy wspolnie rozwiazac.Wiem tylko,ze to czarne szczeniaczki,piesek i suczka.Ale ten,kto je wyrzucil,wlozyl do pudelka karme,widzicie jakie dobre serca:angryy: pewnie z okazji swiat i ktos chcial w ten sposob pozbyc sie wyrzutow sumniena,ale nie tedy droga,mam nadzieje,ze te malenstwa,beda podlego czlowieka przesladowac chociaz w snach.Ja wiem,ze zrobicie ogloszenia,tylko problem jest taki,ze w tym tygodniu szczeniaczki trzeba zabrac,a nie mamy gdzie,tymczas peka w szwach,drugiego jeszcze nie mamy,a i klopoty finansowe,dlatego sie martwie.
-
mała beżowa sunia Lisia, kochana kruszyna MA JUŻ DOM :)
DORA1020 replied to marzenawtf's topic in Już w nowym domu
Oby tylko kochana rudaska znalazla dobry domek.- 209 replies
-
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/198513-Nie-masz-co-na-siebie-włożyć-ZAJRZYJ!-Różne-rozmiary.-Na-szczebrzeszyniaki.-Do-28.12?p=15960084#post15960084[/URL] Zapraszam na bazarek dla szczebrzeskich bezdomniakow.
-
Boze co za banerek.......slowa ugrzezly w gardle:placz:
-
mała beżowa sunia Lisia, kochana kruszyna MA JUŻ DOM :)
DORA1020 replied to marzenawtf's topic in Już w nowym domu
Bo kazda psinka chcialaby miec swojego czlowieka......dobrego czlowieka....- 209 replies
-
Psiaki bardzo potrzebuja karmy,nie ma kasy na jedzenie,nie wiem co robic,jest ich duzo,a apetyty w to zimno bardzo im dopisuje.Rozmawialam z z-ca burmistrza,jakas kase dostaniemy,w tej chwili nie wiem dokladnie ile to bedzie,niestety posiedzenie Rady M. zatwierdzajacej budzet bedzie dopiero pod koniec stycznia,a pieniadze moze dopiero pod koniec lutego.Dobre i to,ale nie wiem co do tego czasu.Psiaki nie szczepione,ale nie bedziemy wydawac kasy/ktorej zreszta nie ma/ na szczepienia,kiedy nie ma na jedzenie.Bardzo sie martwie.
-
Sunia nie jest szczebrzeszynska,ale bardzo potrzebuje kasy,bo znalazla dt. a deklaracji nie ma,a my tez potrzebujemy pomocy,bo mamy w dt. 10 psiakow i jednego szczeniaka i tez zadnych deklaracji,nie mozemy tego stadka wykarmic,a teraz zima apetyt im bardzo dopisuje,nadrabiamy bazarkami,ale eh.......dlugo by pisac,ale pewnie kasy dla nas nie wystarczy.Prosbe o pomoc pisala ala123 i wstawila link,ale rozumiem,ze dla wszystkich nie wystarczy.
-
mała beżowa sunia Lisia, kochana kruszyna MA JUŻ DOM :)
DORA1020 replied to marzenawtf's topic in Już w nowym domu
Ale Lisia bardziej do niej pasuje:eviltong:- 209 replies
-
Nero już prawie dwa lata u Jamora, bardzo potrzebuje swojego domku ...
DORA1020 replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
Smuci mnie,ze nikt nie dzwoni w spr.Nero,zawsze cos przeszkadza,a to okres urlopow,wakacji,teraz swieta,tez zastoj,a kiedy.....kiedy.....ktos wypatrzy psinke? -
[quote name='wojtuś']Rozmawiałem z Pania Moniką, wszystko z Pupilem dobrze, zaproponowała że to ona porobi zdjęcia - w domu, na spacerku i nagra mi na płytkę CD, nie ma dostępu do kompa więc nie może przesłać, płytkę ze zdjęciami odbiorę we wtorek wieczorem i wstawię na wątek:). Pupil stoi często w oknie i patrzy na pole, Pani Monika uważa że brakuje mu jego dotychczasowego życia na polu, stąd ciągle mówi o domku z ogrodem, który byłby najlepszy dla Pupila. Pozdrawiam pięknie:)[/QUOTE] Az mi sie lezka w oku zakrecila,jak przeczytalam,ze Pupil stoi w oknie i patrzy na pole,jednak marzy mi sie dla niego domek z ogrodem,Pupil jest u p.Moniki,jest bezpieczny,to na spokojnie trzeba szukac takiego domku,niech w koncu bedzie szczesliwy,bo za duzo razy zmienial miejsce zamieszkania.Z niecierpliwoscia czekam na zdjecia,chociaz popatrze na dobrotke.