Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26225
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. Rodzice,na tymczasie jest jeszcze mloda 7-mies. sunia zabrana z rodziny patologicznej,Miska i malutki 6,5kg.psiak Strazak,zabrany od Strazy Pozarnej,przyblakal sie do nich,a podczas jednej akcji,malo nie przejechal go woz strazacki.Zdjecia wyslalm Ci mailem,doszly? Kilka Miski i niestety tylko jedno udalo mi sie zrobic Strazakowi.I kilka fotek ma Zahirek,wspanialy chlopak,jednak ma sklonnosc do ucieczki,Zahir to taki rudy huski,uciec lubi,wyje,nie szczeka,ale to strasznie dobre i kochane psisko.I jest jeszcze szczeniak,synek Janki,ma 2 m-ce.
  2. Nic dodac,nic ujac-super ogloszenie:lol: prawdziwe:lol:
  3. [quote name='Rodzice Maciusia :)']Dora - daj fotki i opis na maila i pusc mi smsa (masz do mnie numer) albo sygnal jak juz wyslesz to wejde na kompa i wrzuce na I strone. Dzisiaj postaram sié uporzadkowac pierwsze posty.[/QUOTE] Nie mam zdjec tych szczeniakow,one sa w Zawadzie /15km.od Sz-yna/ dzwonila do mnie Krystyna /ona tam mieszka/ i mowila o tym problemie,ktory musimy wspolnie rozwiazac.Wiem tylko,ze to czarne szczeniaczki,piesek i suczka.Ale ten,kto je wyrzucil,wlozyl do pudelka karme,widzicie jakie dobre serca:angryy: pewnie z okazji swiat i ktos chcial w ten sposob pozbyc sie wyrzutow sumniena,ale nie tedy droga,mam nadzieje,ze te malenstwa,beda podlego czlowieka przesladowac chociaz w snach.Ja wiem,ze zrobicie ogloszenia,tylko problem jest taki,ze w tym tygodniu szczeniaczki trzeba zabrac,a nie mamy gdzie,tymczas peka w szwach,drugiego jeszcze nie mamy,a i klopoty finansowe,dlatego sie martwie.
  4. Ale gosciu z tego Mikolaja:lol: [B][SIZE=4][COLOR=darkorange]Spokojnych Swiat dla wszystkich obecnych na watku:loveu:[/COLOR][/SIZE][/B]
  5. Dzisiaj ktos wyrzucil 2 szczeniaczki,byly w pudelku,na przystanku autobusowym.U osoby,ktora je znalazla moga byc do "po swietach",co potem,nie wiem:-(
  6. [quote name='bela51']Kochane dziewczyny o wielkim sercu podrzuccie mi nr konta. Moja znajoma p. Małgosia z Dublina wpłaci dzisiaj pare złotych na Wasze bidy.[/QUOTE] Numer konta wyslany,bardzo dziekujemy pani Malgosi:loveu:
  7. Oby tylko kochana rudaska znalazla dobry domek.
  8. A Strazak jaki malutki,wazy 6,5 kg. Chociaz teraz moze troszeczke wiecej,bo apetyt mu bardzo dopisuje.
  9. Na niektorych zdjeciach Pupil troszeczke smutny,tak jak pisal wczesniej Wojtus teskni za polem,ale na sniegu minka troszke weselsza.
  10. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/198513-Nie-masz-co-na-siebie-włożyć-ZAJRZYJ!-Różne-rozmiary.-Na-szczebrzeszyniaki.-Do-28.12?p=15960084#post15960084[/URL] Zapraszam na bazarek dla szczebrzeskich bezdomniakow.
  11. Boze co za banerek.......slowa ugrzezly w gardle:placz:
  12. Bo kazda psinka chcialaby miec swojego czlowieka......dobrego czlowieka....
  13. A tuje rosna kilka lat,zeby tylko temu wloczykijowi sie nic nie stalo,taki sam problem jest z Nero i z Zahirem:shake:
  14. [quote name='Rodzice Maciusia :)']ja moge pomoc w oglaszaniu oczywiscie!! :)[/QUOTE] Dzieki,bo jak kora mnie o to poprosi raczej nie pomoge,Rodzice napisz prosze jak ma sie Nevill,bo mysle o nim,a ciagle zapominam zapytac,i pani Marysia juz kilka razy mnie pytala.
  15. Nooo,nie bardzo ja oglaszam,ale jak bede mogla jakos pomoc zrobie to oczywiscie,kora bardzo bardzo dziekuje:loveu:
  16. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/178853-bokserkowaty-Bilbo-w-ds.-ROZDAJEMY-KASE!!!/page72[/URL] Poprosilysmy na watku Bilbusia o pomoc finansowa na karme,chyba cioteczki pozytywnie rozpatrzyly prosbe:lol:
  17. Psiaki bardzo potrzebuja karmy,nie ma kasy na jedzenie,nie wiem co robic,jest ich duzo,a apetyty w to zimno bardzo im dopisuje.Rozmawialam z z-ca burmistrza,jakas kase dostaniemy,w tej chwili nie wiem dokladnie ile to bedzie,niestety posiedzenie Rady M. zatwierdzajacej budzet bedzie dopiero pod koniec stycznia,a pieniadze moze dopiero pod koniec lutego.Dobre i to,ale nie wiem co do tego czasu.Psiaki nie szczepione,ale nie bedziemy wydawac kasy/ktorej zreszta nie ma/ na szczepienia,kiedy nie ma na jedzenie.Bardzo sie martwie.
  18. Sunia nie jest szczebrzeszynska,ale bardzo potrzebuje kasy,bo znalazla dt. a deklaracji nie ma,a my tez potrzebujemy pomocy,bo mamy w dt. 10 psiakow i jednego szczeniaka i tez zadnych deklaracji,nie mozemy tego stadka wykarmic,a teraz zima apetyt im bardzo dopisuje,nadrabiamy bazarkami,ale eh.......dlugo by pisac,ale pewnie kasy dla nas nie wystarczy.Prosbe o pomoc pisala ala123 i wstawila link,ale rozumiem,ze dla wszystkich nie wystarczy.
  19. Ale Lisia bardziej do niej pasuje:eviltong:
  20. Smuci mnie,ze nikt nie dzwoni w spr.Nero,zawsze cos przeszkadza,a to okres urlopow,wakacji,teraz swieta,tez zastoj,a kiedy.....kiedy.....ktos wypatrzy psinke?
  21. [quote name='wojtuś']Rozmawiałem z Pania Moniką, wszystko z Pupilem dobrze, zaproponowała że to ona porobi zdjęcia - w domu, na spacerku i nagra mi na płytkę CD, nie ma dostępu do kompa więc nie może przesłać, płytkę ze zdjęciami odbiorę we wtorek wieczorem i wstawię na wątek:). Pupil stoi często w oknie i patrzy na pole, Pani Monika uważa że brakuje mu jego dotychczasowego życia na polu, stąd ciągle mówi o domku z ogrodem, który byłby najlepszy dla Pupila. Pozdrawiam pięknie:)[/QUOTE] Az mi sie lezka w oku zakrecila,jak przeczytalam,ze Pupil stoi w oknie i patrzy na pole,jednak marzy mi sie dla niego domek z ogrodem,Pupil jest u p.Moniki,jest bezpieczny,to na spokojnie trzeba szukac takiego domku,niech w koncu bedzie szczesliwy,bo za duzo razy zmienial miejsce zamieszkania.Z niecierpliwoscia czekam na zdjecia,chociaz popatrze na dobrotke.
×
×
  • Create New...