-
Posts
26225 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by DORA1020
-
Szczebrzeszyn- pomocy! uratujmy serce psiaczka bezimiennego!
DORA1020 replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
No,niestety,zawsze te pieniazki.....moze jeszcze cos uzbieramy zanim zabierze sie sunie. To nie taka prosta sprawa uratowac ta mala,a jeszcze jest tam malutki szczeniaczek,w tym tygodniu Krystyna sprobuje dogadac sie z tym ludzmi,zeby oddali psy,a jak nie trzeba bedzie oficjalnie wystapic z pismem do gminy. -
czteromiesięczna sunia Czika zostaje na stałe w DT
DORA1020 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
Dalam ogloszenie do Dziennika Wschodniego. -
czteromiesięczna sunia Czika zostaje na stałe w DT
DORA1020 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
Kto moze pomoc?Becia dala malenstwu Dt awaryjny,ale sunia musi isc do Dt na dluzej...tzn.mam nadzieje,ze nie na dlugo. Niestety w mieszkaniu w bloku jesli jeden psiak nie zaakceptuje drugiego to jest problem,a tak jest w tej sytuacji. -
Szczebrzeszyn- pomocy! uratujmy serce psiaczka bezimiennego!
DORA1020 replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jolanta08']Te psinki trzeba koniecznie zabrać,czy przy tym schronisku jest hotel dla psiaków?[/QUOTE] Niestety nie ma,ta sunia jest malutka,trzeba ja wydostac od tych "ludzi",zeby nie podzielila losu psinki zaglodzonego na smierc. On juz znalazl swoje szczescie,ale ile wycierpial......a teraz to samo czeka sunie i szczeniaki,ktore na wiosne bedzie miala. -
czteromiesięczna sunia Czika zostaje na stałe w DT
DORA1020 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
Jaka ona jest sliczna,i chyba podobna do Malwinki. -
czteromiesięczna sunia Czika zostaje na stałe w DT
DORA1020 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
[quote name='masza44']Trzymam kciuki, myślę, ze niedługo się telefony rozdzwonią, ja jeszcze wyślę ogłoszenie mojej koleżance która pracuje na uczelni w Lublinie, niech porozwiesza po uczelni.[/QUOTE] Dziekuje Masza:lol:oby cos sie wyklarowalo,oby ktos zadzwonil. Malwinka taka szczesliwa,oby taki domek znalazl sie i dla kochanej Czikuni. -
No,nie... jeszcze dolaczyl zarlok Mundek i zarlok Borys:evil_lol: A nowa sunia Muszka je jak prawdziwa muszka,niewiele...prawdziwa dama:lol:
-
Jest wplata od Rolanda_De,wpisalam ta wplate za pazdziernik. Bardzo dziekuje:loveu:
-
Szczebrzeszyn- pomocy! uratujmy serce psiaczka bezimiennego!
DORA1020 replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
Tyle psiakow potrzebuje pomocy,boje sie,ze sunia zostanie bez pomocy:-( -
Nero już prawie dwa lata u Jamora, bardzo potrzebuje swojego domku ...
DORA1020 replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
Nero ciagle czeka....... -
czteromiesięczna sunia Czika zostaje na stałe w DT
DORA1020 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
BeciaLublin zlitowala sie nad malutka,bo miala sama zostac w tej budzie,dla szczeniaka bylby to dramat. Ale to jest awaryjny Dt na chwilke,a Czika potrzebuje DT na dluzej,do czasu znalezienia DS. Czy ktos moze pomoc malej suni? -
[quote name='diana79']chodzi o Tosię? ona już znalazła domek chyba że chodzi o inną sunię husky, ja nie wiem ja się gubię już w tym wszystkim[/QUOTE] Nie gubisz sie:lol:Tosia pojechala z DT do hoteliku Fundacji Malamutow,tam zostala wysterylizowana i Martyna z Fundacji znalazla jej domek. Maja byc zdjecia.
-
Szczebrzeszyn- pomocy! uratujmy serce psiaczka bezimiennego!
DORA1020 replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
Sunia jest bardzo biedniutka i taka malutka,glodna,w rozlatujacej sie budzie,na lancuchu i u ludzi bez serca. Kudlataja ma jeszcze jakies zdjecia suni,moze mi wysle. -
[quote name='diana79']Dora a co z husky? zrobić mu jakieś ogłoszenia? napiszesz jakiś tekst? taki piękny pies powinien szybko dom znaleźć a nie koczować na ulicy :( może jakaś fundacja która zajmuje się adopcją husky by się nim zainteresowała?[/QUOTE] Moglabys zrobic mu ogloszenia? Ja napisze do fundacji,moze pomoga rowniez w ogloszemiach.
-
Szczebrzeszyn- pomocy! uratujmy serce psiaczka bezimiennego!
DORA1020 replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
Tak,zostala jeszcze malutka sunia i szczeniaczek.Sunia u takich ludzi:angryy: ale gdzie ja umiescic po zabraniu:shake:nie mamy takiego miejsca.Gdyby znalazl sie dla niej dt zabralibysmy malutka. Wyslalam mailem dianie jedno/jakie mam /zdjecie suni/ Moze uda sie jutro wstawic -
[quote name='masza44']Dora właśnie miałam oficjalnie poprosić o Twoje błogosławieństwo i wysłanie umowy adopcyjnej ( ja bym odesłała podpisaną). Wiem, że nie było PA, ale ja mam już jedną sunię z adopcji od Ulaa ( Świnka to ten biały nietoperz taki wycofany, niezwykle delikatny i bardzo bojący się innych psów,zresztą urodzona w lisiej norze w lesie przez dziką sunię więc ma to swoje wytłumaczenie, bardzo dużo już wypracowaliśmy ale kilka dziwnych zachowań już pewnie jej pozostanie) więc myślę, że możesz napisać do niej jeśli byś chciała opinię o nas. A myślałam, że uda się znaleźć DT dla tej ostatniej suni która została, ale koleżanka nie odpisuje więc pewnie rodzice się nie zgodzili...[/QUOTE] Masza masz moje blogoslawienstwo:eviltong: a tak na powaznie,to bardzo ,bardzo Ci dziekuje,ze dalas dom malutkiej suni:loveu::loveu::loveu: lepiej nie mogla trafic,bardzo sie ciesze,tym bardziej,ze sie tego wogole nie spodziewalam. Prosze wyslij mi na pw. adres,to wysle umowe. .Malwinka bedzie u Ciebie szczesliwa,nie bedzie---juz jest,widac to na zdjeciach:lol:widac,ze wszystkie sie lubia.