Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26227
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. [quote name='sonia71']DORA-przelałam na twoje konto 50zł. na transport Majeczki.[/QUOTE] Dzieki wielkie:) Jeszcze przed wyjazdem Majeczki dobrze by bylo gdyby biszkopcik pojechal. Chociaz Biszkopcik upatrzyl sobie Borysa,duzego psiaka,w typie bernardyna,Borys przytula maluszka i pozwala mu lezec na sobie.
  2. [quote name='masza44']Nie mogę znaleźć wątku Żabki to napisze tutaj. Dzisiaj rozmawiałam z jej Panią i Żabka była gwiazda na plaży we Władysławowie:) Leżała pod parasolem, goniła mewy, wszyscy się nią zachwycali, była bardzo bardzo grzeczna. No i...Pan puszcza na polach luzem Żabkę i... sama się za nim ogląda i wraca nawet nie wołana! Goni jaszczurki, koniki polne, szaleje, ale się pilnuje. Strasznie ja kochają i myślę, że ona ich też, wie, że to są jej ludzie to nie w głowie jej ucieczka.[/QUOTE] Boze jak sie ciesze:)Kochana Zabcia.
  3. [quote name='Poker']To już tydzień od mojej wizyty PA w przyszłym DS dla Majki.Kontaktuj się z nim , bo ja na temat kosztów rozmawiałam i powinni sie dołożyć. A moze by sunię dowieźć do Wrocławia ,a ds by po nią podjechał, w końcu to ok.100 km . Do nas ludzi przyjeżdżali i 300 km po sunie.[/QUOTE] Transport organizujemy laczony,przyszly dom Majki wie o tym i czeka cierpliwie,poniewaz transport bedzie w nastepna sobote. DS dolozy do transportu 200zl.
  4. [quote name='Becia Lublin']mam stały kontakt z DS Barda, chłopak zadomowił się na dobre i ma się doskonale[/QUOTE] Moze Becia bedzie mogla skontaktowac sie z DS
  5. [quote name='Ingrid44']Chetnie wysle worek (15 kg ) karmy , prosze napiszcie kto bardziej potrzebuje, czy mama karmiaca czy inne psy i do kogo wyslac. Czy cos wiadomo z transportem Majeczki ? Szkoda zeby domek przepadl . :([/QUOTE] Dziekuje Ingrid:) W tej chwili najbardziej potrzebuje karmy sunia karmiaca.15 kg to duzo,na dlugo jej wystarczy,bo to malutka sunia. Wyslij prosze do mnie,jak karma przyjdzie,zaniose suni i porobie zdjecia calej rodzince. Domek Majeczce nie przepadnie,rozumieja,ze to bardzo daleko,tylko musze sie jeszcze skontaktowac,bo nie wiem ile doloza do transportu. Czarno-bialy szczeniaczek sunia pojechala do DS. Umowa adopcyjna podpisana.Potrzebuje kogos do zrobienia wizyty po adopcyjnej w Jaroslawcu k/Zamoscia.
  6. [quote name='masza44']Teraz akcja sterylizacja obejmuje suki "domne" właśnie z takich patologicznych rodzin, mogłabym ją zgłosić do sterylizacji jak odkarmi małe tylko ktoś potem musi jej zrobić zdjęcie po operacji i przesłać żeby było potwierdzenie. Mam tam deklarację stałą to zwrot byłby 100%. Mam wobec tego nadzieję, że z mojego bazarku i z rzeczy wystawionych na allegro uda się uzbierać sensowną kwotę na jedzenie dla psów.[/QUOTE] Dziekuje Masza:) Zdjecia oczywiscie ja zrobie,no bo kto? I ja bede musiala wszystkim sie zajac i pomoc psiej rodzince. Jesli bylo by wiecej pieniedzy,to moze pomalutku uzbieral by na operacje Maksia. Zeby pozniej nie bylo tak,ze trzeba amputowac mu lape.
  7. Czy moze ktos zalozyc wydarzenie dla wyrzuconych szczeniaczkow? Nie chce obciazac tym Beci,bo ona i tak robi wszystkie wydarzenia. Szczeniaczki wrocily do suni/dzieki interwencji Krystyny i Magdy/ niestety jeden nie przezyl:( Potrzebna dla suni karma-dla suk karmiacych,dziewczyny mowily,ze sunia moze nie wykarmic malych,sama najlepiej nie wyglada. Pozniej szczepienia,odrobaczenia itd,,,szukanie domow dla maluchow,sterylizacja suczki. Sunia jest w rodzinie patologicznej.
  8. [quote name='masza44']zrobię bazarek, mam fanty tylko dopiero w niedzielę no i kasa byłaby trochę później...[/QUOTE] Masza,dostalam od Ciebie dla psiakow 20zl.Bardzo dziekuje:) Bazarek bardzo potrzebny,mam dlugi,a w tej chwili jest tak zle,ze nie mam czym karmic psiakow. owszem,kasze dostalam od MaDi,ale co do kaszy?Najwiekszy apetyt ma Borys,a to duze psisko,ale i staruszkowi Misiowi apetyt dopisuje,a Sara,Ruda i Dorcia do maluszkow tez nie naleza.
  9. Bardzo dziekuje:) Tak,bardzo zmniejszyly sie deklaracje dla Misia,chyba trzeba szukac pomocy.
  10. Ulga......ale jeszcze dlugo bede myslala o Nero.....
  11. Nie mam stalej deklaracji od Mariusza Wojcika za czerwiec,lipiec i sierpien i od Joli Wesolowskiej za sierpien Roland_De wysyla zawsze z opoznieniem,Monika J rowniez
  12. Bardzo dziekuje diana za oglaszanie Misia:) wplynela stala dla Misia od rudakacha.Bardzo dziekuje:)
  13. Dziekuje Elypsie:) w imieniu Misia. Minal rok jak Misio w DT,a mial juz nie zyc,i ma sie calkiem dobrze jak na staruszka. Ale boje sie tej zimy,lepiej gdyby Misio wygrzewal swoje stare kosteczki w domku,w cieple,zasluguje jeszcze przezyc te kilka lat w swoim domku,zasluguje........................ co on mial za zycie,na lancuchu,glodny,napewno bity,bo jeszcze teraz boi sie podniesionej reki,chociaz juz malo co widzi,najpierw trzeba powolutku zblizyc sie do niego,dac mu do powachania reke i dopiero poglaskac.I to juz sie nie zmieni. To taki kochany psiak,ale nikt nie chce staruszkow/u ludzi tez to jest-niestety/
  14. [quote name='handzia']Straszna klapa...Boję się myśleć nawet co będzie...Pisałam dopiero na fb przypomnienia... Domek się nie odzywa...[/QUOTE] Codziennie o tym mysle,juz polowa wrzesnia i pewnie juz sie ta osoba nie odezwie:( Nie ma Borys szczescia,potrzebne nowe ogloszenia i to duzo.Wszystko od nowa. I trzeba szukac deklaracji,pilnie.Ja nie moge zaplacic za niego,bo mam na tymczasie dlugi,1800zl i nie wiem skad wezme,chociaz bez deklaracji juz tylko 2 psiaki,to dlugi jeszcze nie splacone:(
  15. [quote name='diana79']a to czasem nie jest ten Mikuś? [URL]http://tablica.pl/oferta/porzucony-malutki-mikus-szuka-domku-ID1bpht.html[/URL] odnawiam mu stale kilka ogłoszeń ale widac cisza[/QUOTE] No tak,to Mikus. Diana moze wstaw nowe zdjecia i nowy tekst,moze ruszy........
  16. Ciekawe ile Barni moze miec lat.... juz w tym okropnym schronie nie byl mlodzikiem
  17. [quote name='diana79']ok to wyślij proszę do mnie też te fotki a ogłaszać od razu na Warszawę? czy gdzie?[/QUOTE] Chyba na Warszawe,chociaz ostatnio jest odzew i z Lublina,i z Poznania
  18. [quote name='diana79']ja myślę że można zadzwonić, to przecież nic złego w tym, że nadal się martwimy i interesujemy Nerem, im też może będzie miło że nadal się interesujemy psem i nie urywamy kontaktu ;)[/QUOTE] Tez to mialam na mysli:)
  19. [quote name='Lucyna']Jestem umówiona na telefon, jakby co ... nie wiem za bardzo co robić. Nie chcę ich molestować. Wysłać maila do córki, czy dzwonić do Sokołowa? i kiedy? Jak myślicie?[/QUOTE] Dzwon Lucynko,to zadne molestowanie,codziennie nie dzwonisz przeciez,a wszyscy jestesmy ciekawi jak Nero.
  20. [quote name='diana79']biedne maluchy :( jakie psy najbardziej potrzebują ogłoszeń?[/QUOTE] A Szwagier ma ogloszenia? Flaper chyba ogloszen juz nie ma. Bede potrzebowala ogloszen dla malych kotkow,tylko musze pojsc zrobic im zdjecia.
  21. [quote name='diana79']biedne maluchy :( jakie psy najbardziej potrzebują ogłoszeń?[/QUOTE] Na cito ogloszen potrzebuje Mikus Poprosilam Becie o wstawienie jego zdjec. To piesek bezdomny,dzisiaj go widzialam,ogon podkulony,przestaszony,kulal,chyba ktos go zbil,chcialam go nakarmic,ale bardzo sie bal,jak podeszlam blisko ,to uciekl. Najgorzej z tym tekstem,ale moze sprobuje... Mikus Maly piesek w typie jamnika czeka na swoj wymarzony dom. Mikus jest lagodny,troche nieufny,zostal wyrzucony na ulice i jakos musial sobie radzic nie kazdy poglaskal,pewnie czasami dostal i kopniaka.I pewnie stad ta nieufnosc. Mikus jest bardzo smutny,ogonek podkulony,glodny.Zbliza sie zima,piesek jest krotkowlosy, moze nie przezyc zimy.Potrzebuje kogos,kto pokaze mu,ze swiat jest dobry,nie wszyscy ludzie sa zli,sa i tacy.ktorzy maja wielkie i dobre serca,takie jak ma piesek,i ze napewno ktos go pokocha i da mu cieply domek.
  22. [quote name='sonia71']suuuper!!!Majeczka już nie będzie bezdomna!tylko teraz transprot no i jeszcze jej dzieciaczki -a na to wszystko pozostał jeszcze tylko tydzień ,one są ogłaszane jakoś?[/QUOTE] Piesek Biszkopcik chyba pojedzie w piatek do Lublina,trzeba tylko w ciagu tego tygodnia znalezc dom/nawet DT/ dla czarno-bialej suni.Ja ja oglaszalam na Tablicy.
×
×
  • Create New...