-
Posts
26227 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by DORA1020
-
[quote name='sonia71']DORA-przelałam na twoje konto 50zł. na transport Majeczki.[/QUOTE] Dzieki wielkie:) Jeszcze przed wyjazdem Majeczki dobrze by bylo gdyby biszkopcik pojechal. Chociaz Biszkopcik upatrzyl sobie Borysa,duzego psiaka,w typie bernardyna,Borys przytula maluszka i pozwala mu lezec na sobie.
-
[quote name='masza44']Nie mogę znaleźć wątku Żabki to napisze tutaj. Dzisiaj rozmawiałam z jej Panią i Żabka była gwiazda na plaży we Władysławowie:) Leżała pod parasolem, goniła mewy, wszyscy się nią zachwycali, była bardzo bardzo grzeczna. No i...Pan puszcza na polach luzem Żabkę i... sama się za nim ogląda i wraca nawet nie wołana! Goni jaszczurki, koniki polne, szaleje, ale się pilnuje. Strasznie ja kochają i myślę, że ona ich też, wie, że to są jej ludzie to nie w głowie jej ucieczka.[/QUOTE] Boze jak sie ciesze:)Kochana Zabcia.
-
[quote name='Poker']To już tydzień od mojej wizyty PA w przyszłym DS dla Majki.Kontaktuj się z nim , bo ja na temat kosztów rozmawiałam i powinni sie dołożyć. A moze by sunię dowieźć do Wrocławia ,a ds by po nią podjechał, w końcu to ok.100 km . Do nas ludzi przyjeżdżali i 300 km po sunie.[/QUOTE] Transport organizujemy laczony,przyszly dom Majki wie o tym i czeka cierpliwie,poniewaz transport bedzie w nastepna sobote. DS dolozy do transportu 200zl.
-
Bard, szczeniak ze śmietnika trafił na salony :)
DORA1020 replied to Ty$ka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Becia Lublin']mam stały kontakt z DS Barda, chłopak zadomowił się na dobre i ma się doskonale[/QUOTE] Moze Becia bedzie mogla skontaktowac sie z DS -
[quote name='Ingrid44']Chetnie wysle worek (15 kg ) karmy , prosze napiszcie kto bardziej potrzebuje, czy mama karmiaca czy inne psy i do kogo wyslac. Czy cos wiadomo z transportem Majeczki ? Szkoda zeby domek przepadl . :([/QUOTE] Dziekuje Ingrid:) W tej chwili najbardziej potrzebuje karmy sunia karmiaca.15 kg to duzo,na dlugo jej wystarczy,bo to malutka sunia. Wyslij prosze do mnie,jak karma przyjdzie,zaniose suni i porobie zdjecia calej rodzince. Domek Majeczce nie przepadnie,rozumieja,ze to bardzo daleko,tylko musze sie jeszcze skontaktowac,bo nie wiem ile doloza do transportu. Czarno-bialy szczeniaczek sunia pojechala do DS. Umowa adopcyjna podpisana.Potrzebuje kogos do zrobienia wizyty po adopcyjnej w Jaroslawcu k/Zamoscia.
-
[quote name='masza44']Teraz akcja sterylizacja obejmuje suki "domne" właśnie z takich patologicznych rodzin, mogłabym ją zgłosić do sterylizacji jak odkarmi małe tylko ktoś potem musi jej zrobić zdjęcie po operacji i przesłać żeby było potwierdzenie. Mam tam deklarację stałą to zwrot byłby 100%. Mam wobec tego nadzieję, że z mojego bazarku i z rzeczy wystawionych na allegro uda się uzbierać sensowną kwotę na jedzenie dla psów.[/QUOTE] Dziekuje Masza:) Zdjecia oczywiscie ja zrobie,no bo kto? I ja bede musiala wszystkim sie zajac i pomoc psiej rodzince. Jesli bylo by wiecej pieniedzy,to moze pomalutku uzbieral by na operacje Maksia. Zeby pozniej nie bylo tak,ze trzeba amputowac mu lape.
-
Czy moze ktos zalozyc wydarzenie dla wyrzuconych szczeniaczkow? Nie chce obciazac tym Beci,bo ona i tak robi wszystkie wydarzenia. Szczeniaczki wrocily do suni/dzieki interwencji Krystyny i Magdy/ niestety jeden nie przezyl:( Potrzebna dla suni karma-dla suk karmiacych,dziewczyny mowily,ze sunia moze nie wykarmic malych,sama najlepiej nie wyglada. Pozniej szczepienia,odrobaczenia itd,,,szukanie domow dla maluchow,sterylizacja suczki. Sunia jest w rodzinie patologicznej.
-
[quote name='masza44']zrobię bazarek, mam fanty tylko dopiero w niedzielę no i kasa byłaby trochę później...[/QUOTE] Masza,dostalam od Ciebie dla psiakow 20zl.Bardzo dziekuje:) Bazarek bardzo potrzebny,mam dlugi,a w tej chwili jest tak zle,ze nie mam czym karmic psiakow. owszem,kasze dostalam od MaDi,ale co do kaszy?Najwiekszy apetyt ma Borys,a to duze psisko,ale i staruszkowi Misiowi apetyt dopisuje,a Sara,Ruda i Dorcia do maluszkow tez nie naleza.
-
Bardzo dziekuje:) Tak,bardzo zmniejszyly sie deklaracje dla Misia,chyba trzeba szukac pomocy.
-
Nero już prawie dwa lata u Jamora, bardzo potrzebuje swojego domku ...
DORA1020 replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
Ulga......ale jeszcze dlugo bede myslala o Nero..... -
Nie mam stalej deklaracji od Mariusza Wojcika za czerwiec,lipiec i sierpien i od Joli Wesolowskiej za sierpien Roland_De wysyla zawsze z opoznieniem,Monika J rowniez
-
Bardzo dziekuje diana za oglaszanie Misia:) wplynela stala dla Misia od rudakacha.Bardzo dziekuje:)
-
Dziekuje Elypsie:) w imieniu Misia. Minal rok jak Misio w DT,a mial juz nie zyc,i ma sie calkiem dobrze jak na staruszka. Ale boje sie tej zimy,lepiej gdyby Misio wygrzewal swoje stare kosteczki w domku,w cieple,zasluguje jeszcze przezyc te kilka lat w swoim domku,zasluguje........................ co on mial za zycie,na lancuchu,glodny,napewno bity,bo jeszcze teraz boi sie podniesionej reki,chociaz juz malo co widzi,najpierw trzeba powolutku zblizyc sie do niego,dac mu do powachania reke i dopiero poglaskac.I to juz sie nie zmieni. To taki kochany psiak,ale nikt nie chce staruszkow/u ludzi tez to jest-niestety/
-
Borys już szczęśliwy w swoim wymarzonym domku :) :) :)
DORA1020 replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='handzia']Straszna klapa...Boję się myśleć nawet co będzie...Pisałam dopiero na fb przypomnienia... Domek się nie odzywa...[/QUOTE] Codziennie o tym mysle,juz polowa wrzesnia i pewnie juz sie ta osoba nie odezwie:( Nie ma Borys szczescia,potrzebne nowe ogloszenia i to duzo.Wszystko od nowa. I trzeba szukac deklaracji,pilnie.Ja nie moge zaplacic za niego,bo mam na tymczasie dlugi,1800zl i nie wiem skad wezme,chociaz bez deklaracji juz tylko 2 psiaki,to dlugi jeszcze nie splacone:( -
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
DORA1020 replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ciekawe ile Barni moze miec lat.... juz w tym okropnym schronie nie byl mlodzikiem -
Nero już prawie dwa lata u Jamora, bardzo potrzebuje swojego domku ...
DORA1020 replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
[quote name='diana79']ja myślę że można zadzwonić, to przecież nic złego w tym, że nadal się martwimy i interesujemy Nerem, im też może będzie miło że nadal się interesujemy psem i nie urywamy kontaktu ;)[/QUOTE] Tez to mialam na mysli:) -
Nero już prawie dwa lata u Jamora, bardzo potrzebuje swojego domku ...
DORA1020 replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lucyna']Jestem umówiona na telefon, jakby co ... nie wiem za bardzo co robić. Nie chcę ich molestować. Wysłać maila do córki, czy dzwonić do Sokołowa? i kiedy? Jak myślicie?[/QUOTE] Dzwon Lucynko,to zadne molestowanie,codziennie nie dzwonisz przeciez,a wszyscy jestesmy ciekawi jak Nero. -
[quote name='diana79']biedne maluchy :( jakie psy najbardziej potrzebują ogłoszeń?[/QUOTE] Na cito ogloszen potrzebuje Mikus Poprosilam Becie o wstawienie jego zdjec. To piesek bezdomny,dzisiaj go widzialam,ogon podkulony,przestaszony,kulal,chyba ktos go zbil,chcialam go nakarmic,ale bardzo sie bal,jak podeszlam blisko ,to uciekl. Najgorzej z tym tekstem,ale moze sprobuje... Mikus Maly piesek w typie jamnika czeka na swoj wymarzony dom. Mikus jest lagodny,troche nieufny,zostal wyrzucony na ulice i jakos musial sobie radzic nie kazdy poglaskal,pewnie czasami dostal i kopniaka.I pewnie stad ta nieufnosc. Mikus jest bardzo smutny,ogonek podkulony,glodny.Zbliza sie zima,piesek jest krotkowlosy, moze nie przezyc zimy.Potrzebuje kogos,kto pokaze mu,ze swiat jest dobry,nie wszyscy ludzie sa zli,sa i tacy.ktorzy maja wielkie i dobre serca,takie jak ma piesek,i ze napewno ktos go pokocha i da mu cieply domek.
-
[quote name='sonia71']suuuper!!!Majeczka już nie będzie bezdomna!tylko teraz transprot no i jeszcze jej dzieciaczki -a na to wszystko pozostał jeszcze tylko tydzień ,one są ogłaszane jakoś?[/QUOTE] Piesek Biszkopcik chyba pojedzie w piatek do Lublina,trzeba tylko w ciagu tego tygodnia znalezc dom/nawet DT/ dla czarno-bialej suni.Ja ja oglaszalam na Tablicy.