Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26216
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. Poduszka może,natomiast kołdra---pózniej byłby problem z pozbyciem sie tego,przy blokach nie ma kontenerów na takie zużyte rzeczy,zakaz wrzucania do kontenera ogólnego,wywiezienie /jak ktoś chciałby pomóc/ 5km od Szczebrzeszyna.
  2. Dołączam do podziękowań. Dziekuję bakusiowej za zrobienie tego bazarku jak wszyscy wiemy robienie bazarków to ciężka praca Dziekuję rówież każdej Osobie obecnej na tym bazarku kupowanie cegiełek,podbijanie Serdecznie dziekuję za pomoc
  3. Można,tylko,ze takie legowisko po 2...3 tygodniach będzie do wyrzucenia. Bartuś wymaga szczotkowania,wzięłam szczotkę,sąsiadka miała go wyczesać,ale szczotka była nieodpowiednia,za mięka Nie miałam innej. Więc chyba lepsze koce.
  4. Nie było zdjęć Vegasika? Pani powiedziała,ze są. W takim razie nie wiem dlaczego. Przecież można go ogłaszać na różne miasta,,nie wiem co robić Nie napisali,ze marzy o własnym domu a może te zdjęcia gdzieś tam są?
  5. Wczoraj z sąsiadką posprzątałysmy budę Bartusia. Znowu leżał w budzie i nie chciał wyjść,ale sposobem się udało. Udało się posprzatać i wymienić kocyk na czyściutki i cieplutki. Stare ,brudne wyrzucam. Gdyby ktoś mógł podarować Bartusiowi ciepłe kocyki byłabym wdzięczna. Wymienia teraz co dwa tygodnie.
  6. Ogłaszam go na Gliwice,ale linku nie mogę wstawić. To staruszek, nie powinien byc w schronisku,powinien tak jak Kofik mieć swojego człowieka,zasługuje na to. Lezy mi na sercu,myślę o nim,dzwonię do schroniska. Pani w schronisku mówiła,ze ogłaszają go na stronie fb schroniska i żeby z fb ściągmnąc zdjęcia do ogłoszeń.
  7. Jutro bazarek się kończy,więc zapraszamy razem z kotkami
  8. Kofik pozdrawia Nie wiem czy pamiętacie/nie mogę znalezć wątku/ Porzucony,samotny,zrezygnowany,dokarmiałam,ale wiedzialam,ze to nie rozwiązanie. Było już zimno,to chyba był pazdziernik,Kofik trafił do hoteliku pod Lublinem,potem znalazł dom Jestem w kontakcie z opiekunami
  9. Może ktoś mógłby ogłosić Vegasika? Byłabym wdzięczna Bardzo się martwię,ze nadal nie znalazł domu:(
  10. I zapraszamy,niedługo bazarek się kończy,więc hooooooooop w górę
  11. ziekuję za info o Jasiulu Kochana mordeczka:) wydaje mi się,ze schudł,i to bardzo,ale może to takie zdjęcie.
  12. I my pozdrawiamy Jasiulka i Ciocię bakusiową Jakiś chudziutki się zrobił....czy mi się wydaje......
  13. przerywamy pieczenie pierników i zapraszamy na bazarek dla kotków
×
×
  • Create New...