Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26210
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. Jeśli mógłby ktoś pomóc sue z karmą mokrą dla kotów będę wdzięczna. Ciagle o coś proszę,ale to wszystko dla biednych zwierzaków. Sue ma 25 kotów,może więcej,łatwo sobie wyobrazić ile potrzebuje żwirku,karmy. Ja się już załamałam,bo problemów przybywa,nie ubywa. I może ktoś ma na zbyciu telefon uzywany,ale działający,bo już jej nie działa. Tak mi głupio ciągle prosić o pomoc,ale wyjścia nie mam:(
  2. Lajków mi zabrakło,ale dziękuję wszystkim za przybycie:)
  3. Wydaje mi się,ze nie śmierdzą gumą.Ale może nie ryzykujcie,żeby pózniej nie było problemu.
  4. Dostałam od helli 100zł ,więc wpłaciłam Bardzo helli dziekuję I od Pana Wojtka ---50zł,również wpłaciłam Podziękowania
  5. Są ocieplane,ale nie misiem,tylko materiał przypominający polar Mają wszywkę,ze są chińskie
  6. Bardzo ładne portfele:) idealne na prezent pod choinkę i pomoc kotkom Zapraszamy:) Dziękuję za bazarek
  7. W górę........................................
  8. Dopiszę,bardzo dziekuję
  9. W górę..........................
  10. Dziekuję:) Ale nie wiem czy to jeszcze aktualne,no i nie można wstawiać linków do ogłoszeń A przydało by się staruszkowi w schronisku Vegasikowi.
  11. W górę........................
  12. Dziekuję za czujność:) juz zapisałam,mam nadzieję,ze dobrze:)
  13. Wyróżniłam w piatek ogłoszenie,może zrobię jeszcze na Gliwice Chociaż wszystkie moje ogłoszenia,i kotków,które są u Murki,i 25 u sue, zrobiłam ogłoszenie 10----zmieniłam na Gliwice i cisza:( Vegas bidulek starusze kw schronisku,kochany psiaczek tęz zero odzewu Był na Kraków,teraz zrobiłam na Gliwice i cisza:( Jaaga może wyślę Ci z bazarku,który teraz robię parę groszy na karmę,wyślij mi proszę numer konta Czuje się odpowiedzialna za te kotki,chciałaś pomóc jednemu,dostałaś 4 plus mamę Pwenie myślałaś,ze maluchy szybko znajdą domy,sama tak myślałam,a teraz jak kotki urosły nie jest łatwo Poker chyba ogłosiła na Wrocław,ja na Katowice i Kraków Może ktoś by ogłosił na fb? Mnie z fb nie po drodze,może tam by ktoś wypatrzył
×
×
  • Create New...