Wyróżniłam w piatek ogłoszenie,może zrobię jeszcze na Gliwice
Chociaż wszystkie moje ogłoszenia,i kotków,które są u Murki,i 25 u sue, zrobiłam ogłoszenie 10----zmieniłam na Gliwice i cisza:(
Vegas bidulek starusze kw schronisku,kochany psiaczek tęz zero odzewu
Był na Kraków,teraz zrobiłam na Gliwice i cisza:(
Jaaga może wyślę Ci z bazarku,który teraz robię parę groszy na karmę,wyślij mi proszę numer konta
Czuje się odpowiedzialna za te kotki,chciałaś pomóc jednemu,dostałaś 4 plus mamę
Pwenie myślałaś,ze maluchy szybko znajdą domy,sama tak myślałam,a teraz jak kotki urosły nie jest łatwo
Poker chyba ogłosiła na Wrocław,ja na Katowice i Kraków
Może ktoś by ogłosił na fb? Mnie z fb nie po drodze,może tam by ktoś wypatrzył