Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26227
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. DS znalazła koteczka Luna,na tymczasie u Kasi. W piatek Olena zrobi wizyę pa,bardzo dziękuję:) I wtedy kicia pojedzie do domku. Poproszę Baltimoore o szukanie transportu przez balablacar. ale napewno będzie to transport z Zamościa i będzie problem z dowiezieniem kici do Zamościa W niedzielę mogłyby jechac dwie koteczki z Izbicy do DT do Krakowa. I tez mam problem...kto je przywiezie z Izbicy do Szczeb rzeszyna....... Znalazłam również DS dla koteczki od Krystyny....na szczęście Lublin,więc może nie będzie kłopotów z transportem
  2. Poker bardzo dziękuję za paczkę:) Bardzo mi się przydadzą notesiki z wyrywanymi kartkami i długopisiki. Inne rzeczy również:)
  3. Jak Murka znajdzie chwilkę ,może wstawi fotki Misiaczka z DS P.Jola wysłała kilka fotek
  4. dla odmiany..... wcześniej sunia spała przy śmietniku,nie na kanapie ona spała a ja szukałam dla niej pomocy dobrze,że Murka ją przyjęła ,udało się sunieczkę uratować tak bardzo się cieszę widząc jak teraz jest szczęśliwa:)
  5. Ponieważ teraz Rex został zaszczepiony,musimy odczekać ze trzy tygodnie dopiero psiak pojedzie do weta nie możemy u starszego psiaka tak wszystkiego na raz myślałam,że do Lublina,ale Rafał mówi,że w Fajsławicach jest dobra lecznica Rexowi apetyt dopisuje,jest wesołym psiakiem,myślę,że te 3 tygodnie mozna poczekać
  6. Bardzo dziękuję Isabel za zrobienie wizyty:)................. tymczas....w Krakowie pojechałyby dwie koteczki,które już dosyć długo siedzą w lecznicy
  7. Bardzo przepraszam już podałam numer konta
  8. W końcu pan Piotr odpisał to co zobaczyłam to miód na moje serce tak bardzo sie cieszę ze szcześcia sunieczki pan Piotr nie mógł sie zdecydować jakie zdjęcia przesłać i wysłał link do wszystkich bardzo dziękuję:) łezka w oku się kręci....ze szczęścia..... w tym domu kochają zwierzaki:) link: https://drive.google.com/drive/folders/1L5kxLln8_A4ubHlZfhBiFI9vpS2l6NNq?usp=sharing
  9. Baltimoore bardzo Ci współczuję z powodu śmierci Logisia:([*]:( Biedny kotek:( tyle wycierpiał:(....eh życie.......
  10. Szczęśliwego:) i dobrego:) Oby nasze zwierzaki nie chorowały,zawsze dobrze się miały i domki znajdowały.
  11. Dostałam rozliczenie hotelikowania: hotelik----310zł badania-----90zł karma---60zł---na styczeń --------------razem: 460zł wyniki badań krwi wstawi Tyśka,Rafał mówił,że wszystko jest dobrze pytał także czy może podać Rexowi kropelki na pchły i kleszcze....na 3 m-ce /koszt 25zł
  12. Bardzo dziękuję:) w imieniu Krystyny za zorganizowanie transportu :) i pokrycie kosztów z tym związanych:) do adopcji zostanie jeszcze tylko ich mama
  13. trzy kociaki od Piotrka,które pojechały do DS maja sie dobrze pan Błażej idzie dzisiaj z nimi do weta sue wstawi fotki z DS
  14. Dołączam do podziękowań:) Zdjęcia śliczne i kicia piękna:) I dużo fotek....jest w czym wybierać.... czy mógłby ktos wstawić na watek kilka zdjęć,bo ja z albumiku nie mogę wstawic do ogłoszeń
  15. Cieszymy się,że kotki znajdują takie domy:) i mamy nadzieję,że niedługo lecznica opustoszeje.....
  16. Plus karma 99zł dług wynosi 212zł Jeszcze oprócz tych kosztów pozostaje 120zł+ 55 zł= 175zł które zapłaciła Sue za ratowane bezdomniaki
×
×
  • Create New...