Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26227
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. Nie wiem kto ogłaszał Airę i Biszkopta trzeba usunąć te ogłoszenia ja nawet nie pamiętam Airy,Biszkopt to wiem...pojechał do Krkowa,bił rezydenta tez rudego,Baltimoore znalazła mu nowy dom jest albumik zdjęciowy,ale oczopląsu dostałam,rozpoznaję tylko rudo-białą Grację i jej synka rudaska Rudolfa nie wiem,które kotki od Piotrka rozpoznaję również białe kotki od Krystyny,jeden Bianko ....ogłoszany na Kraków z num tel Isabel nie ma też na zdjęciach Iryska https://assets.adobe.com/public/2b8a6d62-f3bf-4471-4b06-f25a655ebf27?fbclid=IwAR02-AQNw0-CqtzyU4EEHD1bb3FOfLqQUYiFcg5ZAU8dYD92sn2URvcYXNs
  2. Zdjęcia ,które dostałam mailem wysłałam do sue i bakusiowej nie doszły....wogóle nie wiem dlaczego napisałam do tej osoby,żeby wysłała do sue....i czekam......
  3. Kotki u Piotrka proszą o karmę jest 10 kotków,troche tego jedzonka potrzebują gdyby ktos mógł pomóc będę wdzięczna
  4. Rozmawiałam wczoraj z Rafałem,Rexsiu ma sie dobrze:) Mam fotki,wysłałam do sue,ona wstawi Rex kocha wolność,co widać na zdjęciach,ale też chce być blisko człowieka niestety jeszcze nie wykąpany Rafał pytał czy Rex może iśc do adopcji do zakładu pracy,do 15 tej w kojcu,potem biegający wolno nie decyduję sama,wiadomo,że nawet takie miejsce byłoby dla niego lepsze niż takie w jakim był ale wydaje mi się ,że trzeba mu dać sznsę na normalny dom ON-ki często choruja na stawy ,trzeba to brać pod uwagę,że Rexiu ma juz swoje lata i cały czas był na dworze on powinien wdług mnie mieszkać w domu co Wy na to?
  5. Rozliczenie wpłaty z bazarku rozi: Z bazarku 619zł wydatki: ----karma----169zł -----karma-----120zł ----dwie budki malowane------120zł ----trzy budki białe----130zł ------------------------------------------------------- razem 538zł zostaje na koncie----81zł bardzo dziekuje za pomoc bezdomniakom:)
  6. Bez pomocy Baltimoore byłoby trudno trzeba wszystko ogarnąć kontakt a DS kontakt z kierowcą kontakt z lecznicą wszystko trzeba dograć,godzine wyjazdu,przyjadu,odbiór kotka,odesłanie kontenerka/tutaj był problem,ale dobrze sie skończyło/ no i w koncu...jest...dojechała:) bardzo Ci dziękuję Baltimoore:) dziekuję również yossarianie za zrobienie wizyty pa:)
  7. Dzwoniłam wczoraj do hoteliku u Rexa wszystko dobrze,nie może nawierzyc sie wolnością z innymi psiakami ok ,ale jest zazdrosny,nie można przy nim pogłaskać innego psiaka,tylko jego:) Czekaqm na zdjęcia i filmik,który jest prawdopodobnie nagrany ale jeszcze nie mam na mailu
  8. Poczekajmy jeszcze chwile Adopcje Zamość umieściły w hoteliku bardzo chorego psiaka wiem,że Rafał jeżdzi z nim do klinki w Lublinie a Rex napewno ma sie dobrze
  9. Dziękuje Murko za rozliczenie:) Ta kwota pozostanie dla następnego psiaka....którego juz niestety mam na oku......
  10. Podzieliłam sie karma z sue,tą ,która dostałam od yossariany jeszcze raz bardzo dziekuje yossarianie:)
  11. Ok to n iech tak będzie,nadpłatę przeznaczymy na inną bidę
×
×
  • Create New...