Jump to content
Dogomania

DarkWater

Members
  • Posts

    3908
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by DarkWater

  1. można ją tam dodać, tylko co to da :/ każdy i tak może sobie nowe konto założyć
  2. [B]sonia [/B]ta osoba, która nie wpłaciła za Kubusiowy bazarek dla Wacusia, nie logowała się od 26 listopada także pewnie już nie wpłaci :( szkoda, bo to 22zł były i jeszcze do tego 10zł na wysyłkę straciłam, ech...
  3. się śmiejcie... ;-) a ja tu z takim napięciem dwa dni się w otwór wylotowy psa wpatrywałam! Tutuś ma 5 miesięcy, stracił dwa zęby i waży 15.600! :multi:
  4. wiadomość z ostatniej chwili!!!!! jest! jest SKARPETA!!!!!!!!!! :multi::multi::multi:
  5. nie będę wychodził na dwór przy tym całym śniegu! co to to nie! i koopy też na śniegu nie będę robił!
  6. fotki... łatwo powiedzieć... ;-) mierzyłam Kojaka [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-euVo33JHmwc/ULFHHC2u9gI/AAAAAAAABHQ/XebSgKoXv30/s640/lhv71z.gif[/IMG] [SIZE=3][B]A - między 45 a 50cm (zależy jak Kojak skakał) [SIZE=3]B [/SIZE]- 39cm[SIZE=3] [/SIZE][/B][/SIZE][SIZE=3][B] [SIZE=3][SIZE=3]C[/SIZE][/SIZE]- 60cm[/B][/SIZE]
  7. [quote name='Ziutka']Ale on jest dużżży :loveu: Aniu, widzę, że jakiś twój klapeczek stracił życie :evil_lol:[/QUOTE] klapek zginął śmiercią męczeńską... [quote name='kamilka91']Toć on rośnie w oczach :crazyeye: Jeszcze trochę i będziecie musieli kupić większe mieszkanie i jeden cały pokój dla niego przeznaczyć :evil_lol:[/QUOTE] yyyyyyyy... on za tydzień pięć miesięcy będzie miał dopiero... dzisiaj 14.600 waży... [quote name='Martuchny']i jeszcze taka mina 'ja tu wydaję rozkazy, proszę mi przynieść zabawke' xD[/QUOTE] dobrze powiedziane :) [quote name='sonia1974']Ale chłopak śmiga , wysoki i smukły się robi , przystojniak :loveu:[/QUOTE] a Wacuś taka malizna :evil_lol:, hi, hi
  8. zobaczcie, jaki jestem przystojny! [img]http://img825.imageshack.us/img825/4228/07122012369.jpg[/img]
  9. pffffffffffff... pffffffffffffffffffffffffffffffffff... śnieg na paniczu Kojaku nie zrobił żadnego wrażenia
  10. [quote name='schronisko.bydgoszcz'] a jak tam rozrywka: Kojak vs snieg? ;) (pees: czy potrzebne są jakieś pieniążki na coś dla Kojaka? np. zwrot za karme,ubranko czy cokolwiek?)[/QUOTE] Kojak ze śniegiem nie widzi różnicy, ja za to i owszem, bo szarpie to to, a ja jak sanki jadę, teraz o wyhamowaniu nie ma mowy, aż się boję, powiem szczerze TZ też już na śniegu pojechał, Kojak naprawdę ma siłę na razie żadnych zwrotów nie potrzeba :)
  11. chciałam odnotować na wątku, że TZ Marek zafundował Kojakowi kolejny 15kg wór karmy o taki: [url]http://allegro.pl/royal-canin-medium-junior-15kg-promocja24-i2843975324.html?source=oo[/url]
  12. sonia, czy doszły pieniążki z bazarku z Kubusiem Puchatkiem?
  13. [quote name='kamilka91']Już z moją miałam ogromny problem, a ona przecież (z opisu przynajmniej) jest milion razy spokojniejsza od tego diablęcia :diabloti: Ja się tego nie podejmę, nie mam wystarczająco dużo czasu, siły i cierpliwości :evil_lol:[/QUOTE] zbroję, zbroję jeszcze trzeba mieć, szyszak i nagolenniki... :roll:
  14. trzeba go zmierzyć tylko kto to zdoła zrobić........ :/
  15. tak :) i dzielą ze sobą jedną poduszkę ;-)
  16. [quote name='Ziutka']Boska fotkaaaa :loveu: Chyba Kojak mega zakochany w tz-cie :cool3: [/QUOTE] z wzajemnością :cool3:
  17. śpimy po obiadku [img]http://img72.imageshack.us/img72/7477/61646041.jpg[/img]
  18. mam 4 i pół miesiąca i ważę 13.800! :multi: i jestem małym diabełkiem tasmańskim!
  19. czy Kojak nie rozumie, że ma być jamnikiem i ma się zachowywać jak jamnik..... ale, ale! się dowiedziałam, że Kojak ma w klatce ksywę pszczółka od swojego pasiastego golfa ;-) wczoraj sąsiedzi mi wyklepali
  20. kupcie mi cioteczki zgrzewkę Red Bulla, bo ja już kondycyjnie nie wyrabiam ;-)
  21. nie podobają mi się szelki, mi Kojakowi... :pissed::pissed::pissed:
  22. [quote name='kamilka91']Na jaką starszą panią? Toć tam sami młodzi ludzie są :) (albo ja jakaś niedoinformowana jestem :oops:) [/QUOTE] cicho! ;-) mi się już biegać ani skakać nie chce wklejam Wam cioteczki mojego ukochanego jamniczka, o jaki on był grzeczny jak był szczeniaczkiem, nie to co Kojak diablę wcielone :vamp::vamp::vamp::vamp::vamp: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/24/dropuch.jpg/"][IMG]http://imageshack.us/a/img24/5448/dropuch.th.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/850/drops.jpg/"][IMG]http://imageshack.us/a/img850/4084/drops.th.jpg[/IMG][/URL] PS. Kojak wykichał skarpetkę rajstopową :crazyeye: sztuk jedną, nawet nie wiem, kiedy ją zeżarł
×
×
  • Create New...