Jump to content
Dogomania

DarkWater

Members
  • Posts

    3908
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by DarkWater

  1. szarpie na oślep w sposób niepohamowany, nie wytrzymuje już tego mój kręgosłup, ręce też mi już zniszczył, spacer to koszmar i mordęga, jest bardzo silny, nie jestem w stanie się zaprzeć ani z nim wyhamować, orzę obcasami trawniki, sobie też robi krzywdę, zdziera do krwi skórę Iga proszę o oddelegowanie wolontariuszki w celu przeszkolenia mnie, jak uczyć psa chodzenia na luźnej smyczy
  2. [B]bardzo proszę o pomoc, nie daję już rady z Kojakiem na spacerze[/B]
  3. i Kojak na żywo, ale tu zmęczony już: [URL]http://www.youtube.com/watch?v=MwtUjTqFOnE[/URL]
  4. [IMG]http://img22.imageshack.us/img22/6057/dsc05866c.jpg[/IMG] a woda nie za bardzo mi się podoba: [img]http://img189.imageshack.us/img189/6981/dsc05906ya.jpg[/img]
  5. Martuchny - hasło bombowe!!! :D a oto piękny lolo z dziś [IMG]http://img801.imageshack.us/img801/8995/dsc05850xb.jpg[/IMG] niestety wszystkie w ruchu nieostre, latał jak torpeda: [IMG]http://img194.imageshack.us/img194/9057/dsc05859d.jpg[/IMG] tu wyskok przed przeszkodą: [IMG]http://img819.imageshack.us/img819/3260/dsc05854p.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img69/903/dsc05880qz.jpg[/IMG]
  6. a taki jestem przystojny: [img]http://imageshack.us/a/img27/3551/dsc05837i.jpg[/img]
  7. moje dzieci śpią :D [IMG]http://imageshack.us/a/img842/1858/dsc05842lz.jpg[/IMG]
  8. wszystko dobrze, kochany z niego psiak i taka poczciwina w domu pies ideał, tylko na spacerze z nim mnóstwo kłopotów, no ale może jeszcze będą z niego ludzie, znaczy się psy ;-)
  9. kolejne rozliczenie: na minusie: - 64,75zł +20zł z bazarku - [B]yucca[/B] +20zł od cioci [B]ciapuś [/B] _______________ na minusie: -24zł
  10. Kojak cymbał ma 8 miesięcy już! waży 22kg i na tym się zatrzymał ;-) i nawet nie pożera już tyle ;-)
  11. Iga, oto moja wersja rozliczenia: [B]10zł [/B]odrobaczanie [B]42zł[/B] szczepienie na wściekliznę + kolejne odrobaczanie [B]182zł[/B] 18kg karmy __________ razem wydatki: [B]234zł [/B] przychody ;-) [B]33,60zł [/B]- bazarek z drożdżami [B]107,65zł[/B] - bazarek z kuchennymi rzeczami [B]28zł [/B]- bazarek z zabawką _____________ razem: [B]169,25zł[/B] na minusie: 64,75zł
  12. [quote name='Maruda666']Na zdjęciach wcale nie wygląda na ,, gumolitożercę " ;)[/QUOTE] pożyczę Ci go, jak znudzi Ci się wykładzina w domu ;-) [IMG]http://img827.imageshack.us/img827/771/08032013.jpg[/IMG] [img]http://img43.imageshack.us/img43/9972/0803201301.jpg[/img]
  13. [img]http://img20.imageshack.us/img20/8370/05022013.jpg[/img] [img]http://img845.imageshack.us/img845/4203/0502201301.jpg[/img]
  14. mam coraz więcej Kojaka i coraz mniej gumolitu ;-)
  15. jest! jest! rękawiczka! jako i w psa wlazła, tak i wróciła! zwymiotował ją dziś o 7.00, trzy i pół dnia w żołądku siedziała, nie było szans, by dalej poszła, za duża - ale to przecież lepiej, na pewno by jelito zapchała
  16. była koopa, ale rękawiczki nie ma Kojak żwawy, niegrzeczny, wesoły
  17. nic na razie ostatnie dwa razy na spacerze z latarką byłam
  18. niegrzeczny i żwawy :vamp::vamp::vamp::vamp::vamp::vamp::vamp: czekamy :/
  19. rachunki Kojaka [IMG]http://img19.imageshack.us/img19/8296/dsc05791yl.jpg[/IMG] dwa razy odrobaczanie i czszepienie na wściekliznę
  20. [quote name='martik b']haha już sobie wyobrażam te twoje walki z Kojakiem w lecznicy :lol: :D[/QUOTE] cha, cha, cha... :/ popełniłam bazarek na potrzeby Kojaka: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239447-wo%C5%82owina-dr%C3%B3b-dziczyzna-dla-%C5%82ysego-szczeniaka-Kojaka-do-9-02-13[/url] proszę o podnoszenie
  21. Kojak był na szczepieniu, w lecznicy zachowywał się skandalicznie, aż mi wstyd było, weterynarz też się lewą nogą przeżegnał przez plecy :/ aż mi przygadał ze dwa razy :/ i na tresurę zorganizowaną, tzn. na kurs jaki wysyłał ale zaszczepić się udało :) acha, Kojak ma braki w uzębieniu stałym, może to taki feler w ramach jego niedorobienia (brak zawiązków zębów stałych), a może jeszcze brakujące zęby urosną, w każdym bądź razie już powinny być foto paragonu później wkleję
  22. no... i 15kg wór karmy w 40dni zeżarł :/, a chudy jest jak patyk
  23. uczę go jak moje poprzednie psy jest koc - mogę wejść, nie ma koca - klapa acha, Kojak w sobotę był ważony - waży równe 20kg
×
×
  • Create New...