-
Posts
3908 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by DarkWater
-
szarpie na oślep w sposób niepohamowany, nie wytrzymuje już tego mój kręgosłup, ręce też mi już zniszczył, spacer to koszmar i mordęga, jest bardzo silny, nie jestem w stanie się zaprzeć ani z nim wyhamować, orzę obcasami trawniki, sobie też robi krzywdę, zdziera do krwi skórę Iga proszę o oddelegowanie wolontariuszki w celu przeszkolenia mnie, jak uczyć psa chodzenia na luźnej smyczy
-
Martuchny - hasło bombowe!!! :D a oto piękny lolo z dziś [IMG]http://img801.imageshack.us/img801/8995/dsc05850xb.jpg[/IMG] niestety wszystkie w ruchu nieostre, latał jak torpeda: [IMG]http://img194.imageshack.us/img194/9057/dsc05859d.jpg[/IMG] tu wyskok przed przeszkodą: [IMG]http://img819.imageshack.us/img819/3260/dsc05854p.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img69/903/dsc05880qz.jpg[/IMG]
-
Iga, oto moja wersja rozliczenia: [B]10zł [/B]odrobaczanie [B]42zł[/B] szczepienie na wściekliznę + kolejne odrobaczanie [B]182zł[/B] 18kg karmy __________ razem wydatki: [B]234zł [/B] przychody ;-) [B]33,60zł [/B]- bazarek z drożdżami [B]107,65zł[/B] - bazarek z kuchennymi rzeczami [B]28zł [/B]- bazarek z zabawką _____________ razem: [B]169,25zł[/B] na minusie: 64,75zł
-
[quote name='martik b']haha już sobie wyobrażam te twoje walki z Kojakiem w lecznicy :lol: :D[/QUOTE] cha, cha, cha... :/ popełniłam bazarek na potrzeby Kojaka: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239447-wo%C5%82owina-dr%C3%B3b-dziczyzna-dla-%C5%82ysego-szczeniaka-Kojaka-do-9-02-13[/url] proszę o podnoszenie
-
Kojak był na szczepieniu, w lecznicy zachowywał się skandalicznie, aż mi wstyd było, weterynarz też się lewą nogą przeżegnał przez plecy :/ aż mi przygadał ze dwa razy :/ i na tresurę zorganizowaną, tzn. na kurs jaki wysyłał ale zaszczepić się udało :) acha, Kojak ma braki w uzębieniu stałym, może to taki feler w ramach jego niedorobienia (brak zawiązków zębów stałych), a może jeszcze brakujące zęby urosną, w każdym bądź razie już powinny być foto paragonu później wkleję