Jump to content
Dogomania

DarkWater

Members
  • Posts

    3908
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by DarkWater

  1. oto Kojak - król kanapy [IMG]http://img715.imageshack.us/img715/9915/dsc05712c.jpg[/IMG]+ i jego poddany :evil_lol: [IMG]http://img94.imageshack.us/img94/489/dsc05711nu.jpg[/IMG]
  2. w godzinach wieczornych córka była ofiarą :megagrin:
  3. tu chodzimy: [url]http://www.animal.bydgoszcz.pl/index.php?lang=pl&mpoz=1[/url] do p.Hani
  4. no jednak na szczepienie pojedziemy za dwa tygodnie, bo chciałabym jednak do mojego weterynarza trafić, a nie do pierwszego lepszego na osiedlu reszta rodziny wyjechała, a ja z Kojakiem w autobus wolę nie wsiadać :/
  5. Iga dopisz z bazarku drożdżowego na Kojaka 33.60zł
  6. w lesie [img]http://img547.imageshack.us/img547/1748/dsc05568pd.jpg[/img] [img]http://img248.imageshack.us/img248/2959/dsc05575e.jpg[/img] [img]http://img405.imageshack.us/img405/5237/dsc05610e.jpg[/img]
  7. poobiednia drzemka :megagrin: [img]http://img836.imageshack.us/img836/7262/dsc05547s.jpg[/img]
  8. [quote name='Maruda666']Przeuroczy :):)[/QUOTE] noooooooooooooo... :loveu: oczywiście mowa o moim mężu :cool3:
  9. och, Kojak... :loveu: [img]http://img822.imageshack.us/img822/8758/zzzz1m.jpg[/img] [img]http://img824.imageshack.us/img824/2626/zzzzz2.jpg[/img]
  10. niech założycielka wątku napisze do moda, żeby go przeniósł do psów w potrzebie z powrotem :(
  11. [IMG]http://img713.imageshack.us/img713/7776/25122012376.jpg[/IMG] [IMG]http://img35.imageshack.us/img35/7659/31122012385.jpg[/IMG]
  12. a tu głupol na żywo :-) [url]http://www.youtube.com/watch?v=DLNQDylI0co&feature=youtu.be[/url]
  13. [IMG]http://img268.imageshack.us/img268/9536/dsc05524d.jpg[/IMG] [img]http://img194.imageshack.us/img194/8703/dsc05528i.jpg[/img] [img]http://img708.imageshack.us/img708/2752/dsc05529r.jpg[/img]
  14. minimalny bazarek dla Kojaka: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237812-Płatki-drożdżowe-FUJ!!!-na-szczepienie-Kojaka-do-5-stycznia-2013[/URL] zbliża się szczepienie - na wściekliznę Kojak odrobaczony - nic nie wykichał :-)
  15. nabijam masę... 16.700 :roll: i chcę na opa! :multi::multi::multi:
  16. jak będzie za dużo żarł, do cyrku go sprzedam :megagrin::megagrin::megagrin: życzymy wszystkim Wesołych Świąt! [IMG]https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT-GEvJgVOLR4mdLCIJe4DPiUx59FFDX4Xs30VJFsoOcab-97yE[/IMG]
  17. tadaaaaaaaaaaaaam! zjadłem 15 kg karmy w 62 dni (a jeszcze jem raz dziennie gotowane), zaczynam drugi wór :multi:
  18. nie pytaj... nabroili z córką strasznie dziś :roll:
  19. wyśpię się w każdej niewygodniej pozie, byle tylko z moim tatusiem :loveu: [img]http://img843.imageshack.us/img843/663/dsc05497a.jpg[/img]
  20. chciałam zgłosić użytkownika [COLOR=#ff0000][B]vikusdg [/B][/COLOR] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/members/138789-vikusdg[/URL] vikusdg nie wpłaciła za fanty z bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234581-KONIEC-ROZLICZAM-Kubuś-Puchatek-zbiera-na-Wacusia-do-10-11-godz-20-00[/URL] fanty niestety wysłałam, vikus dg nie logowała się od 26.11.
  21. żywotność Kojaka znacznie przekracza moją witalność życiową :evil_lol:
  22. nie!!! absolutnie mi nic nie odsyłaj!!! chodzi mi tylko o uczciwość ludzi, tym bardziej że to na zbożny cel przecież
×
×
  • Create New...