Jump to content
Dogomania

DarkWater

Members
  • Posts

    3908
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by DarkWater

  1. jest głupi jak bęben Rolling Stonesów :shake:
  2. przelałam z bazarku[B]: [/B][url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248152-Zako%C5%84czony-Rozliczamy-Mega-SEXY-koszulka-n%C3%B3wka-sztuka!-Znajdki-1-XI[/url][B] [SIZE=3]123,50zł [/SIZE][/B]
  3. przelałam z bazarku: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248107-Zako%C5%84czony-Rozliczamy-Nowe-ksi%C4%85%C5%BCki-bajki-dla-dzieci-na-prezent-1-XI-Znajdki[/url] [SIZE=4][B]51zł [/B][/SIZE] i z bazarku: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248114-Zako%C5%84czony-Rozliczamy-Yves-Rocher-woda-perfumowana-SO-ELIXIR-Znajdki-1-XI[/url] [B][SIZE=4]110zł [/SIZE][/B]
  4. [B]bric-a-brac[/B] masz zapchaną skrzynkę - mogłabym już zacząć przelewy z bazarków na Znajdki robić ale nie mam numeru konta
  5. nieeeeeeeeeeee.... nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee................ zeżarł mi pomoce naukowe :-( zagadałam się z kol przez tel. i spuściłam go z oka :-(
  6. żdżarła mi gnida gumolit z drugiej strony jak byłam w pracy...
  7. dobra... do listy grzechów dołącza środowa wycieczka na własną łapę Kojak wyprysnął z mieszkania przez uchylone drzwi (córka wychodziła z mieszkania) tak jak stał, czyli nagi! bez swetra, bez adresówki! eskapada Kojaczka trwała 3godziny! poszukiwania i łapanie przebiegło z zaangażowaniem wielu osób pan z animalsów zmył mi łeb, czemu puszczam psa bez obroży (w sumie już dawno by go zgarnął, tylko nie mógł go schwytać) złapać się cholera (jak już się ogólnie znalazł) za choinkę nie chciała dać pomogły mi dwie kobitki, suczka z cieczką i trzy pęta kiełbasy Kojak ogólnie był uszczęśliwiony w czwartek ponownie podjął próbę ucieczki, nie mogliśmy z mężem opuścić mieszkania, tak się na klatkę schodową wyrywał, strach teraz otwierać drzwi...
  8. [quote name='Ziutka']Anuś...zaglądam non stop do Ciebie i Kojaka, ale cicho siedze ;) Pisz co nawyczyniał dzisiaj Kojako[/QUOTE] poczekam do godz.24.00 - to podsumuję cały dzień :diabloti: m.in. zgryzł łopatkę do koopy kota :/ ale to dopiero początek jego dzisiejszej listy grzechów...
  9. boszszszszszszsszsz.... jaki Kojak dzisiaj niegrzeczny :-(
  10. a ja tu tak przelotem wpadam, a tu takie wiadomości :-)
  11. podano do stołu: [img]http://img203.imageshack.us/img203/8742/ca9k.jpg[/img]
  12. asiuniab czy doszło to 12zł, chciałabym to odnotować na bazarku
  13. krawat... czekajcie, jak będę się spieszyła do pracy... chyba go zamorduję on nie chce przyjść, jak rzucam hasło, że idziemy na spacer skacze i ucieka - traktuje to jak dobrą zabawę, z gonieniem się i uciekaniem i radosnymi pląsami :/ jeszcze takiego cymbała nie widziałam :angryy:
  14. [quote name='DarkWater']dopisuję 10zł z bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246587-ROZLICZAMY-Klocki-z-drewna-Kojak-i-Barik-zaprasza-do-1-września-2013-do-godz-20-00[/URL] 73,91zł + 10zł = [B]83,91zł[/B] na plusie :smile:[/QUOTE] dodaję [B]72zł [/B]z bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247825-Chloe-Neroli-100ml-na-potrzeby-bydgoskich-psiaków-do-16-10-2013[/URL] 83,91 + 72zł = 155,91zł odejmuję koszt dresu [B]99,80zł[/B] 155,91zł - 99,80zł = 56,11zł _________________________ [B]56,11zł [/B]na plusie :-)
  15. proszę o dane do wpłaty dla Diboja - jest z bazarku 18zł w ogóle nie śledzę wątku, kto jest księgową Diboja??
  16. poproszę dane do przelewu na Bystrą, zakończył się bazarek - wyszło 18zł
  17. Poproszę na PW dane do przelewu na Grafi. Z bazarku wyszło 12zł. Zawsze coś ;-)
  18. a podaj mi na PW swojego fejsa, to udostępnię
  19. Kojak w pokrowcu! :-) [IMG]http://imageshack.us/a/img94/4465/hqhp.jpg[/IMG] tył: [IMG]http://img854.imageshack.us/img854/9159/tv07.jpg[/IMG] góra: [IMG]http://img202.imageshack.us/img202/1584/lgan.jpg[/IMG] podwozie: [img]http://img10.imageshack.us/img10/6006/1pm8.jpg[/img] en face: [IMG]http://img96.imageshack.us/img96/2135/x9y3.jpg[/IMG]
  20. podrzućcie ciotki bazarek czasem, bo coś nam słabo idzie [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247825-Chloe-Neroli-100ml-na-potrzeby-bydgoskich-psiaków-do-16-10-2013[/URL]
  21. na oko - obezwładnił go rosły mężczyzna w kwiecie wieku, a ja miareczką szybko rach ciach! dziękuję panu Grzegorzowi za szybką akcję! :-)
  22. bazarek troszkę na Grafi http://www.dogomania.pl/forum/threads/247825-Chloe-Neroli-100ml-na-potrzeby-bydgoskich-psiak%C3%B3w-do-16-10-2013
  23. bazarek trochę na Bystrą [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247825-Chloe-Neroli-100ml-na-potrzeby-bydgoskich-psiak%C3%B3w-do-16-10-2013[/url] proszę o podnoszenie chyba, że coś pokręciłam, muszę Igi zapytać
  24. :placz: co się już zasadzam z miarką, to głąbek jeden podskakuje i pląsać zaczyna, albo się na plecy obraca i podwozie wystawia............................ aaaaaaaaaaaa................ naprawdę już zła jestem :angryy:
  25. [IMG]http://img22.imageshack.us/img22/5345/y46d.jpg[/IMG] [IMG]http://img812.imageshack.us/img812/5893/lzx5.jpg[/IMG] [img]http://img822.imageshack.us/img822/5504/g1ts.jpg[/img]
×
×
  • Create New...