-
Posts
3908 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by DarkWater
-
przelałam z bazarku: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248107-Zako%C5%84czony-Rozliczamy-Nowe-ksi%C4%85%C5%BCki-bajki-dla-dzieci-na-prezent-1-XI-Znajdki[/url] [SIZE=4][B]51zł [/B][/SIZE] i z bazarku: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248114-Zako%C5%84czony-Rozliczamy-Yves-Rocher-woda-perfumowana-SO-ELIXIR-Znajdki-1-XI[/url] [B][SIZE=4]110zł [/SIZE][/B]
-
dobra... do listy grzechów dołącza środowa wycieczka na własną łapę Kojak wyprysnął z mieszkania przez uchylone drzwi (córka wychodziła z mieszkania) tak jak stał, czyli nagi! bez swetra, bez adresówki! eskapada Kojaczka trwała 3godziny! poszukiwania i łapanie przebiegło z zaangażowaniem wielu osób pan z animalsów zmył mi łeb, czemu puszczam psa bez obroży (w sumie już dawno by go zgarnął, tylko nie mógł go schwytać) złapać się cholera (jak już się ogólnie znalazł) za choinkę nie chciała dać pomogły mi dwie kobitki, suczka z cieczką i trzy pęta kiełbasy Kojak ogólnie był uszczęśliwiony w czwartek ponownie podjął próbę ucieczki, nie mogliśmy z mężem opuścić mieszkania, tak się na klatkę schodową wyrywał, strach teraz otwierać drzwi...
-
Fado w DS , Wacuś nadal czeka i pojawiła się Fela
DarkWater replied to sonia1974's topic in Już w nowym domu
a ja tu tak przelotem wpadam, a tu takie wiadomości :-) -
[quote name='DarkWater']dopisuję 10zł z bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246587-ROZLICZAMY-Klocki-z-drewna-Kojak-i-Barik-zaprasza-do-1-września-2013-do-godz-20-00[/URL] 73,91zł + 10zł = [B]83,91zł[/B] na plusie :smile:[/QUOTE] dodaję [B]72zł [/B]z bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247825-Chloe-Neroli-100ml-na-potrzeby-bydgoskich-psiaków-do-16-10-2013[/URL] 83,91 + 72zł = 155,91zł odejmuję koszt dresu [B]99,80zł[/B] 155,91zł - 99,80zł = 56,11zł _________________________ [B]56,11zł [/B]na plusie :-)
-
Diboj-po ponad roku w hotelu pojechał do nowego domu :)
DarkWater replied to Martuchny's topic in Już w nowym domu
proszę o dane do wpłaty dla Diboja - jest z bazarku 18zł w ogóle nie śledzę wątku, kto jest księgową Diboja?? -
poproszę dane do przelewu na Bystrą, zakończył się bazarek - wyszło 18zł
-
Toruń 2-u miesięczna MIKRO sunia do pilnej adopcji!
DarkWater replied to qmu's topic in Już w nowym domu
a podaj mi na PW swojego fejsa, to udostępnię- 27 replies
-
- do adopcji
- mikro sunia
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Kojak w pokrowcu! :-) [IMG]http://imageshack.us/a/img94/4465/hqhp.jpg[/IMG] tył: [IMG]http://img854.imageshack.us/img854/9159/tv07.jpg[/IMG] góra: [IMG]http://img202.imageshack.us/img202/1584/lgan.jpg[/IMG] podwozie: [img]http://img10.imageshack.us/img10/6006/1pm8.jpg[/img] en face: [IMG]http://img96.imageshack.us/img96/2135/x9y3.jpg[/IMG]
-
bazarek trochę na Bystrą [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247825-Chloe-Neroli-100ml-na-potrzeby-bydgoskich-psiak%C3%B3w-do-16-10-2013[/url] proszę o podnoszenie chyba, że coś pokręciłam, muszę Igi zapytać