-
Posts
3908 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by DarkWater
-
[quote name='Kłapoucha']co ja tu widze! maaacie kota! :) btw.dopisalam Kojaka do naszych bid bazarkowych,dostaniecie stowe,bo glupio mi,ze przez dlugi czas tak nie pomagalam...[/QUOTE] bardzo dziękuję, ale przeznacz proszę tę stówę na tamte biedaki ja tu Kojakowi jeszcze pieniążki z czterech bazarków podopisuję, tylko jak je rozliczę, a to coś opornie idzie ;-), tamte pieski bardziej potrzebują
-
[quote name='DarkWater'] rozliczenie Kojaka: -150,95 + 50zł = -100,95zł _________________________ [B]100,95zł na minusie[/B][/QUOTE] najpierw wydatki: karma dla Kojaka Royal Canin Maxi Junior 15+3kg , 1 szt., [B]189,00 zł [/B] dochód z bazarku [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245943-ROZLICZONY-Kojak-i-Barik-do-08-08-do-20-00[/url] , który już jest rozliczony [B]217zł[/B] no to liczę: - [B]100,95zł - [/B][B]189,00 zł + [/B][B][B]217zł[/B] [/B]= [B]- 72,95zł [/B] _________________________ [B]72,95zł [/B][B]na minusie[/B]
-
trochę Kojaczka dla Was :) [img]http://img843.imageshack.us/img843/6108/wciq.jpg[/img] przytulasy i wymiana czułości: [img]http://img27.imageshack.us/img27/4563/c4sm.jpg[/img] cielątko Kojak: [img]http://img600.imageshack.us/img600/4365/fwy2.jpg[/img] śpimy: [img]http://img443.imageshack.us/img443/4049/z92j.jpg[/img] nie mieszczę się, ale się nie zrażam, siedzimy: [img]http://img832.imageshack.us/img832/5745/4rff.jpg[/img]
-
[quote name='Kasiaw201']To zupełnie tak jak nasz, wiem o czym mówisz, 15 miesięcy temu adoptowaliśmy naszego obecnego synka Turbisia, i ogrom pracy jest już włożony, w domu anioł nie pies, nie niszczy, nie płacze jak zostaje sam( to zresztą było od początku i żadna w tym nasza zasługa)ale na poza domem to ciągle droga przez mękę.[/QUOTE] to dokładnie ten przypadek!
-
[quote name='DarkWater']doliczam dochód z bazarku [B]64,50zł[/B] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245234-KONIEC-Książki-dla-dzieci-czeski-Krecik-zaprasza-dla-Kojaka-do-16-07-13-do-20-00[/URL] -226,65zł + 64,50zł= -162,15zł _________________________ [B]162,15zł na minusie[/B][/QUOTE] dodaję 11,20zł z bazarku [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245573-KONIEC-Algi-na-twarz-dla-%C5%82ysego-Kojaka-do-24-07-do-20-00#post21148933[/url] -162,15zł + 11.20zł = -150,95zł _________________________ [B]150,95zł na minusie[/B] byliśmy dziś u weta z oczami, nie dał sobie Kojak nic zrobić, wet nie była w stanie zajrzeć w oko :/, mamy zgłosić się w październiku - to na głupim jasiu dokładnie obejrzy go no z zachowaniem znów nie popisał się :/ odrobaczanko będzie tylko koszt dzisiejszej wizyty pokrywa wujek Marek
-
[quote name='kamos']Mam zapytanie, czy nie chciałybyście rzeczy na bazarek, uzbierało mi się ich dosyc sporo,trochę rzeczy firmowych,szkoda byloby mi się ich pozbyc bez konkretnego celu, chętnie wspomogę psiaka. Ewentualny odbiór rzeczy u mnie. W razie co dajcie znac. Pozdrawiam![/QUOTE] pewnie, że byśmy bardzo chciały! super! a jak można fanty przejąć? można do Ciebie podjechać?
-
[quote name='DarkWater'] rozliczenie - 64,75zł - 181,90zł = - 246,65zł + 20zł które podarowała ciocia Celina (dziękujemy! :multi:) ____________________ [B]226,65zł na minusie[/B][/QUOTE] doliczam dochód z bazarku [B]64,50zł[/B] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245234-KONIEC-Książki-dla-dzieci-czeski-Krecik-zaprasza-dla-Kojaka-do-16-07-13-do-20-00[/URL] -226,65zł + 64,50zł= -162,15zł _________________________ [B]162,15zł na minusie[/B]
-
kupiłam kolejną karmę Kojakowi 181,90zł: [URL]http://allegro.pl/royal-canin-maxi-junior-15-kg-3-kg-gratis-i3267529018.html[/URL] obrożę przeciw kleszczom zafundował wujek Marek rozliczenie [quote name='DarkWater']Iga, oto moja wersja rozliczenia: [B]10zł [/B]odrobaczanie [B]42zł[/B] szczepienie na wściekliznę + kolejne odrobaczanie [B]182zł[/B] 18kg karmy __________ razem wydatki: [B]234zł [/B] przychody [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] [B]33,60zł [/B]- bazarek z drożdżami [B]107,65zł[/B] - bazarek z kuchennymi rzeczami [B]28zł [/B]- bazarek z zabawką _____________ razem: [B]169,25zł[/B] na minusie: 64,75zł[/QUOTE] - 64,75zł - 181,90zł = - 246,65zł + 20zł które podarowała ciocia Celina (dziękujemy! :multi:) ____________________ [B]226,65zł na minusie[/B]