Jump to content
Dogomania

DarkWater

Members
  • Posts

    3908
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by DarkWater

  1. proszę o potwierdzenie, czy doszło 7zł ode mnie i [B]Miki31 [/B]dla Barika :)
  2. [quote name='Kłapoucha']co ja tu widze! maaacie kota! :) btw.dopisalam Kojaka do naszych bid bazarkowych,dostaniecie stowe,bo glupio mi,ze przez dlugi czas tak nie pomagalam...[/QUOTE] bardzo dziękuję, ale przeznacz proszę tę stówę na tamte biedaki ja tu Kojakowi jeszcze pieniążki z czterech bazarków podopisuję, tylko jak je rozliczę, a to coś opornie idzie ;-), tamte pieski bardziej potrzebują
  3. teście wracają za 7dni z wakacji, to wtedy będzie można odebrać
  4. [quote name='DarkWater'] rozliczenie Kojaka: -150,95 + 50zł = -100,95zł _________________________ [B]100,95zł na minusie[/B][/QUOTE] najpierw wydatki: karma dla Kojaka Royal Canin Maxi Junior 15+3kg , 1 szt., [B]189,00 zł [/B] dochód z bazarku [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245943-ROZLICZONY-Kojak-i-Barik-do-08-08-do-20-00[/url] , który już jest rozliczony [B]217zł[/B] no to liczę: - [B]100,95zł - [/B][B]189,00 zł + [/B][B][B]217zł[/B] [/B]= [B]- 72,95zł [/B] _________________________ [B]72,95zł [/B][B]na minusie[/B]
  5. tu jeszcze z Kubusiem [*]: [IMG]http://img580.imageshack.us/img580/4809/ef4r.jpg[/IMG] Tequila Carmen znana na razie w kręgach jako Zołzia ;-) [IMG]http://img138.imageshack.us/img138/5499/yofl.jpg[/IMG] [img]http://img20.imageshack.us/img20/274/c0xm.jpg[/img]
  6. trochę Kojaczka dla Was :) [img]http://img843.imageshack.us/img843/6108/wciq.jpg[/img] przytulasy i wymiana czułości: [img]http://img27.imageshack.us/img27/4563/c4sm.jpg[/img] cielątko Kojak: [img]http://img600.imageshack.us/img600/4365/fwy2.jpg[/img] śpimy: [img]http://img443.imageshack.us/img443/4049/z92j.jpg[/img] nie mieszczę się, ale się nie zrażam, siedzimy: [img]http://img832.imageshack.us/img832/5745/4rff.jpg[/img]
  7. jeszcze nie, ale Zołzia już tyle nie syczy :)
  8. u nas ciekawie :) [IMG]http://img821.imageshack.us/img821/5798/33hi.jpg[/IMG] najlepiej na kocu u Kojaka :)
  9. [quote name='Javena']Super!!!!! [B]Doszła wpłata od Darkwater, Mika31,Martynka[COLOR=#b22222] >38 zł [/COLOR] Nie napisane było dla kogo ,ale chyba dla Bariczka [/B][B][COLOR=#b22222] [/COLOR][/B][/QUOTE] tak, dla Barika :)
  10. Super! będziemy kombinować z odbiorem dziękuję! :)
  11. [quote name='Kasiaw201']To zupełnie tak jak nasz, wiem o czym mówisz, 15 miesięcy temu adoptowaliśmy naszego obecnego synka Turbisia, i ogrom pracy jest już włożony, w domu anioł nie pies, nie niszczy, nie płacze jak zostaje sam( to zresztą było od początku i żadna w tym nasza zasługa)ale na poza domem to ciągle droga przez mękę.[/QUOTE] to dokładnie ten przypadek!
  12. Dziki, bo chce się bawić i jest niegrzeczny.
  13. [quote name='Kasiaw201']JakJego stosunek do innych psów?[/QUOTE] powiedziałabym, że dziki :lol:
  14. [quote name='Kasiaw201']No nic, jak będzie zainteresowanie, poproszę o info na priv, dogadamy się co do spotkania[/QUOTE] jest Kasiu zainteresowanie, ale proszę Soko by umawiała się z Tobą na odbiór, jeżeli może
  15. Soko odbieraj, jak okazja będzie, ja bywam w Toruniu
  16. ciociu [B]kamos[/B]! torebeczki! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245988-Torebki-i-algi-Kojak-i-Barik-zapraszają-do-09-08-do-20-00[/URL]
  17. zajrzyj ciociu [B]kamos [/B]:) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245945-Zig-Zag-Barik-i-Kojak-zaprasza-do-09-08-do-20-00[/url]
  18. dziękujemy cioci [B]kamos [/B]za fanty na bazarki! :loveu: - dziś udało się je odebrać, poza tym ciocia [B]kamos [/B]wsparła Kojaka kwotą [B]50zł[/B]! tym bardziej dziękujemy! :) rozliczenie Kojaka: -150,95 + 50zł = -100,95zł _________________________ [B]100,95zł na minusie[/B]
  19. [quote name='DarkWater']doliczam dochód z bazarku [B]64,50zł[/B] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245234-KONIEC-Książki-dla-dzieci-czeski-Krecik-zaprasza-dla-Kojaka-do-16-07-13-do-20-00[/URL] -226,65zł + 64,50zł= -162,15zł _________________________ [B]162,15zł na minusie[/B][/QUOTE] dodaję 11,20zł z bazarku [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245573-KONIEC-Algi-na-twarz-dla-%C5%82ysego-Kojaka-do-24-07-do-20-00#post21148933[/url] -162,15zł + 11.20zł = -150,95zł _________________________ [B]150,95zł na minusie[/B] byliśmy dziś u weta z oczami, nie dał sobie Kojak nic zrobić, wet nie była w stanie zajrzeć w oko :/, mamy zgłosić się w październiku - to na głupim jasiu dokładnie obejrzy go no z zachowaniem znów nie popisał się :/ odrobaczanko będzie tylko koszt dzisiejszej wizyty pokrywa wujek Marek
  20. [quote name='kamos']Mam zapytanie, czy nie chciałybyście rzeczy na bazarek, uzbierało mi się ich dosyc sporo,trochę rzeczy firmowych,szkoda byloby mi się ich pozbyc bez konkretnego celu, chętnie wspomogę psiaka. Ewentualny odbiór rzeczy u mnie. W razie co dajcie znac. Pozdrawiam![/QUOTE] pewnie, że byśmy bardzo chciały! super! a jak można fanty przejąć? można do Ciebie podjechać?
  21. [quote name='Soko']Dawno mnie na dogo nie było :) jeśli dalej by trzeba było walczyć z ciągnikiem, to chętnie pomogę.[/QUOTE] pomoc mile widziana :) to ciągnik z turbodoładowaniem...
  22. [quote name='DarkWater'] rozliczenie - 64,75zł - 181,90zł = - 246,65zł + 20zł które podarowała ciocia Celina (dziękujemy! :multi:) ____________________ [B]226,65zł na minusie[/B][/QUOTE] doliczam dochód z bazarku [B]64,50zł[/B] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245234-KONIEC-Książki-dla-dzieci-czeski-Krecik-zaprasza-dla-Kojaka-do-16-07-13-do-20-00[/URL] -226,65zł + 64,50zł= -162,15zł _________________________ [B]162,15zł na minusie[/B]
  23. dzisiaj z Kojakiem zmagała się Iga, dziękuję! jesteśmy umówione na następne spotkania
  24. kupiłam kolejną karmę Kojakowi 181,90zł: [URL]http://allegro.pl/royal-canin-maxi-junior-15-kg-3-kg-gratis-i3267529018.html[/URL] obrożę przeciw kleszczom zafundował wujek Marek rozliczenie [quote name='DarkWater']Iga, oto moja wersja rozliczenia: [B]10zł [/B]odrobaczanie [B]42zł[/B] szczepienie na wściekliznę + kolejne odrobaczanie [B]182zł[/B] 18kg karmy __________ razem wydatki: [B]234zł [/B] przychody [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] [B]33,60zł [/B]- bazarek z drożdżami [B]107,65zł[/B] - bazarek z kuchennymi rzeczami [B]28zł [/B]- bazarek z zabawką _____________ razem: [B]169,25zł[/B] na minusie: 64,75zł[/QUOTE] - 64,75zł - 181,90zł = - 246,65zł + 20zł które podarowała ciocia Celina (dziękujemy! :multi:) ____________________ [B]226,65zł na minusie[/B]
×
×
  • Create New...