-
Posts
3908 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by DarkWater
-
Złota odchowała i sama juz bezpieczna......
DarkWater replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
O Ty ciotko Giselko! Od razu trzeba było tak gadać! -
Złota odchowała i sama juz bezpieczna......
DarkWater replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
No właśnie ciocia Giselcia co u Złotej? -
Janka dynda u mnie cały czas na Allegro. Tylko, że pewnie nikt nie dzwoni :-(
-
Drejfus - szkolony posokowiec w bydgoskim schronisku ,cudny psiak!!!
DarkWater replied to Nastkak's topic in Już w nowym domu
Hura!!! Niech żyje Myślęcinek! To co robimy? Czekamy co z tą panią z Kalisza? -
a może od razu DS szukać i poogłaszać ją trochę z zaznaczeniem, że wymaga szczególnej troski?
-
Drejfus - szkolony posokowiec w bydgoskim schronisku ,cudny psiak!!!
DarkWater replied to Nastkak's topic in Już w nowym domu
Nie mam pojęcia, no ale skąd by się wzięła? -
Drejfus - szkolony posokowiec w bydgoskim schronisku ,cudny psiak!!!
DarkWater replied to Nastkak's topic in Już w nowym domu
Najpierw też musimy się dowiedzieć, czy ta pani z Kalisza wyraża zgodę na wizytę przedadopcyjną. -
Drejfus - szkolony posokowiec w bydgoskim schronisku ,cudny psiak!!!
DarkWater replied to Nastkak's topic in Już w nowym domu
No właśnie, w tej chwili nie ma spisu dogomaniaków na forum, kiedyś zawsze tam ludzi z przeróżnych miast wyszukiwałam. -
Neri - przerażona bernardynka w cudownym domku.
DarkWater replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
[quote name='Sankja'] [B]Czy umiecie wyadoptowywać [/B]... [/QUOTE] Jesteś z nami od maja... nie chcę aby na wątku zrobiło się nieprzyjemnie, ale proszę Cię o powstrzymanie się od obraźliwych wypowiedzi. -
Piękny, wyszkolony Rico... Nareszcie ZNALAZŁ DOM!!!
DarkWater replied to kamilka91's topic in Już w nowym domu
[url]http://allegro.pl/item1188186126_rico_tak_dlugo_czeka_na_dom.html[/url] Kamilka sprawdź wszystko: literówki, co zmienić w opisie, czy tel.gg się zgadza -
Drejfus - szkolony posokowiec w bydgoskim schronisku ,cudny psiak!!!
DarkWater replied to Nastkak's topic in Już w nowym domu
[quote name='paulinken']To jak z tą zbiórką na ogłoszenie? [/QUOTE] mój chytry plan na razie w powijakach... muszę jeszcze pospiskować z inną cioteczką... -
Drejfus - szkolony posokowiec w bydgoskim schronisku ,cudny psiak!!!
DarkWater replied to Nastkak's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/183031-Drejfus-szkolony-posokowiec-w-bydgoskim-schronisku-cudny-psiak%21%21%21"][IMG]http://i35.tinypic.com/qp07dj.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/183031-Drejfus-szkolony-posokowiec-w-bydgoskim-schronisku-cudny-psiak%21%21%21"][IMG]http://www.dogomania.183031-drejfus-szkolony-posokowiec-w-bydgoskim-schronisku-cudny-psiak%21%21%21/[/IMG][/URL] -
Ostatnia operacja Oskara! Bardzo prosimy o wsparcie finansowe!
DarkWater replied to erka's topic in Już w nowym domu
[INDENT][INDENT] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/190426-Z%C5%82amana-%C5%82apa-nie-mo%C5%BCe-byc-wyrokiem-pom%C3%B3%C5%BC-Oskarowi-ON-kowi-z-Kielc?p=15143312"][IMG]http://images45.fotosik.pl/324/2f75f9641af607ffm.jpg[/IMG][/URL] [/INDENT][/INDENT] -
Neri - przerażona bernardynka w cudownym domku.
DarkWater replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
Jak tam nasza księżniczka? Nacieranie kotem już było? ;) -
Neri - przerażona bernardynka w cudownym domku.
DarkWater replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki! -
Dogo07 - Major ma Allegro non stop kolor.
- 180 replies
-
- bydgoszcz
- do adopcji
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Figa i Kaja, zostały tylko one. Teraz szukaja miłości na zawsze.
DarkWater replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Agata ja też mam zapytanie z Allegro - o mamusię. Przesyłam Ci. -
Figa i Kaja, zostały tylko one. Teraz szukaja miłości na zawsze.
DarkWater replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[url]http://allegro.pl/item1170201680_cudny_szczeniak_i_mama_szukaja_domku_szczeniaki.html[/url]