Jump to content
Dogomania

DarkWater

Members
  • Posts

    3908
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by DarkWater

  1. O Ty ciotko Giselko! Od razu trzeba było tak gadać!
  2. No właśnie ciocia Giselcia co u Złotej?
  3. Janka dynda u mnie cały czas na Allegro. Tylko, że pewnie nikt nie dzwoni :-(
  4. Hura!!! Niech żyje Myślęcinek! To co robimy? Czekamy co z tą panią z Kalisza?
  5. a może od razu DS szukać i poogłaszać ją trochę z zaznaczeniem, że wymaga szczególnej troski?
  6. Nie mam pojęcia, no ale skąd by się wzięła?
  7. Najpierw też musimy się dowiedzieć, czy ta pani z Kalisza wyraża zgodę na wizytę przedadopcyjną.
  8. No właśnie, w tej chwili nie ma spisu dogomaniaków na forum, kiedyś zawsze tam ludzi z przeróżnych miast wyszukiwałam.
  9. No przecież ma - cały czas mu odnawiam. [url]http://allegro.pl/item1189491117_siersciuszek_rudzielec_szuka_domku_sliczny.html[/url]
  10. [quote name='Sankja'] [B]Czy umiecie wyadoptowywać [/B]... [/QUOTE] Jesteś z nami od maja... nie chcę aby na wątku zrobiło się nieprzyjemnie, ale proszę Cię o powstrzymanie się od obraźliwych wypowiedzi.
  11. [url]http://allegro.pl/item1188186126_rico_tak_dlugo_czeka_na_dom.html[/url] Kamilka sprawdź wszystko: literówki, co zmienić w opisie, czy tel.gg się zgadza
  12. można mieć wysokość 100, szerokość 500 - więc do pięciu banerków można mieć, tylko, że nie u wszystkich to działa
  13. [URL="http://fawa.pl"] [/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/190608-Rufus-z-bydgoskiego-schroniska-szkolony-wrazliwy-PILNIE-potrzebny-dom-%21"][IMG]http://i35.tinypic.com/20ii9u.jpg[/IMG][/URL]
  14. [quote name='paulinken']To jak z tą zbiórką na ogłoszenie? [/QUOTE] mój chytry plan na razie w powijakach... muszę jeszcze pospiskować z inną cioteczką...
  15. Trzeba zedytować pierwszy post przez zaawansowaną edycję. U góry będzie linijka z tytułem.
  16. Ja widziałam, że w tytule dziewczyny piszą, że proszą o zamknięcie.
  17. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/183031-Drejfus-szkolony-posokowiec-w-bydgoskim-schronisku-cudny-psiak%21%21%21"][IMG]http://i35.tinypic.com/qp07dj.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/183031-Drejfus-szkolony-posokowiec-w-bydgoskim-schronisku-cudny-psiak%21%21%21"][IMG]http://www.dogomania.183031-drejfus-szkolony-posokowiec-w-bydgoskim-schronisku-cudny-psiak%21%21%21/[/IMG][/URL]
  18. [INDENT][INDENT] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/190426-Z%C5%82amana-%C5%82apa-nie-mo%C5%BCe-byc-wyrokiem-pom%C3%B3%C5%BC-Oskarowi-ON-kowi-z-Kielc?p=15143312"][IMG]http://images45.fotosik.pl/324/2f75f9641af607ffm.jpg[/IMG][/URL] [/INDENT][/INDENT]
  19. Jak tam nasza księżniczka? Nacieranie kotem już było? ;)
  20. Dogo07 - Major ma Allegro non stop kolor.
  21. Agata ja też mam zapytanie z Allegro - o mamusię. Przesyłam Ci.
  22. [url]http://allegro.pl/item1170201680_cudny_szczeniak_i_mama_szukaja_domku_szczeniaki.html[/url]
  23. [FONT=Arial][URL="http://www.dogomania.pl/threads/184302-Major-mi%C5%82y-i-spokojny-i-szkolony-czeka-na-nowych-wlascicieli-w-bydgoskim-schronisku%21"][IMG]http://i27.tinypic.com/mkzp08.jpg[/IMG][/URL][/FONT]
×
×
  • Create New...