ZAPRASZAMY NA BAZAREK DLA SARY I SZCZENIAKÓW !!!
[url]http://www.dogomania.pl/threads/196431-Dla-Sary-i-jej-9-szczeniak%C3%B3w-z-Przytuliska-w-G%C5%82ownie-[/url]!!!
POMÓŻCIE Przytulisko w Głownie [url]http://allegro.pl/cegielki-dla-odwapnionej-suni-i-jej-szczeniakow-i1319806154.html[/url]
wątek na dogo: [url]http://www.dogomania.pl/threads/10652-Dogi-w-potrzebie/page31[/url]
pisałam z [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] i bardzo cieszyła się, że chcę pomóc... niestety sama nie jestem w stanie... potrzebuje Was... proszę pomóżcie !!!
[quote name='Glutofia']Zapraszam na bazarek dla dogów;
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/195895-Na-Fundację-S.O.S.-dla-Zwierząt.-Różne-różności-dla-psów-na-kości.-Do-12.11?p=15677018#post15677018[/URL]
i jeszcze jeden:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/195967-Ratujemy-Dogi!-Na-Fundacj%C4%99-S.O.S.-dla-Zwierz%C4%85t.-Do-13.11.2010[/URL][/QUOTE]
czy te bazarki są dla sary i jej szczeniaków ??