Jump to content
Dogomania

Nano

Members
  • Posts

    2286
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nano

  1. ach, to dobrze :) bo już myślałam, że zostanie w przytulisku
  2. Biedna Pestunia :(
  3. i jak tam wiadomo już coś ? :)
  4. supcio supcio :) czekamy na dalsze wieści :)
  5. hahah xD cóz za postawa Hugoś :* buziaki dla Was :*
  6. nikt nie chce tak pięknej kotki ? :(
  7. śliczna jesteś... o byś długo nie musiała czekać :*
  8. tak zostanie...
  9. :D:D super ;) a ogłoszenia do echa miasta też losuje cafeanimal ?
  10. ile kosztuje ogłoszenie w metrze? może zrobimy jakąś zrzutkę i poogłaszamy parę psiaków ? ;)
  11. ;-( bez komentarza.... ;-( czekamy na tekst i fotki ;-(
  12. dobra zmieniłam zdanie xD
  13. tak jakby spoważniał nasz Hugoś xD
  14. co tam nowego u naszego lubego ?? ;)
  15. pieniądze będą na szczeniaki, szczeniaki są pod opieką przytuliska, matka niestety zostaje u właścicieli
  16. ZAPRASZAMY NA BAZAREK DLA SARY I SZCZENIAKÓW !!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/196431-Dla-Sary-i-jej-9-szczeniak%C3%B3w-z-Przytuliska-w-G%C5%82ownie-[/url]!!!
  17. Cegiełki dla Sary i szczeniakow z Przytuliska w Głownie [url]http://allegro.pl/cegielki-dla-odwapnionej-suni-i-jej-szczeniakow-i1319806154.html[/url]
  18. POMÓŻCIE Przytulisko w Głownie [url]http://allegro.pl/cegielki-dla-odwapnionej-suni-i-jej-szczeniakow-i1319806154.html[/url] wątek na dogo: [url]http://www.dogomania.pl/threads/10652-Dogi-w-potrzebie/page31[/url] pisałam z [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] i bardzo cieszyła się, że chcę pomóc... niestety sama nie jestem w stanie... potrzebuje Was... proszę pomóżcie !!!
  19. [COLOR=#000000][B][COLOR=#FF1616]http://allegro.pl/cegielki-dla-odwapnionej-suni-i-jej-szczeniakow-i1319806154.html[/COLOR][/B][/COLOR]
  20. Jak tam nasz słodziaczek się czuje ? :)
  21. Nano

    POZNAŃ 2010 r

    :multi: brawo :razz:
  22. [quote name='Glutofia']Zapraszam na bazarek dla dogów; [URL]http://www.dogomania.pl/threads/195895-Na-Fundację-S.O.S.-dla-Zwierząt.-Różne-różności-dla-psów-na-kości.-Do-12.11?p=15677018#post15677018[/URL] i jeszcze jeden: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/195967-Ratujemy-Dogi!-Na-Fundacj%C4%99-S.O.S.-dla-Zwierz%C4%85t.-Do-13.11.2010[/URL][/QUOTE] czy te bazarki są dla sary i jej szczeniaków ??
  23. Nano

    POZNAŃ 2010 r

    Sweet nawet masz parę fotek dożków :*:* dziękować ja również ;)
×
×
  • Create New...