Jump to content
Dogomania

Nano

Members
  • Posts

    2286
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nano

  1. allegro dla Kremci: [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1699954297[/url]
  2. dokladnie jak mówi betka, a może być MŁODY, wierny "owczarek niemiecki" bez łapki?[URL="http://allegro.pl/mlody-wierny-owczarek-niemiecki-bez-lapki-i1646294559.html"] [/URL]
  3. super info :) oby tak dalej :)
  4. wiec tak, wróciłam od mrowy i nadal jestem przekonana, że Kremci u niej będzie lepiej. Zacznijmy od ceny 350 zł - z wyżywieniem !!! 300 bez. Wyżywienie to gotowane danie, najczęściej mieso mielone wolowo-wieprzowe z ryżem bądz makaronem i warzywami. Mrówa nie raz miała do czynienia z psami tchórzliwymi, nie umiejącymi zachować się w mieście itp. wszystkie wyprowadziła na prostą... Ona pracuje z DTciakami jak z własnymi psami: uczy je życia w mieście stopniowo, zaczynając od małych rzeczy typu wyjscie kolo bolku, nad rzeke, potem nad Malte, stary rynek itp oczywiście szybkość poszczególnych etapów zależy od psiaka. Uczy też poruszania się komunikacją miejską. Co to wybiegań się Kremci, to na pewno taki psiak jak ona bedzie na poczatku wycofany, ale Mrówa chodzi z nimi nad rzeke... tam jest dość teranu na wybieganie, często też jeździ na ogrodzoną działkę za Poznań... Jeżeli Kremcia trafi do Mrówy to mogę obiecać, że będę ją odwiedzać i zdawać relacje z postępów Kremci, robić zdjęcia i co tylko sobie zazyczycie... Mrówa 24h jest w domu, razem z psiakami, ale będzie uczyć Kremci tez zostawać samej w domu. Co do miejsca Kremci w domu - będzie spać tam gdzie jej się podoba, czy na legowisku czy na tapczanie... Mrówa wychodzi średnio z psiakam 3-4 x dziennie na conajmniej 1-1,5 h (w zależności tez od pogody). Psiaki ktore ma mrówa są super suczkami, z nimi najmniejszego problemu nie bedzie, wiedza, ze jak cos nie wolno to nie wolno. Kremcia może dużo się od nich nauczyć... Nauczyć prawdziwego rodzinnego życia... bycia szcześliwym psem, który nie oglada świata zza krat boksu, i nie wyczekuje człowieka z utęsknieniem aż wypuści ją żeby sobie pobiegała... :(
  5. ja też wolę, żeby kontakt z Kremcią był... już dosyć słyszałam sytuacji niemiłych w pewnym hoteliku... może ktoś Nordi kojarzy... no nic ja powoli się zbieram na zakupy a potem do mrówy...
  6. ale patrzcie mamy teraz przesło 800 zł z deklaracji jednorazowych + deklaracje stałe... nie wiem od kiedy są płacone także nie wiadomo ile z nich jest na stan obacny. Mamy już na ok 2 miesiące Kremci hotelu z samych jednorazowych, przez ten czas uzbieramy na kolejny miesiąc z deklaracji stały... przecież można robić bazarki itp... wydaje mi się, że Kremcia powinna iść do mrowy, tam ma domowe warnuki na które zasłużyła... nie będzie psem jednym z wielu tak jak u yumanji, którego trzeba nakramić, wypuścić i ewentualnie pogłaskać. Mrówa będzie traktowała ją jak swojego psiaka, będzie otrzymywać miłość której potrzebuje... będzie cały czas z człowiekiem. Przyzwyczai się też do miasta, jego dźwięków... mrówa będzie pracować nad jej lękami przecież... a myślicie że u yumanji będzie to otrzymywać ?
  7. jeszcze nie, do takich przedsięwzieć muszę iść do brata, ponieważ mój net nie obsługuje takich kombinacji... musze kupic nowy router, antene itp... ok 500 zł... także wszystkie bardziej skomplikowane rzeczy chodzę robić do brata :p m.in przelewy, allegra, edycje sygnatury, modernizacje forum itp... no niestety... tak szybko tego nie uzbieram xD
  8. banerków nie umiem robić :( chyba że mi powiecie jaki mogą mieć max i min rozmiar to może coś skleje :)
  9. dzisiaj przelew pojdzie :) deklaracje stałe też na to konto ci mi podałaś tak ? :) EDIT: postaram się też wystawić dziś bazarek :)
  10. betka znów przekazała pieniążki na wyróżnione allegro :* dziękujemy z całego serca :* allegro zrobię jutro :) betka myśli nad nowym tekstem do ogłoszenia :*
  11. kto robił dla Kremci banerek ? :) może zrobimy jakiś nowy, z aktualniejszym zdjęciem i informacjami ? :) ja mogę zrobić bazarek cegiełkowy :) i jakieś parę rzeczy może dorzuce co mi zostało z poprzedniego... i mam głupie pytanie: jak dodać banerek do sygnatury ?
  12. [quote name='chi23']Kobitki, gdzie jest hotelik yumanji?[/QUOTE] z tego co mi się kojarzy to w okolicach Warszawy....
  13. mój TŻ deklaruje się co miesiąc wpłacać 10 zł dla Kremci :)
  14. Tia prześlij mi teskt do rozsyłania na priv, to też troche porozsyłam ;)
  15. [quote name='Lida']A czy jak Kremcia będzie u yumanji, to ktoś ją będzie odwiedzać, czy tak tylko wirtualnie będzie z nią (Kremcią) kontakt? Rozumiem, że u mrówy23 ktoś by Kremcię odwiedzał czasem, tak? [/QUOTE] u mrowy23 ja bym odwiedzała Kremcie, co do yumanji to nie wiem, nie wiem nawet gdzie jest jej hotelik. Pojadę jutro do mrówy, może da się troche stargować co do ceny ;) jednak co dom to dom... a jak już byla by w kojcu u yumanji to raczej do domu już by trafić nie mogła, bo by się przyzwyczaiła do kojca i wydaje mi sie, ze byłby problem z socjalizacją potem w domu... koło mrówy jest duzo zielonych terenów, tym bardziej przy rzece Warta... tam dużo ludzi chodzi z psiakami i może ktoś by ją wypatrzył, komuś by się spodobała, polecił by dalej i Kremcia znalazłaby szybciej domek... ;) tylko te deklaracje :(
  16. [quote name='nika28']Jamnisio i Krysia w domkach, Pola niedługo jedzie.[/QUOTE] wow :) a gdzie to jamnisio pojechal ? :)
  17. Tia podaj mi nr konta wpłat dla Kremci, postaram sie wpłacić jednorazowo chociaż 20 zl... :(
  18. mrowa23 czy Kremcia otrzymalaby od ciebie darmową sesje foto ? :)
  19. jutro na 18 umówiłyśmy się z mrową :) Jeżeli macie jakieś sugestie na co zwrócić szczególnie uwagę itp to piszcie tutaj lub na priv :)
  20. Rafi miał allegro... ale już się skończyło... Bez problemu mogę zrobić kolejne, tylko nie wiem teraz czy robimy wyróżnione czy nie. To już nika musi zadecydować... ja moge mu zwykłe tylko wystawić :(
  21. ja o dziwo mam fotki ;p
  22. [quote name='mrowa23']to ja zapraszam do siebie - może być dzisiaj albo jutro ale pod wieczór dopiero bo wyjezdzam rano z domu. [/QUOTE] to jutro (niedziela) mogę wpaść :) pod wieczór tzn o której ? :)
  23. ja mogę iść w razie co :)
×
×
  • Create New...